Çalıkuşu с Бурак Йозчивит и Фахрие Евджен, и актьорите - преди и сега *Тема 17*

  • 55 627
  • 750
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 156
bouquet   bouquet   bouquet
Хареса ми този фрагман - Кямран се репчи като петел, ама май ще си намери майстора.

# 31
  • Мнения: 5 096
Аз се чудя Анадола ще има ли newsm78 Според мен няма време ,но повод вече може да се измисли Shocked

# 32
  • Мнения: 14 501
     
                                Лека нощ и до утре Hug

                   

# 33
  • Мнения: 5 096
Скрит текст:
ПРИМЕРНЫЙ ПЕРЕВОД АНОНСА к 28 серии!!!
Ю.мне не интересен ни ты,ни твои проблемы, и ты не интересуйся мной.
Мурат.я Мурат,а вы Фериде ханым?
Ф. очень рада, Мурат бей
Ю. я отвез Фериде на работу,она ничего не сказала о нем.
К. я пришел за своей невестой
Мурат. Кто ваша невеста?
К. бросишь это дело,не пойдешь туда!
Ф с какой стати??. Оставь меня в покое, не надо больше расстраивать ни меня ни себя
А. не оставляйте этой ночью меня одну, побудьте со мной, переночуйте здесь.
Анонс пока не загружен в контакт,вот ссылка!
- превод  на фрагмана


Лека Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 1 866
Здравейте, момичета!

Ето превод на анонса от рускините:


ПРИМЕРНЫЙ ПЕРЕВОД АНОНСА!!!
Ю.мне не интересен ни ты,ни твои проблемы, и ты не интересуйся мной.
Мурат.я Мурат,а вы Фериде ханым?
Ф. очень рада, Мурат бей
Ю. я отвез Фериде на работу,она ничего не сказала о нем.
К. я пришел за своей невестой
Мура. Кто ваша невеста?
К. бросишь это дело,не пойдешь туда!
Ф с какой стати??. Оставь меня в покое, не надо больше расстраивать ни мен ни себя
А. не оставляйте этой ночью меня одну,побудьте со мной,переночуюте здесь


Оставам без коментар  Shocked

Лека нощ и от мене!  smile3524

p.s С Литъл заедно сме писали  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 2 156
Благодаря ви момичета за превода на фрагмана.   bouquet   bouquet   bouquet
Лека нощ!  Hug

# 36
  • Враца
  • Мнения: 6 672
http://www.kanald.com.tr/CaliKusu
Значи,ако К и с тая Зелка си легне ще обява сценаристите за полуидиоти Rolling Eyes

  bouquet  bouquet  bouquet

Благодаря и за превода  Hug Hug


А. не оставляйте этой ночью меня одну,побудьте со мной,переночуюте здесь   #Crazy #Crazy
Отмъщението започва - но има ли време - 3 епизода?  Thinking Thinking
Ще нахвърлят нещата така, че нищо няма да разберем накрая  ooooh!




# 37
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Не зная защо, но това, което виждам тук - не ми харесва (този поглед)  Thinking Thinking
Така ли си гледа това момче или този поглед нарочно трябва да ни наведе на разни мисли  newsm78 newsm78






# 38
  • Мнения: 8 464
Добро утро. Hug Hug Hug



Не успях да гледам докрая и изпуснах появата на Шюкрю.  Sad  Можеше последните три-четири серии да си ги изгледаме в нормално време. ooooh! Що им беше това местене? Crossing Arms

Фрагманът ми хареса.  Wink Според мен, това ще е съблазнителният му поглед, едва ли ще вкарват още луди отмъстители.  Thinking Пък де да знам, може на сценаристката дотолкова да й стига акълът. ooooh!

МамеHug благодаря за преводите.  bouquet

Хубав ден.  bouquet

# 39
  • Мнения: 2 156
Добро утро!  Hug
Снеже   bouquet
Цитат
Не зная защо, но това, което виждам тук - не ми харесва (този поглед)  Thinking Thinking
Така ли си гледа това момче или този поглед нарочно трябва да ни наведе на разни мисли  newsm78 newsm78
Сещам се, че в романа имаше един ухажор с похотлив поглед и не само поглед, та се наложи Фериде да бяга.  newsm78 Та много е вероятно Мурат бей да е този ухажор. Въобще много от случките и хората от живота на Фериде по Анадола ги прехвърлят в Истанбул. Само за периода от войната няма да могат да пресъздадат нищо.

Цитат
А. не оставляйте этой ночью меня одну,побудьте со мной,переночуюте здесь
Колкото и да ме дразни Кямран, не вярвам че ще се остави Азеля да го баламосва, че да остане да нощува при нея. newsm78
Хубав ден!  Hug

# 40
  • Мнения: 5 096
Добро утро Hug
Днес имам нужда от силно кафе,защотот снощи до 03.00 сън не ме хвана Rolling Eyes
 Разсъждавах върху развитието на сериала Rolling Eyes Ако щеше да има още 10-15 епизода щях да съм предоволна,но при оставащите ни 3 съм силно притеснена Sad Не беше нужно 20 мин да гледаме учителски съвет в този случай.
Страхувам се от финал без сватба и без щастлив край. Та това е най-романтичният сериал,който съм гледала..меко казано ще се чувствам ограбена,ако ме лишат от щастливите и умихнати ФерКам преди надписа ''Son''.
Анадола ще преживея,ако няма,защото вече съм поръчала на баба ми, да ми прати книжката и след  около три седмици я почвам Hug  Ясно е,че каквото и да ни покажат оттам ще е малко и безсмислено bowuu

# 41
  • Мнения: 2 156
Литъл, не се ядосвай.  Hug Макар че аз искам друго, очаквам края на филма да е точно този, който ти искаш. Предполагам, че ще има едно " след 1 година" и Нериман ще умре преди да е родила/може и при раждането/, Фериде въобще няма да ходи в Анадола, достатъчен ще и бъде опита за учителка при Мурат бей, ще се дипломира и някой / може би някоя от нейните учителки/ ще и помогне да започне работа в Истанбул, след което ще се оженят и ще вдигнат сватба, на която 3 дни яли, пили и се веселили. Laughing
Колкото до учителския съвет не само той беше протяжен и тягостен, на мен и други работи не ми харесват и допадат, ама явно сценаристката е "Мара подробната", та затова и на други хора им е досадно да гледат едно и също казано по 100 различни начина. Права е Валя, че най доброто попадение в снощния епизод беше малката ученичка. Всичко друго беше гледано и казано многооо пъти.

# 42
  • Плевен
  • Мнения: 359
Здравейте   bouquet

# 43
  • Мнения: 14 501
Здравейте Hug Hug

Първо едно слеобедно кафе за Лите и всички вас Hug Hug Hug



# 44
  • Мнения: 14 501


   Моля се Praynig  това невинно дете - малката  чучулига да няма участта  да  бъде между баща леко психо *според мен* и разочарованата Фериде.



Общи условия

Активация на акаунт