За рекламната мощ на форума

  • 17 978
  • 477
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 14 654
Хайде, авторката може да е некадърна, случва се, но редактор няма ли това издание?

# 436
  • Мнения: 22 543
Хайде, авторката може да е некадърна, случва се, но редактор няма ли това издание?

Вероятно и той е толкова кадърен. Simple Smile

# 437
  • София
  • Мнения: 23 138
Хайде, авторката може да е некадърна, случва се, но редактор няма ли това издание?
Редакторът няма да изчете 100 страници писания на някакви си хора в някакъв си форум. Сигурно му е под достойнството.

# 438
  • Мнения: 10 547
Бати колко сте неотдадени на най-висшата цел!  #2gunfire


Хайде, авторката може да е некадърна, случва се, но редактор няма ли това издание?

Трактор може би имаш навпредид?!

# 439
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Хайде, авторката може да е некадърна, случва се, но редактор няма ли това издание?
Авторката се води редактор, поне такива са се писали в сайта си.

# 440
  • Мнения: 22 543
Едва ли е от особено значение каква се води.
Статии по вестници и списания отдавна спрях да чета.
В 90% от случаите са преписани от форуми, или чужди издания (също некадърно преведени).

# 441
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Е, те някои цял форум преписаха, ние сега за една статийка.....

# 442
  • Мнения: 241
Аз на потребител с по-малко от 300 мнения вяра по начало нямам де......
Това защо? Аз например съм стар потребител, а мненията ми са под 200. Това, че някой не пише в майчинските подфоруми, не го прави автоматично нов, негоден или незаслужаващ доверие.
Може и така да е, но аз имам доверие на по-стари потребители, които имат т.нар. "досие" на публикациите. Като му проследиш дейността и ти се изяснява що за птица е някой. И казах просто, че нямам доверие като ми хвали или отрича нещо, не че някой е "негоден" .
И ти влезе в скритата реклама. Сега ще почне едно наемане на стари никове с над 300 мнения...  Joy

# 443
  • Мнения: 10 547
Сега, ако и габинекойси и мамасита се окажат куежки и последната си наруши поста, за да раздвижи темата на първата ....

# 444
  • Мнения: 349
Хм, прочетох статията, темата имаше капацитет и един истински журналист щеше да изкара страхотен материал, но в случая е скучна и стилистически и граматически неиздържана. Не ми хареса, в темата беше по-интересно. Много сайтчета се навъдиха, пишат неграмотно, неразбрано и си мислят, че "гръмките"  им заглавия са последен писък на модата в новините.

Когато търся мнение за даден продукт, форумът определено ми е полезен, но в никакъв случай не мога да приема всичко за чиста монета. В повечето случаи рекламите са твърде явни, набиват се на очи. А тези, които не мога да ги разпозная - мога да кажа браво на автора Simple Smile


ПС: Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 12 нови отговора.

# 445
  • Мнения: 2 052
И тоя Щирлиц успя да се внедри в стройните ни редици и да отмъкне ценна вътрешна информация  ooooh! Thinking  Tired Confused Crossing Arms

# 446
  • Мнения: 22 543
Лиляна, това може да се каже за доста други форуми също. Simple Smile

# 447
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Темата беше интересна, тъкмо бях почнала да я чета. Жалко, че е изтрита- статията така или иначе е написана, с нищо не помага изтриването на темата.

# 448
  • Мнения: X
Така е, а може и още някой да иска да си напише статия.  Laughing

Между другото, оня ден във фб един се хвалеше, че "накарал остриетата на bg-mamma да изпишат 200 коментара".

А ето един "класически" малоумен опит за реклама:

Скрит текст:
"Някой има ли наблюдения за тази Гъба?

Видях я в 2-3 сайта, гледам че в чужбина е доста популярна. Намерих доста информация от един сайт но няма мнения за нея.

Чага Органична 1000 мг 60 таблетки | Planetary Herbals

Чага действа като естествен антиоксидант и е известна в цял свят като „кралица на билките“ и „най-ценния дар от природата”.
- стимулира имунната система
- успешно се бори с раковите клетки
- богата на полизахариди
- облекчава отоците при бременни жени
- понижава стреса
- оптимизира работата на нервната система

Chaga или Чага органична е специална гъба, растяща на брезите, която е мощен активатор на имунната система. Тя е богата на полизахариди и имуномодулираща бетулинова киселина. Chaga също е мощен антиоксидант, за увеличаване на здравето на клетките. Чага Органична от Planetary Herbals се предлага на страхотна цена. - Източник: сайт за хранителни добавки в профила от потребителката, който тя  споменава и препоръчва ей-така, между другото, в почти всичките си публикации "

Последна редакция: ср, 30 апр 2014, 12:34 от Анонимен

# 449
  • Мнения: 457
Тази статия е егати пълния боклук. Язък, че заради нея ни развалиха хубавата приказка.

Общи условия

Активация на акаунт