ЯНУАРЧЕТА 2015, Добре дошли

  • 26 401
  • 726
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6
Аз ще отида като влезна поне в 7 седмица та да се види и нещо повече от сакче. Мисля и сама да си пусна една ПКК да си видя желязото че е важно.
Иначе ние сме си добре - не ми се гади нищо особенно освен че ям като невидяла и мноого ми се спи.
Като се съберем повече маминки може да си направим и страничка във фейсбук.

# 46
  • Мнения: 146
Ставаме все повече щастливи бъдещи януарски мами  Hug  bouquet
Лека,спокойна и безпроблемна бременност на всички.

# 47
  • Мнения: 354
При мен няма нищо от сорта на гадене, умора или вълчи глад... общо взето е раничко де, но първите ми симптоми са, че често ми се ходи 00 и венците ми се изприщиха.  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 24
  bouquetИ на мен не ми се гади, но яко си похапвам, като ламята спаска съм Embarassed
Най-лошото е че лепнах някакъв вирус и съм с хрема, нищо не мога да пия, само чайове от лайка.Снощи не издържах и си сложих капки за нос, само и само да поспя.
Радвам се че има нови попълнения, честито   bouquet

# 49
  • Мнения: 6
Азария пробвай с  бабините лекове аз така се лекувах и докато бях бременна и докато кърмих.

# 50
  • Мнения: 354
Ние докато опитвахме и всеки месец носа ми като по часовник се запушваше, но не посмях да си слагам капки докато не ми дойдеше... не питайте как съм заспивала. Веднъж пробвах със солена вода, ей не знам какво направих, колко сол сложих, изгоря ми лигавицата  Laughing

# 51
  • София
  • Мнения: 162
Здравейте!

Присъединявам се към групата на чакащите бебчета през януари. Имам едно момиченце родено през м. май 2010г. Хем се вълнувам, хем ми е притеснено. Дано всичко да е наред!

# 52
  • Мнения: 636
Честито на новодошлите момичета !  Hug
При мен неудобството е в гърдите, страшно ме болят  Tired И нещо много ям имам усещането за момиче, първото ни беше момче и бях адски злояда  Crazy
Много ми се иска да отида на лекар, но няма как да стане сега  Rolling Eyes В неделя с ММ се женим, после той пак си заминава към Испания, на края на месеца и аз и докато си пусна да ми дадат час там, то ще стане юли месец  Crossing Arms
Къде в София мога да отида направо без предварително записан час, някоя има ли представа ?

# 53
  • София
  • Мнения: 162
Споделям ви една възможност да се вземат допълнително пари след раждането. Има тема в бг-мамма: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=765393.new#new . Живот и здраве мисля да се възползвам.

# 54
  • Мнения: 354
Да, това е полезен съвет, обмисляла съм го. Аз завърших семестриално, само остава да си взема държавния септември и нали студентските ми права се запазват... чудих се дали ще мога да се възползвам примерно ако не си взема държавния.

# 55
  • Мнения: 205
Здравейте, вчера и при нас се появиха   EFP , днес ходих на лекар и след 10 дни пак  Simple Smile. Надеждата ми беше да взема болничен, но от третия месец тъй като работата е тежка. Пожелавам Ви лека и радостна бременност  smile3525

# 56
  • Мнения: 146
Вие чувствате ли някакъв дискомфорт?Мен както не ме боляха много гърдите,сега вече не е така.Но съм му хванала цаката  Laughing с един сутиен,който уплътнява много добре.Корема ме боли много по-рядко вече,мисля че голяма част от болките идват от чревен дискомфорт.Имам запек от около седмица,а не е ли още рано за запек от сега??? Rolling Eyes
  bouquet за новодошлите мами

# 57
  • Мнения: 205
Аз имам болки в гърдите доста преди да разбера, че съм бременна и сега тези болки си продължават. Също от време на време ме боли корема, така че все едно ще ми дойде, но лекаря днес каза, че е нормално. И корема ми е подут, а запек нямам странно  Grinning

# 58
  • Мнения: 354
Като се замисля имам болки в гърдите само при допир... относно запека, днес се замислих, че не съм ходила вече 3 дни  Mr. Green иначе не съм нито подута, нито корем ме боли... направо на моменти забравям че съм бременна   Joy
П.С.: Привет на новодошлитееее   bouquet

# 59
  • Мнения: 114
При мен, седмица преди да разбера, че съм бременна ме боляха гърдите и това продължи около 3 седмици. От време на време ми става лошо, но не сутрин, а през деня и вечер, но е съвсем леко и не му обръщам много внимание. Най-трудното е, че през 5 минути ми се ходи до WC.

P.S. Все още не мога да повярвам, че ще ставам мама  newsm03

Общи условия

Активация на акаунт