Отговори
# 45
  • Мнения: 35
 ние не се пазим от януари тази година  и сега живот и здраве, на пук на 5-те броя отрицателни теста, ще си имаме бебе януари.

# 46
  • Мнения: 32
Осем месеца, но с помощта на специалист по репродуктивно здраве (поради наличие на установен проблем при мен). Три месеца преди това започнах да приемам фолиева киселина, тя не се натрупва в организма и почти спрях цигарите Simple Smile

# 47
  • Мнения: 19
Забременях с първия опит.В 8г.с. съм.Живот и здраве чакаме бебо на 8 април. Flutter

# 48
  • Мнения: X
Стана веднага след първия месец на СЕРИОЗНИ опити...  Peace Преди това бяхме несериозни...

# 49
  • София
  • Мнения: 1 686
Не вярвах, че скоро ще се включа, само ви четях с надежда  Praynig
Е... туко що видях първия си положителен тест, чертичката е бледа, но е още рано - 3 дни преди овулация.
Стана точно на 3ти месец сериозни опити - графики, тестове за овулация, добавки... побърках се Laughing
А сега ме е страх и дано всичко е наред Praynig

# 50
  • Мнения: 326
След около половин година водене на редовен полов живот, без никакво пазене и задръжки, се случи. Не сме ползвали никакви медикаменти, просто става, когато е писано. Искахме дете, но не сме планували, изчислявали или нещо такова... правихме си секса за удоволствие и стана. Очакваме първото си детенце Януари 2015г, живот и здраве  Praynig

# 51
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 766
Първия път - на 3-я месец
Втория път - на 1-я месец

# 52
  • Мнения: 47
първиа бременност след 6 месеца опити
втора бременност след 4 години опити

# 53
  • Мнения: 986
7 месеца опити, но признавам имаше моменти, в които не беше сериозно бебеправенето. Сега живот и здраве очакваме бебче през февруари Simple Smile

# 54
  • Мнения: 960
след 10 месец

# 55
  • Мнения: 609
На първия месец Simple Smile

# 56
  • Мнения: 161
От първия опит в първата ни брачна нощ ... от раз  preggo сега съм в 16та с.
живот и здраве чакаме малката кукла февруари месец
Пожелавам на опитващите 2 скорощни чертички

# 57
  • Мнения: 219
На Нова година с ММ се решихме и на 16-ти януари видяхме 2те чертички  EFP smile3504 А от 10 дена си имаме нашето слънце

# 58
  • Мнения: 55
На 4 месец стана за наша огромна радост  newsm51  и сега живот и здраве очакваме малката бебка другия месец да се роди ако не реши да избърза  smile3504 дано всичко е наред . А на всички опитващи пожелавам  бързо появяване на  EFP

# 59
  • Мнения: 57
След 6 месеца и аз най после видях двете чертички

Общи условия

Активация на акаунт