Навън вали,вали ,вали,а мамите от ИБ замислят нови щури весели игри.

  • 25 138
  • 754
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 152
Дам точно товаси мисля и ппробвах до го изрежа, да видим дали ще има облекчение!
Яже и Влади има такова плешиво петно и аз мисля че е от въртенето , даже на калъвката намирам косъмчета!
Феичка принас е най- добре  с ръчичка, като му дам играчка се ядпсва , че не може еда я нагласи каакто иска или да да налапа и ръчичка и играчката!

# 736
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
aaa благодаря ви за пожеланията, ама приключихме само с кучешките зъби - сега има още 4 кътника Mr. Green

Яже верно е това, което е казала приятелката ти, само дето е пропуснала да спомене, че същото нещо се случва по цялото тяло на детето и освен това главичката там е по-мека в сравнение на здравите деца, освен това рахита се свързва и с ленивост като цяло - детето предпочита да лежи, да не мърда, не играе и т.н.. най-вече костите на крачетата започват да се кривят и още един куп неща .. не може само по една опадала коса да се съди, че дадено детенце има рахит .. то по тази логика 99% от децата ще са засегнати ..

# 737
  • Мнения: 1 884
Ренди Hug-браво Party Party

# 738
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
Яже, ние сме имали всички възможни симптоми за рахит, като супер голяма не затваряща се фонтанела, оредяла косичка отзад, супер изпотяване постоянно .... е, направих пътеки до педито, а жената сто пъти ми каза, че Митко няма рахит и никога не е имал.Аз нахална, пак питам дали е сигурна, а тя ми вика че от 43г. е педиатър и е виждала много рахитични деца в живота си и .... нямаме рахит.По едно време едното ребро му настърчаше от другото.Тогава педи каза, че и това не е рахит, а са обичайни асиметриите в гръдния кош до преди годинката.Изписа ни калциев глюконат тогава, но мисля, че предимно за мое успокоение. Така, че кой каквото иска да си говори, симптоми също може да са налице, ама .... Най добре на следващата ДК си питай педито и това си е, а пък ако сте имали нещо подобно, то със сигурност щеше да ви забележи.

Снадре, и ние сме имали такова нокътче, като се изреже по-дълбочко и се оправя.

Ренди, страхотно, честити розовки гащурки. Ех значи ще купуваш роклиииии  Heart Eyes

# 739
  • shumen
  • Мнения: 18 180
Яже,не се шашкай.Питай педи за най-сигурно.
Пете,дано не падате и Вие с Митаче така,че е голям смях.Добре,че нямаше много хора наоколо,че щяха да паднат от смях.
Ренди,честити розови гащи.Хайде сега и роклички да купуваш.

# 740
  • София
  • Мнения: 10 704
Яже и Жорко имаше петно и Лили има Peace аман от многознайки,честно!

# 741
  • Мнения: 6 395
И ние сме леко плешиви отзад, че напоследък и от страни, щото туй лудото, от ксакто заякна врата не спира да си върти главата да следи какво става, а понякога и за забавление или да се приспива.....и тя естествено окапа  Laughing Mr. Green  Иначе, ние рахит твърдо- нямаме, дори ми спряха витамин Д-то, защото фонтанелата е тръгнала да се зааатваря. Тоа с въртенето на главата, да знаеш, че също е възможно да го чуеш като признак за рахит- не е верно, забавляват се така и успокояват


Рениии, супр новина, честита девойка   bouquet  bouquet Hug  ще нашариш хубаво семейството  Heart Eyes

За ръбане ние поръчахме ето това не съм ли споделяла?  newsm78 newsm78 чудна работа е , много лесно се справят защото е в позната на бибка форма

Скрит текст:


Зузка да каже как е Ради и как е новият уред, свикна ли, доволна ли е  Rolling Eyes Rolling Eyes

# 742
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
Благодаря ви, момичета!  Hug
И аз си мисля, че ако имаше нещо притеснително, досега педка да е казала.

# 743
  • Мнения: X
Оххххх, написах един ферман и Анди натисна нещо и всичко изтри  Joy ужас  Mr. Green
Яжке, не се притеснявай /хич не ми харесват родители, които така всяват паника  #Cussing out/ - Анди също нямаше петно, ама той не стоеше легнал как да го има  Joy
Ренди, честито, много се радвам  Heart Eyes
Меци, да се оправяте  Hug
За стажа бях писала повече, ама то няма какво да ви напиша, просто не може да се опише положението.. Много, изключително тежки случаи има, просто днес съм в едно такова състояние и едно ми е напрегнато на душата, много съм емоционална и ги изживявам такива работи, а може би не е хубаво. Но до края може и да не ми правят толкова впечатление хихи.
Да се похваля и аз - Онзи ден имахме огромен успех. Така да се каже се насълсих от щастие  Heart Eyes от 5 месеца му показваме на една играчка как се натиска едно копче и най-накрая се научи и също вече като му подам ринговете знае и ги нанизва..въпроса е само да му привлека вниманието да го направи, но чувството беше прекрасно и сега съм още по-нахъсана Heart Eyes

# 744
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Бюти, браво на Анди. С търпение и спокойствие, и занимания разбира се ще постигнете отлични резултати, сигурна съм. А, за чувствителността, няма да ти се притъпи ами ще се научиш да се съхраняваш, което идва с опита.

Яже, никакво внимание на агенцията "една приятелка ми каза"  Wink. Между другото на Иглика фонтанелата все още не е напълно затворена и никой не ми говори за рахит.

# 745
  • Северозапада
  • Мнения: 5 486
Бюти, браво, браво!
Ренди, супер  Hug
Яже, питай си ЛЛ на малката. И София е като Митето - поти се като яде, опада и косата отзад (сега и порасна), фонтанелката и е големичка и бавно се затваря. Питах аз нашето педи за фонтанелата на последната ДК. Каза ми, че си е добре, дори така е по-добре, защото мозъка още расте Peace
Аз пък днес водих малката до ортопедията. С лявото краче стъпва като Чарли Чаплин. Прегледа я произволен лекар, Стоянов или Стефанов  Rolling Eyes, но беше много пестелив в думите. Каза, че е нормално, дано  Praynig, нямало признаци да е някакво изкривяване. Като проходи стабилно ще изправи крачето.

# 746
  • Мнения: 7 118
Прахче, Цветенце, благодаря, че ни мислите Hug Добре сме с Ради, малко след ваксините имахме по-дрискащ период, но днес вече е по-добре. Мен ме е подпукал стомах, не знам от какво Rolling Eyes Не е вирус, нямам разстройство, а ме свива #Cussing out
Прахче, засега само 3 неща съм готвила в бързината в кукъра, още нямам кой знае какви впечатления Mr. Green

# 747
  • Мнения: 39 557
Ренди, честита мома  Hug
Скоро трябва да направя ваксината за морбили. Как е тя? Има ли проблеми от нея?

# 748
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
Сигме, и ние, чак сега. Личната каза, че досега не е имала деца с реакции от нея, ама тя и за синфлорикса така ми викаше, пък .........

# 749
  • Мнения: 1 167
Ренди,супер честита мома.Дано си остане мома до финала.
Ката говорите  за рахит и аз се притеснявам-голяма фонтанела,потене,плешивичко отзад,но питах педи за фонтанелата каза добре,дано сме ок.
Нашата кака май се простуди и се разболява нещо ,има малко Т .Заведох я и на спешно и на личен нищо, а с Т и лека вече дразнеща кашлица  newsm78.

Общи условия

Активация на акаунт