На море в България 2014 г - тема 3

  • 75 581
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
И аз се записвам да следя новата тема.  Wink

# 16
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
..... Не ми харесват сергиите и кича, които са плъзнали във всички крайморски градчета и селца и с удоволствие ги пропускам.  Peace
....
И на мен не сами по вкуса сергиите, но пък например много харесвам вечерните разходки в някой стар град например.
За сравнение - не харесвам вечерната разходка в Слънчев бряг, но обожавам такава в Несебър.... Peace

# 17
  • Мнения: 1 542
Момичета, а къде следите за ласт минит оферти? Обикаляте сайтовете или има някое място, където да се публикуват такива оферти?

След всички планове, ММ сменява работата и идея си нямам кога ще може да излезе отпуск. Със сигурност няма да е юни, както исках аз.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 749
shark, в сайта на Visit си пускат такива оферти. Може да се абонираш да получаваш офертите им на мейла си. Аз така разбрах, че ранните им запсвания тази година са започват от декември месец. Добре, че ми ипратиха имейл.  Peace

# 19
  • Мнения: 67
Миналата година ходихме до Несебър едната вечер.Харесвам го много, но толкова голяма лудница беше,че се благодарих ,че не съм с деца.За стария град говоря,тъй като това харесвам най-много.

# 20
  • Мнения: 1 542
Ninand   bouquet

Да дам и малко отзиви - Били сме в хотели "Компас" и "Оазис" в Албена - курортът ни харесва, най-добрият плаж, хотелите стават, храната не ни допада особено. От двата по-добре изкарахме в "Компас", тъй като бяхме 2010 г., когато беше ултра ол и се хранехме в ресторанта на Ралиците на плажа.

Хотел "Феникс" в Лозенец - добро хотелче, близо до плажа, близо до центъра, бяхме на база закуска и вечеря, бих отишла отново, но на база нощувка и закуска. В Лозенец имаше прекалено много вълни за моя вкус.

Поморие - били сме на квартира и във ведомствена база. По квартирите няма кърпи, което ме изуми. Градчето е много приятно, но не бих повторила през м. август, когато е претъпкано.

Дано съм била полезна  Peace

# 21
  • Мнения: 660
Здравейте, питах напред за квартира, апартамент къща за гости в Бургас,близо до морската градина ,може ли препоръки? И да има кухненски бокс е за предпочитане,защото сме с малко дете,трябва ми за седмица през юни.

# 22
  • Мнения: 15 108
Ох, аз обичам да поглеждам в тази тема. Ама да бях писала преди да резервирам. Тъй като съм с малко дете, не обичам ОИ изхранване и исках студио или апартамент, както и хотела да е до плажа, резервирах в Реджина Маре - Царево. Сега видях обаче, че Windy е с негативно мнение. Дано не се разочароваме много. Иска ми се да си почина и да не се ядосвам за глупости.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 30
Здравейте, от този сезон е пуснат обновен хотел в ММЦ Приморско - бивш Нептун, сега Форест бийч с all inclusive light. Тъй като е първи сезон и няма отзиви за хотела, търся отзиви за ММЦ като цяло, но ще са полезни впечатления от миналата година. Преглеждах стари теми и постовете бяха много негативни, но от преди 5-6 години. Интересно ми е дали има някакво подобрение - комари, инфраструктура и т.н. Другото което ми е важно е дали този хотел Бисер, в който е цялото изхранване на ММЦ - хотели и бунгала- има капацитет да поеме всички почиващи, дали не е много натоварено, опашки, има ли разнообразие на храната по всяко време. Ще се радвам ако някой сподели миналогодишни впечатления от ММЦ.

# 24
  • Мнения: 447
Ох, аз обичам да поглеждам в тази тема. Ама да бях писала преди да резервирам. Тъй като съм с малко дете, не обичам ОИ изхранване и исках студио или апартамент, както и хотела да е до плажа, резервирах в Реджина Маре - Царево. Сега видях обаче, че Windy е с негативно мнение. Дано не се разочароваме много. Иска ми се да си почина и да не се ядосвам за глупости.

Sunny29, бързам да ти пиша, за да внеса малко яснота.

Ето какво ме разочарова: за едноседмичен престой стаята ни беше почистена два пъти. В останалите дни камериерките или изобщо не идваха, или идваха следобед, докато детето ми спеше, като разбира се, нямаше как да чистят и само изхвърляха кошчето. Направихме забележка на рецепцията, но нищо не се промени. Първия ден нямахме топла вода, защото се оказа, че никой не се е сетил да пусне бойлера в банята. Явно се очакваше да се погрижим сами за тази подробност, въпреки че точно до копчето имаше залепен надпис, предупреждаващ, че копчето не бива да е пипа... В ресторанта допускаха кучета, което мен тотално ме възмути (все пак, синът ми беше едва 10-месечен тогава и някак не можах да го приема). Кучета имаше и на плажа (това някак го преглътнах, въпреки тичането и хвърляния пясък), както и край басейна (това също ми дойде в повече).

