На море в България 2014 г - тема 3

  • 75 576
  • 748
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 761
Здравейте, миналата година бях резервирала за Шкорпиловци,  бунгала Мадара, но почивката пропадна, цените ако не се лъжа бяха 35 лв. Ако някой е бил миналата година да сподели.

# 46
  • Мнения: 0
Споделете впечатления  за хотел  Сигма в Китен
Благодаря предварително! Simple Smile
до 14,05 трябва да направя резервацията и се чудя... Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 18 057
Споделете впечатления  за хотел  Сигма в Китен
Благодаря предварително! Simple Smile
до 14,05 трябва да направя резервацията и се чудя... Rolling Eyes


Отвън изглеждаше много добре, и е на много хубаво място  Peace
Има хубава сянка в двора, на крачка от плажа е

# 48
  • Мнения: 800
Момичета , помагайте  Confused Тази година сме се насочили към Приморско .От няколко дена гледам  хотелите и нищо не мога да избера . Препоръчайте ми нещо  Praynig

# 49
  • Мнения: 800
Момичета, побърках се вече - търся място за почивка на две семейства - едното с 2 деца и куче, а другото с 2 деца и 2 бебета. Излъгаха ни в едни бунгала и сега трябва бързо да намеря място за почивката ни през юли края или началото на август. да е близо до плажа, да има условия за бебоците и да приемат кучето, плажът също да е подходящ за кучето. търсих и вила под наем и бунгала, обаче ...... сложна работа сме  Rolling Eyes

# 50
  • софия
  • Мнения: 2 926
Ние от 07.06-Серенити Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 10 758
Момичета, побърках се вече - търся място за почивка на две семейства - едното с 2 деца и куче, а другото с 2 деца и 2 бебета. Излъгаха ни в едни бунгала и сега трябва бързо да намеря място за почивката ни през юли края или началото на август. да е близо до плажа, да има условия за бебоците и да приемат кучето, плажът също да е подходящ за кучето. търсих и вила под наем и бунгала, обаче ...... сложна работа сме  Rolling Eyes

Каваци, Смокиня ?  newsm78
Кум Кашла? Там не се мн.добри условията....

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 9 779

Ще чакаме отзиви, ние сме в края на юли. Peace

# 53
  • софия
  • Мнения: 2 926
В Серенити ще бъдем за 4година,дано всичко е на ниво!

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 503
Здравейте, и аз търся оферти за море. Нещо ме дърпа към Приморско. Искаме ОИ заради детето, а и за да си почина от готвене, не ни се обикаля по заведения заради малкия. Чудя се между Перла Бийч 3 и Престиж Сити 2. Ще съм много благодарна на отзиви, ако сте били там. Също приемам и препоръки  Laughing

# 55
  • Мнения: 10 758
В Серенити ще бъдем за 4година,дано всичко е на ниво!

Миналата година бяхме там за първи път- в края на юни.
Всичко беше на ниво  Grinning

# 56
  • софия
  • Мнения: 2 926
Миналата беше, аз за тази се надявам.

# 57
  • Мнения: 1 277
Здравейте, и аз търся оферти за море. Нещо ме дърпа към Приморско. Искаме ОИ заради детето, а и за да си почина от готвене, не ни се обикаля по заведения заради малкия. Чудя се между Перла Бийч 3 и Престиж Сити 2. Ще съм много благодарна на отзиви, ако сте били там. Също приемам и препоръки  Laughing
Не съм ходила на никой от двата хотела, но само да отбележа, че Престиж Сити 2 не е в самото Приморско, а до него - на плажа на ММЦ  Peace

# 58
  • Мнения: 6 368
Здравейте, и аз търся оферти за море. Нещо ме дърпа към Приморско. Искаме ОИ заради детето, а и за да си почина от готвене, не ни се обикаля по заведения заради малкия. Чудя се между Перла Бийч 3 и Престиж Сити 2. Ще съм много благодарна на отзиви, ако сте били там. Също приемам и препоръки  Laughing
Мисля, че бях писала в темата или друга за морските почивки, но да ти отговоря за Престиж Сити 2:
Мои близки имат студио там. Комплекса е хубав, близо до плажа, но по техни впечатления храната, която се предлага на ОИ не е много добра и разнообразна.

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 180
Ние сме там от 13.06 - ще очаквам с нетърпение отзиви , а защо не и преки включвания от мястото на събитието  Wink

Общи условия

Активация на акаунт