Навън вали,вали ,вали,а мамите от ИБ замислят нови щури весели игри.

  • 25 136
  • 754
  •   1
Отговори
# 705
  • Северозапада
  • Мнения: 5 485
Маги, и според мен е нормално да има такива дни. Не мисля, че ще се обезводни. Пробвай да я кърмиш в сънено състояние.

# 706
  • Мнения: 1 490
Маги,Радослав стачкуваше месеци наред.Угаждай ѝ,като ѝ е хубаво да суче на прахосмукачка,ок! Друг път ще кърмиш разхождайки се ,трети път песничка или шшш-ткане .Понякога абсолютно голи и заспали ...Нямаш идея през какво сме минали , но ето -здрав и голям порасна.Не си позволявай да те усети изнервена и притеснена.И цяло хранене да пропусне нищо няма да ѝ стане  Hug

# 707
  • Мнения: 2 358
Уф днес майка ми 3 пъти удря Влади с балконската врата и го запраща в насрещния шкаф и накрая на мен ми се разкрещя, че тя отваря вратата със засилка. То пък вЕрно егати съвпадението детето и 3-те пъти да минава на бегом от там така че да не може да го хванеш ама пък като си го ударил 2 пъти, 3-тия път се огледай пък да му се невиди.  #2gunfire

За дупето ние мажем с Бепантен и много добре ни влияе, обикновено бързо ни оправя, но растат ли зъби сме на ужас, оправя се, подсича се, оправя се, подсича се...... Сега мисля че освен един резец, 2 кътника и кучешкия се мъчи да пробие, защото го виждам как е стигнал баш до самия венец  Crazy
А иначе бепантена го използвам за всичко, за ранички, лишейчета, зачервявания, изгарания и какво ли не и за мен и за ММ и за Влади, ама пусто този крем, който им е за стриите е много скъп.

# 708
  • Северозапада
  • Мнения: 5 485
Маги, преди малко не можах да си допиша от София. Исках да кажа, че трябва малко да се поуспокоиш с това хранене. Ще се пренесе и при захранването това притеснение и ще си докараш едно "злоядо" дете, което ще бяга като види паничката.

# 709
  • Мнения: 1 096
Мраве,знам,че трябва да спра.Все си казвам спирам и все не се получава.Одеве пак се разрева в момента, в който я сложих на гърда,не иска и не иска.Тръгнах да затоплям млякото и реших преди да и дам него да предложа гърда.Малко помрънка,но стана,засука.Обаче после като сменихме гърдите и пак рев,дърпане,ужас.Пуснахме прахосмукачката и засука.Не знам какво му стана днес на това дете.Искам си предишната Дари,която си ядеше без проблем.Дано утре и размине

Стели,дано не се налага да прибягвам до изобретения,но каквото такова

Зузка,ние първият месец се спасихме със Здраве и го богословях това вълшебно и евтино кремче,но за съжаление спря да ни действа.Сега ще пратя ММ да вземе от вашето варненското кремче,че другата седмица е във Варна

# 710
  • София
  • Мнения: 10 704
Маги не се притеснявай, няма да се дехидратира Simple Smile и Лили има такива спадове в папането,но аз никога не съм й мерела колко яде като количество, щом е спокойна всичко е наред.

# 711
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
джинджира - за всичко и за дупе и за лице и за каквото се сетите, че даже и моите Mr. Green Mr. Green

ние от снощи - да чукна на дърво - не сме вдигали Т, Ема е жизнена, игрива, не особено ядяща, но пък с 3ти пробил кучешки зъб .. продължавам с витамин Ц и калцевия глюконат, както и да я наблюдавам .. днес щях да пребия комшийката, която натъпка в устата на Ема слънчоглед .. ако сте чули някой да вика, да знаете, че съм била аз .. избеснях просто .. викам хубаво, че искате да й давате неща, ама първо питайте аз давала ли съм и може ли да дадете .. много се издразних Crossing Arms Crossing Arms между другото вчера дадох на Ема череши, много ги хареса и даже се размрънка като спрях да давам, обаче ме достраша да не се оака Mr. Green тия дни пак ще дам .. и така .. днес цял ден бяхме навън, Ема старателно ходи и прави бели, усещам дори, че имаме склонност към играта в пясъчници, та явно ще купувам кофичка и лопатки .. надявам се всички вече сте добре, нямах време да чета подробно, че тази вечер мама ще излиза малко по женски и трябва да бягам, пожелавам ви лека и спокойна нощ Hug Hug

# 712
  • Мнения: 1 167
Здравейте!
Май ще успея да се разпиша(дано не заспа  Mr. Green пишейки).Малко ви изпуснах ,но наваксах.Добре сме , влязли сме в една серия на РД вкл.и на Рали,хайманасване ..... шетане.Утре сме пак и на детски РД и на баща ми.Хванах се да правя и тортичка на Ники за 6м.Мисля и утре до го захраня(и каката захраних точно на 6м.),но този път с морков,да видим какви ще ги свърша.

Меци веселоо  Party,да се забавляваш и заради мен.Браво на Ема че е по добре.
Маги на Рали много й действаше т.нар.варненско кремче,но на Ники не .Дано помогне Peace
Стели дано бързо се оправите.,че наистина май си е кофти като голям да я кара човек
Сандре може би има някаква грешка на см. да расте, а но кг не.Дано бързо изтребите нахалниците. Praynig
Лека!

# 713
  • shumen
  • Мнения: 18 180
Маги,не се шашкай.Няма да се обезводни Дари.
Сандре,дано се оправите скоро.
Меци,дано няма повече Т Ема и да е добре.Аз също давах череши вчера и много се харесаха от малчо.
Моя дивак се е научил да удря такива главички,че тази вечер аз отнесох една и сега ме боли носа.С ММ си лежахме и гледахме ТВ и той реши,че ще лежи между нас,но за да се борим и така отнесох главичка в носа.

# 714
  • Северозапада
  • Мнения: 5 485
Добро утро!

Лилка честита 1/2 годинка на малкия юнак! Да расте все така здрав, голям и силен!
Мецко, те повечето хора са така. Мислят си, че като е над годинка детето трябва всичко да яде, въобще не се съобразяват  Close А и голяма част от децата на годинка ядат неща, които не са много за тях  Confused
И аз дадох череши. Е ограничих до 3-4 първия ден и 4-5 втория. Няма да прекалявам, че не знам и аз как ще и подействат  Wink
Ау, Дани, дано не си с посинено око някой ден. И на мен София ми метна веднъж една глава в носа. Направо сълзи ми тръгнаха. После питах ММ, как навремето се е бил, като толкова боли да те ударят в носа.

# 715
  • shumen
  • Мнения: 18 180
Мравче,с посинено око не съм,ама носа ми е син.Яко ме е ударил в носа малкия дивак.ОО,и на мен ми текнаха сълзи,а ММ му беше смешно.
Ние сутринта излезнахме за малко на площадката и малчо пощуря.Следобяд,ако не завали пак сме навънка,че да щурее,а и една мама с по-голямо каза,че ми е нагласила една торба с летни дрехи и ако му станат ще е много добре.

# 716
  • Мнения: 1 167
Здравейте!
Ние бяхме  при нашите на вилата ,почерпихме се за РД на баща ми, захраних Ники с морков.Много му  хареса .Докато пълня лъжичката търпение нямаше,почваше да мрънка за още,но само няколко лъжички като начало, утре пак .После цицка,почерпихме се с тортичка, която му направих и сега героите са уморени.И после пак на РД.
Мравче ,благадаря!
Ето....
Скрит текст:

И...вкусен морков.
Лек ден!

# 717
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Лилка Честита ви половин годинка. Много е сладък Heart Eyes
Личи че е хубаво времето и е неделя Mr. Green Няма кой да пише. hahaha

# 718
  • София
  • Мнения: 10 704
Честити 6 месеца на Ники,много е сладък,да ви е жив и здрав!

# 719
  • NE
  • Мнения: 10 999
Лилка Честита половин годинка на сладък Ники. bouquet Честито захранване. Hug
Дани Съжалявам ,че си пострадала. Колко главички по устата изядох докато мляскам Вилито. Tired

Общи условия

Активация на акаунт