Време е да ни дарят с ритничета ОКТОМВРИйските мъничета - ТЕМА 7

  • 28 555
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 134
Здравейте момичета,
Да се запиша в тази тема преди 40-тата страница, както стана с предишната. Много съжалявам да разбера за неразположенията и болките на някой от вас. И аз имам силни пробождащи болки в срамната кост и лабиите; на моменти са много неприятни и досадни и наистина заседяването сякаш само ги влошава.
И аз още не знам пола: макар вчера да бяхме на ранна фетална анатомия, бебето си беше кръстосало краката и седнало на дупето, да не би случайно нещо да видим. Дано скоро!

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 631
Мамчета записвам се в новата тема ама утре ще пиша че днес нямах никакво време дори да ви изчета. Добре дошли на новите мами ! Хайде до утре. Лека вечер

# 32
  • Мнения: 1 235
Това с хемороидите е нещо страшно като ви слушам... За съжаление и аз май имам наченки, но дано не се усложни.

За не знанието за бременност...Какво да ви кажа. За мен е несериозно, има толкова много симптоми, явно тези хора не обръщат внимание на здравето си...

# 33
  • Мнения: 2
И аз да се запиша в новата тема. Дай Боже да я напълним само с хубави новини Praynig. Аз моля за предложения за ефективен лосион против стрии, че започвам да пораствам, а не съм  си збрала нищо още Embarassed. Мерси предварително  bouquet. Добре дошли на новите мами, а на тези с проблеми, скорошно оправяне Heart Eyes

# 34
  • при Дядо Коледа
  • Мнения: 220
Добро утро, мами!
Честита нова тема, много хубаво оформена, с все повече розови и сини щъркелчета   bouquet
Добре дошли и на новите мами, лека бременност   bouquet

Като чета какви неразположения имате, се надявам да ме подминат, а при вас дано отминат!
Аз се чувствам добре,но от понеделник започвам практика за 2 месеца. Работата е с деца, надявам се да се справя и да се чувствам добре. Малко ме е страх как ще е, ново място, малко стресиращо.

Лек и хубав ден!   bouquet

# 35
  • Мнения: 15
Цоп  jumpuu и аз в новата тема.Една позната разбра в шестия месец че е бременна и то случайно станало и лошо и отишла на доктор (били на почивка в чужбина) всички бяхме потресени направо  #Crazy след като разбра качи изведнъж 20кг беше станала огромна,но важното е че всичко беше наред и тя беше щастлива че е бременна,но също беше мноого изненадана

# 36
  • Мнения: 4
Здравейте и от мен, аз съм от София и съм в 14 седмица водя се на жк при Костанца Тошева в МЦ Пентаграм и все още незнам пола.Споделете как сте с натдаването на килограмите.

# 37
  • София
  • Мнения: 3 038
добро утро момичета!
имам си още едни широки панталони Grinning
днес мислех да мързелувам, но сутринта се оказа, че кухнята е нападната от мравки Sad та трябва да се напръска и аз да съм навън Simple Smile дано не вали днес

# 38
  • Мнения: 1 831
Добро утро мами  Hug Как сте днес...
днеска се цопнах рано рано,ММ като е в нас все се върти в леглото и не ме оставя да се наспа...
k32nesi добре дошла.Аз с килограмите...не се тегля въобще ,веднъж ме притегли доктора в 15 седмица и бях + 5кг. отгоре ,сега както си хапвам стабилно може да съм още +5  Confused С тея килограми е някакъв ад.

# 39
  • Мнения: 281
 Добро утро и от мен  Wink
 
 Гледам че всички почивате, ММ ще си работи без почивка, а аз по принцип съм си в къщи. Добре че мама идва за няколко дена че да имам малко разнообразие. Относно кг-те, ме теглиха веднъж само преди месец и не бях качила много само 1-2 кг, а според кантара в къщи дори свалям  newsm78  а уж е верен кантар. Ще стане ясно следващата седмица на жк кой верен кой не  Joy

 Желая ви приятни и слънчеви почивни дни  Hug

# 40
  • Мнения: 172
Аз съм грубо + 4 кг.

# 41
  • Мнения: 1 831
Леле ,всички сте качили по малко ,аз +5 кила...направо не ми се мисли какъв бизон ще стана  Sad

# 42
  • Мнения: 592
Добро Утро Simple Smile аз бях +3 но преди 2 седмици сега като отида във събота да видим бебчо ще се премеря дано да не съм качила много че после пак се качва към края  Rolling Eyes Rolling Eyes Embarassed Embarassed  bouquet

# 43
  • Мнения: 10
Включвам се и аз.  До сега само четох, исках да мина третият месец, преди да повярвам наистина, че всичко е наред.
На 27 години съм, от Русе, но живее в София от 9 години. Втора бременност, като при първата загубихме бебчето съвсем в началото, но много страдахме, много....
Следя се в болница Надежда. 14 седмица съм, термин 27.10.2014, но вече имат сериозни предположения за момиче:))
Пожелавам на всички безпроблемна и спокойна бременност:))
                                                                                                                                                                                                           Добре дошла лека бременност ти пожелавам Simple Smile и аз сьм от Русе,с термин 27-ми октомври

# 44
  • Мнения: 5
Добро утро момичета!Ние живот и здраве ще разберем пола най-вероятно края на месеца Simple SmileДо тогава ще си кротуваме вкъщи,повечко в леглото Simple SmileРитниче също още не съм усетила,но да се надяваме че скоро ще го изпитам Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт