Навън вали,вали ,вали,а мамите от ИБ замислят нови щури весели игри.

  • 25 132
  • 754
  •   1
Отговори
# 750
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Пуфе ние имаме таквоз, никаква работа не ни свърши Crossing Arms

ние кихаме, кашляме и смъркаме .. почвам да гледам лошо, честно ви казвам Crossing Arms

в сряда мисля да правя на Ема погача .. свеки ме подкокороса, да се надяваме, че ще има няква файда от цялото нещо, освен яденето на козунак, разбира се Mr. Green Mr. Green

# 751
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Ренди честити розАви гащи  bouquet
Яже май поне 90% от бебетата имат такова петно. А да не говорим колко от тянх на даден етап оплешивяват. Слав беше карто пънкар-имаше коса отгоре и отзад на гребен,а от  едната страна беше окапала до голо. Много беше смешен. За рахит се съди по твърдостта на шевовете,големината на фонтанелите и разни други симптоми. Слав беше с много голяма фонтанела и меки шевове мисля, защото личната казваше, че му е много мека главата. Изкара лятото на 4 капки и му намалиха след това дозата на вигантола. На 1,6 фонтанелата се беше почти затворила, а на 1,9 напълно. Ако много се притесняваш на следващата консултация питай доктора ви. Peace
Слав има едни странни пъпки-само по краката от колената надолу и по дланта на едната ръка. Ако имаше и по гърдите, корема и гърба щях да го пиша с шарка, а това сега отде се взе newsm78 Малко са на брой и сякаш имат мехурче отгоре. Дали може да е някаква алергична реакция се чудя newsm78
Отивам да го приспя и после ще се опитам да пусна нова тема,ако не заспя с него  Crazy

# 752
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
ай да не ви показвам аз снимки, как Ема на 3 месеца имаше само едно кравайче от 20 косъма на върха на главата Mr. Green

някой отговорен по администрацията да пуснИ нова тема, ако можИ Flutter

# 753
  • София
  • Мнения: 10 703
Цитат
Скоро трябва да направя ваксината за морбили. Как е тя? Има ли проблеми от нея?
Сигме, никаква реакция не ми е имал. Peace

# 754
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
НОВАТА ТЕМА
Мецо гмурвай се. Mr. Green
 Много набързо я скалъпих все пак,защото малкия още не е почнал да крещи мамеее ивай.Ако забележите нещо пропуснато ще го оправям после.
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт