На море в България 2014 г - тема 3

  • 75 589
  • 748
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 349
Още не съм си избрала  ooooh! ooooh!

# 31
  • Мнения: 433
Pamelita, когато платиш цялата сума ти изпращат ваучер за настаняване. В хотела отиваш само с ваучера. То на него си пише всичко-каква стая, колко нощувки, колко хора, деца, на каква възраст и т.н.
Аз от 4 години само с тях работя и никога съм нямала проблеми.

Много благодаря за отговора!   bouquet

# 32
  • Мнения: 10 760
Записвам се да следя темата  Simple Smile
Иначе още от януари имаме резервация през Съни Турс за Топола Скайс за първата седмица на юли  Hug

# 33
  • Мнения: 1 299
Записвам се да следя темата  Simple Smile
Иначе още от януари имаме резервация през Съни Турс за Топола Скайс за първата седмица на юли  Hug
Ще очаквам с нетърпение отзивите ти , тъй като ние сме за там от 18.08. Дано да изкарате чудесно!

# 34
  • Мнения: 213
Записвам се да следя темата  Simple Smile
Иначе още от януари имаме резервация през Съни Турс за Топола Скайс за първата седмица на юли  Hug
Ще очаквам с нетърпение отзивите ти , тъй като ние сме за там от 18.08. Дано да изкарате чудесно!

И аз ще чакам отзивите ви, хотелът определено ме заинтригува за следващи почивки...евентуално. Най-вече ще ми е интересно какво е положението с плажа и има ли добър такъв на пешеходно разстояние.
Приятно изкарване!

# 35
  • Мнения: 190
Да има плаж на пешеходно разстояние, но е доста стръмно. Но от хотела има превоз до плажа, който е на 5 минути.

# 36
  • Мнения: 1 071
Моля за препоръка. За доста хотели по морето прочетох, но май не откривам това, което търся.
Трябва ми подходящ за баба, дядо и внуче на 3 год. Да е на място до около 30 км от Бургас - ще пътуват с автобус. Хотелчето/къщата да е до макс 15 мни пеша от плаж. В хотела/къщата да има хубав двор с детски съоръжения. Някой с мнение?

# 37
  • Мнения: 447
Моля за препоръка. За доста хотели по морето прочетох, но май не откривам това, което търся.
Трябва ми подходящ за баба, дядо и внуче на 3 год. Да е на място до около 30 км от Бургас - ще пътуват с автобус. Хотелчето/къщата да е до макс 15 мни пеша от плаж. В хотела/къщата да има хубав двор с детски съоръжения. Някой с мнение?

Виж хотел Френдс в Лозенец - избрах го за моето семейство и отговаря на всичките ти изисквания. Има страхотно зелено дворче с детски кът, близо е до Бургас, на 50 метра е от плажа.  Peace

# 38
  • Мнения: 1 071
Виж хотел Френдс в Лозенец - избрах го за моето семейство и отговаря на всичките ти изисквания. Има страхотно зелено дворче с детски кът, близо е до Бургас, на 50 метра е от плажа.  Peace

Благодаря, Windy, на снимките изглежда мн. добре. Сега ще прочета повечко.

# 39
  • Мнения: 182
След 2 години почивка в "Серенити" решихме да сменим хотела. Ще почиваме на Лозенец в "Оазис дел Маре". Ако някой има отзиви моля да сподели.

# 40
  • Мнения: X
И аз нищо не съм избрала. Двоумя се между бунгало в гората или семейно хотелче в града  Mr. Green Изобщо до никъде съм.
Миналата година бяхме в бунгала Далас в Поморие, останахме доволни, ама тая година ми се иска нещо различно, а и с това скапано време още ми го няма лятното настроение  Confused

# 41
  • Мнения: 4 095
Миналата година бяхме в хотел Сол Луна Бей в Обзор. Отдалечен от градчето, но иначе е страхотен. Препоръчвам го с две ръце.

# 42
  • Мнения: 1 524
Здравейте!
Тази година търся бунгала за почивка.Някой може ли да ми препоръча.
Тези бунгала Далас в Поморие близо ли са до плажа и на плажа има ли свободна зона за чадъри. newsm78

# 43
  • Мнения: 3 020
Здравейте!
Тази година търся бунгала за почивка.Някой може ли да ми препоръча.
Тези бунгала Далас в Поморие близо ли са до плажа и на плажа има ли свободна зона за чадъри. newsm78

Те са накрая на града, на плажна ивица, на неохраняем плаж - цялата зона е свободна за чадъри, но имай предвид, че са доста далече от центъра, горе-долу 1км., може и повече  Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: X
Да, Далас са точно на плажа, в края на града. Цялата зона пред бунгалата е свободна и доколкото знам се ползва само от бунгалата, при нас в пика на сезона беше доста рехаво на плажа  Wink Пясъка пред бунгалата е черен

Общи условия

Активация на акаунт