Иначе, хотелът си има и редица предимства. Едното е близостта до плажа - излизаш от хотела и си на пясъка. Плажната ивица е достатъчно широка и поддържана, но плажът се променя и не мога да си спомня дали морето беше плитко много навътре. Последното лято бяха довели софийски готвач в ресторанта към хотела и кухнята беше чудесна. Често се хранехме там. Обслужването беше добро. Апартаментите са оборудвани с всичко нужно, за да си приготвите закуската сами. За жалост, електроуредите навсякъде са различни - някъде има кана за гореща вода, някъде не. Същото е положението с тостерите и микровълновите фурни. Котлони и хладилници има навсякъде, това поне е сигурно. Нямаше обаче с какво да се измият съдовете, но пък до рецепцията има магазинче, в което ще намерите нужните неща.

Общото ми усещане е, че откакто мениджърите на веригата са ангажирани с новия си проект в Лозенец (Оазис дел Маре), са зарязали Реджина-та. ooooh!

Съветът ми е да се настроите положително и да не обръщате чак такова внимание на хотела. Имате чудесен плаж и море - концентрирайте вниманието си върху тях! Hug

# 25
  • Мнения: 15 108
Windy  Hug!
Много ти благодаря! Наистина ми хареса това, че сме близо до плажа и има импровизирана детска площадка. За другите неща - ами била съм и в други апартхотели, в които си купихме нещо за миене на съдовете, за почистването си пише, че не се извършва често, така че и за това съм подготвена. Закуската ще си я правим, поне за детето, защото той ще е на почти 2 и не всичко му давам, така че предпочитам сама да му я приготвям, обяд и вечеря за него също ще имам, а ние ще се храним в ресторанта на хотела или в другите ресторанти, може да ходим и до Лозенец и Царево, така че и това не ме притеснява!
Освен това ще ходим юни и се надявам да няма много хора!
Още веднъж благодаря, аз очаквах нещо по-страшно!

# 26
  • Мнения: 447
Windy  Hug!
Много ти благодаря! Наистина ми хареса това, че сме близо до плажа и има импровизирана детска площадка. За другите неща - ами била съм и в други апартхотели, в които си купихме нещо за миене на съдовете, за почистването си пише, че не се извършва често, така че и за това съм подготвена. Закуската ще си я правим, поне за детето, защото той ще е на почти 2 и не всичко му давам, така че предпочитам сама да му я приготвям, обяд и вечеря за него също ще имам, а ние ще се храним в ресторанта на хотела или в другите ресторанти, може да ходим и до Лозенец и Царево, така че и това не ме притеснява!
Освен това ще ходим юни и се надявам да няма много хора!
Още веднъж благодаря, аз очаквах нещо по-страшно!

Няма страшно! Отивате на море, не на заколение! Hug

Иначе, явно на апартхотелите почистването не им е силната страна... ooooh!

Закуската в Реджина Маре е силно надценена - не е разнообразна и не си струва парите. Но пък по улицата, по която се стига до хотела, има сергии с плодове и разнообразието е прилично. В магазина до рецепцията има доста хранителни продукти, в т.ч. кисело и прясно мляко, хляб и разни сладка и конфитюри. Ще се справите със закуската и сами, при това по-успешно, убедена съм! Peace

# 27
  • Мнения: 433
Искам да ви попитам,понеже за първи път резервирам през Съни турс,какво трябва да нося при пристигането ми в хотела.Имам предвид договор и т.н.Не можах да разбера,платила съм аванс и имам проформа...?Моля  Praynig ,който е резервирал през тях да откликне!Благодаря  Hug   bouquet

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 749
Pamelita, когато платиш цялата сума ти изпращат ваучер за настаняване. В хотела отиваш само с ваучера. То на него си пише всичко-каква стая, колко нощувки, колко хора, деца, на каква възраст и т.н.
Аз от 4 години само с тях работя и никога съм нямала проблеми.

# 29
  • Мнения: 6 306
Момичета, а къде следите за ласт минит оферти? Обикаляте сайтовете или има някое място, където да се публикуват такива оферти?

След всички планове, ММ сменява работата и идея си нямам кога ще може да излезе отпуск. Със сигурност няма да е юни, както исках аз.
http://oferti.pochivka.bg/
 

Общи условия

Активация на акаунт