Отговори
# 30
  • Мнения: 143
Ние месец преди сватбата започнахме да не се пазим и то стана чак след 7 месеца.Точно около Коледа разбрахме,че съм бременна. Heart Божа работа.  Peace

# 31
  • Мнения: 80
А цикъла ти нормален ли е ?Идва ли ти редовно?
При нас  стана след втори месец опити,но честно правихме секс всеки ден ,понякога по няколко пъти.Може би 3 4 дни от месеца да не сме правили.А предния месец,когато не стана бяхме правили доста по-малко.Понякога може би не се уцелва правилния момент,а и специалистите са казали че след като мине година и няма забременяване тогава става въпрос вероятно за проблем.Така че не се отчайвай -може пък следващия месец да се получи.С много любов всичко се постига.Успех
пс: един съвет от мен- вземи си фолиева киселина и си пий по хапченце на ден

# 32
  • Мнения: 143
bqlakotka Това със фолиевата е добър съвет.Ние с мъжа ми си пихме няколко месеца по половинка и аз и той.После като разбрах ,че съм бременна гинеколожката ми каза ,че добре сме правили. Peace Успех.

П.С.Според мен и стреса си казва думата на целия процес.Аз бях страшно натоварена и физически и психически в работата,напуснах починах си месец и нещо и то взе ,че стана.  Wink

# 33
  • Мнения: 80
да,и аз повярвах,че влияе добре след първия неуспешен месец.На втория започнах да пия,а и то си е витамин,които трудно се набавя от храните ,така че само може да допринесе доброто на организма,а на всички които правят опити дано и
 stork-girl     ylinfant

# 34
  • Мнения: 160
При нас опитите започнаха през май 2013. На 31.12.2013 видяхме 2-те чертички  Heart Eyes Наистина стресът много си влияе на тези неща, така че пожелавам повече спокойствие на всички, опитващи се  Peace

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 54
При нас опитите започнаха на 13-ти януари 2014г.и на 3-ти февруари разбрах, че съм бременна. Въобще неочаквах да е толкова скоро. Пък таткото е толкова горд с постижението, че непропуска повод да се похвали

# 36
  • София
  • Мнения: 30
Какви подготовки правихте, след момента, в който взехте решение да правите бебе? Имам предвид, витамини, изследвания, промяна в начина на живот?
Един профилактичен преглед при АГ с цел да няма инфекция или нещо, което ако се установи след бременност, би било по-трудно да се лекува. Иначе не съм пила никакви витамини, не съм променяла нищо в начина си на живот. Ако бях пушачка, сигурно щях да спра цигарите. Успех!
Иначе по темата, първа бременност, настъпила след 2 месеца опити.

Simple Smile Браво, два месеца звучи добре. Ние правим опити от октомври, но много стрес, много пътувания - може би нещо не се случва както трябва.
Спрях цигарите, алкохола, пия фолиева киселина, пия витамини и така.... Сега правя изследвания на щитовидната жлеза и гинекологични - започнах при доктор Клисурски в Майчин дом, но като прочетох мненията за него щях да умра. Както и да е, благодаря за информацията, правя горе - долу същото пък да видим , скоро може и при нас да се появят EFP

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 271
Здравейте и от мен.  Simple SmileОт два месеца с мъжа ми не се пазим и преди два   дни теста показа положителен резултат Party Лично аз имам съмнения, че още миналия месец сме направили бебока,но тъй като си ми дойде когато трябва,а и теста тогава беше отрицателен,решихме че няма нищо.Пожелавам на всички бъдещи майка безпроблемна бременност и леко раждане.Ще следя с огромен интерес всяка една тема.

# 38
  • София
  • Мнения: 710
Стана веднага. Не сме се и надявали да е толкова бързо:)

# 39
  • Мнения: 88
И трите пъти от раз.

Сега ще видим как ще е.  Wink

# 40
  • Мнения: 2 623
Още на първия месец успяхме. Направихме "белята" в средата на февруари (аз съм с цикъл на 30-35 дни) и още на първия ден от закъснението направих 2 теста, и двата положителни. Оказа се, че правилно съм си сметнала овулацията. Бях сигурна, че съм бременна още 1 седмица преди тестовете, защото за пръв път при дълго пътуване ми прилоша и видях, че течението ми е леко кафеникаво- признак, че ембрионът се имплантира в матката.

# 41
  • Мнения: 351
За съжаление при нас не се получи никак лесно.След 2 години някъде видяхме  EFP  newsm44

# 42
  • Мнения: 27
На втория месец, като нито съм си мерила температурата нито съм следила овулацията.

# 43
  • Мнения: 7 009
2 седмици, голям късмет изкарахме. Но си беше шокиращо, въобще не очаквахме, че ще стане толкова бързо. Не съм пресмятала овулации, беше подарък един вид за рождения ми ден да решим да пробваме, то пък стана.

# 44
  • Мнения: 57
Първата - на третия месец стана, втората - на първия опит. Трябва да си спокоен и да не ти е фикс идея. Мъжът ми пиеше добавки за "добра сперма", знаех си овулацията кога е.

Общи условия

Активация на акаунт