Навън вали,вали ,вали,а мамите от ИБ замислят нови щури весели игри.

  • 25 137
  • 754
  •   1
Отговори
# 720
  • shumen
  • Мнения: 18 180
Лилка,честит половин годинка на Ники.Да е жив и здрав.
Фейчка,ама то на мен не ми е за първи път,ама чак така не ме беше удрял.
Ние тази вечер излезнахме и се прибрахме и двамата кални.Аз вървя и малчо до мен и аз какво стъпих и се подхлъзнах в някаква кал и паднах и само докато кажа да внимава и той беше до мен и падна голям смях.ММ пък като се прибрахме ни пита да не сме били на офроад,че сме толкова кални.
Вече си имаме и дрешки за лятото.От всичко което ни дадоха само една тениска не му стана.

# 721
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Привет от мен  Hug
Тези дни много съм изтървала - честита първа година на малкото зеленушченце, да е жива и здрава  Hug
Всички болни да се оправят  Praynig
Не съм се разписвала, че малко проблеми вкъщи ме разсейват, но ще се справя.
Хубава нова седмица на всички  Hug

# 722
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
Здравейте, Hug

Всички болни да се оправят и всички проблеми бързо да се разрешават. Praynig

Маги, момичетата са ти казали да се успокоите и ще мине този период, явно нещо го мъчи детето, не го прави нарочно да те разиграва със сигурност. Hug

Даниhahaha голям майтап, чак се опитах да си ви представя двамата с Дени в калта  Joy
Той и моя като хукне да бяга пък и аз след него, колко му е и ние така като вас  hahaha

Лилка, браво на Ники как сладко си хапва морковче и честита половин годинка   Hug

Аз съм супер заета с последния семестър, пък и дипломна работа пиша ......  Whistling От време на време се включва по някоя баба на помощ и толкова.На всичко отгоре, на Димитър, за 2-3 седмици му избиха 4 кътника и си представете колко се спи.По цяла нощ се мятка като риба на сухо и проплаква, а кака му завършва учебната година и с нея се занимавам заради изходните нива.  ooooh! Tired

# 723
  • Мнения: 2 358
Петеска  Hug последен семестър е и после всичко свършва, пък и след 4 кътника и на това му се вижда края  Hug

Да се изфукам и тук - сменихме цвета на гащите. Днес на прегледа, докторът ме информира, че чакам девойка  Party много, много ама много се радвам и ми е едно такова приповдигнато, направо летя  Heart Eyes

# 724
  • NE
  • Мнения: 10 999
Ренди Чеестита мома. Heart Eyes Ще си имаш от всичко. Hug
Пете Успех с дипломната и бързо да изникват кътничетата. Praynig
Дани Ама и ти една серия си почнала. Hug

На мен ми се прецака зарядното на лаптопа и ще ви чета повече от телефона.

# 725
  • София
  • Мнения: 10 704
rendence честито! И аз бях така когато узнах,че чакам момиченце Heart Eyes

# 726
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
а тъй!! принцеси трябва да има, че принцовете много водят по резултат Mr. Green

ние от сутринта кашлим Crossing Arms ходихме при педка, прегледа я, бръкна във всички дупки и ми каза, чеее само леко дъгите на гърлото са зачервени, гърди чисти, няма секрети, но може би я дразни това зачервяване и затуй .. купих профилактично проспан да давам, че миналия път много ни помогна .. аз се бях ошашкала като ми казаха, че от него децата кашлят повече, отколкото ако не го пият, но да чукна на дърво добре се повлияхме .. мен още по-сериозно ми се струва, че никакъв вирус не беше тва, което ни подгони, защото тази сутрин с изумление установих, че Ема вече е с 4 кучешки зъба .. единия някъде съм пропуснала да разбера, че е избил Blush в общи линии 3 от тия гадини са избили през 2-3 дни .. предишния път пак така стана - 3 кътника на куп, много висока Т, червено гърло и кашлица .. боже иде ми да се напия от щастие, че приключихме с тия зъби Joy

п.с. днес минахме и ДК - Ема вече е 12 200гр. /което е точно 1кг и 50гр. повече от предишния път преди 3 месеца/ и сме 80см. /което е +5см./ .. на мен ми се струваше, че е качила адски много, но явно всичко е наред, защото не са ми се карали, че е дебела този път .. пухкава била ..

# 727
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
rendence суперрррр Simple Smile

# 728
  • Мнения: 1 152
Ренди честита мома, хубаво е че ще си имаш и двете!  Wink
Меци супер че сте приключили със зъбките   Simple Smile
Лилка честита половин годинка на  Ники!Много сладо си хапва май,  браво  Wink

На нас док ни каза нищо да не правим за сега освен промувки с тетра и след 3 месеца иска пак даа ни види!
Направо ми олекна още като видях, че имаме поне една стерилна урина и сегаа и тя като ме успокои че резултатите са добре!

Маги и на мен ми се случва вече на няколко пъти Влади да ми прави такива стачки!
Аз си мисле че ни почват и нас зъби  че е много крив тея дни ....

От вчера гледам че големия пръст на едното краче му е червен където е ъгълчетона нокъта и му се е подуло
 малко имай го боли,  може и затова да е крив! Някакви идди какво да го правя?

За наддаването се успокоих и не го мисля вече,  защото май е станала някаква грешка, вече на две места го тегля и излиза повече от колкото беше при педи,  явно кантара и е се е бъгнал ....

# 729
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
Хелоу!
Вчера се прибрахме от Плевен - изкарахме супер, въпреки лошото време и разкопания център на града. Видяхме се със сестра ми и племенникът.  Heart Eyes След 1 седмица пак Simple Smile

Лилка, жив и здрав да е!   bouquet
Петеска, не ти е лесно!
Еййй, Ренденце, чудесна новина!  Party
Мецко, свърши се мъката ви със зъбите  Hug Ми ние да му мислим Simple Smile
Сандре, мислиш, че враства нокътчето ли? Нямам идея как да се оправи.
Маги, дано да са се нормализирали нещата при вас  Hug

Вярно ли е, че ако детенце има опадала косичка отзад на главичката, има опасност да е болно от рахит? Една приятелка преди малко ми каза и аз се шашнах. Тони има едно такова плешивичко петънце, но си мислех, че е от търкането при въртене на главичката.

# 730
  • Мнения: 39 551
Всяко бебе има такова плешиво петно.
Не се притеснявай.

# 731
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
Оффф, благодаря!
Щото тя твърди, че нейното бебе не е имало и не е нормално така  Outta Joint

# 732
  • NE
  • Мнения: 10 999
Меци Ай честито приключване със зъбките. Hug
Маги Педи все ме пита колко яде Вили и никога не знам защото нито веднъж не го мерих откакто се роди и не съжалявам. Щом е спикоенн и наддава всичко е наред.
Снощи и ние стачкувахме. Забелязвам, че намалява и броя на храненето.
Сандре Браво, явно пробите са били замърсени. А за нокътчето пробвай да го изрежиш внимателно и някой да държи здраво крачето.
Яже Такива петънца се получават точно от лежане, а и нали им пада първата косичка. На ДК също ги проверяват със сигурност.

По повод постоянното дъвчене на юмруче как да облекча положението и какви играчки да му давам да дъвче?

Губят ми се Зузка, Тони и Веси, Арвенче и други. newsm78

# 733
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
Феичка, аз съм казвала за кърпичката-слонче, ама вашата маймуна нали Вили нщо не я харесва. Иначе друго, което й давам са една изцяло силиконова биба (като не ще да я смуче поне да я дъвче), силиконова чесалка за зъбки, един друг слон - играчка, но като реши, че ще е ръчичката - няма спасение Simple Smile

# 734
  • NE
  • Мнения: 10 999
Яже Маймуната категорично не я харесва, колкото и да я предлагам. Една дрънкалка давам с гумен накрайник, ама му е голяма и ръката, блузата и лигавника само харесва. Ще взема и една гризалка пък каквото стане.

Общи условия

Активация на акаунт