Отговори
# 675
  • Мнения: 692
Сърдита съм пък! За мене никой не се сети и явно не липсвам на никой  Crossing Arms

Аutumn,

Скрит текст:
С Адинка бяхме заедно в темата на Ноемврийките. За съжаление малко по-късно тя направи спонтанен аборт  Sad

# 676
  • Мнения: 1 391
Ааа, Мечтичке, бъркаш ме с някой. Никога не си самоназначавам лекарства, препарати и т.н. изключая някоя и друга добавка или витаминче, ако получа муза за последните! Hug

Пуу, да му се не види! Адинка, вероятно ни понаглеждаш, кураж ти пожелавам и с нови сили, когато се почувстваш готова, те чакаме заедно да продължим борбата! И аз щях да съм ноемврийка! Hug

# 677
  • Мнения: 4 696
Ирен, аз се сетих онзи ден за теб и щях да те призовавам за прашец, ама забравих! newsm78
Как си?
Айде наръси ни сега едно хубаво, че поне 5 забременели да има този месец!

# 678
  • Мнения: 935
Irene,как си ти?Има ли вече малко сладко коремче?  Heart Eyes
Скрит текст:
Ох,много съжалявам за Адинка...спомням си я много добре Sad  Hug
Момичета,аз съм тук,чета ви,но нямам време сега да пиша повече.По-късно ще се включа по-подробно  Hug А,като гледам днес ще има и нова тема Wink

# 679
  • Мнения: 2 660
Нещо много сериозно сте я подкарали... Като ме няма да ви вкарвам в правия път  Laughing

Сега... имам една дилема - колко теста за бременност да си поръчам и дали да вземам още тестове за овулация. Не знам как си вземате по 40-50 теста. Нали отиват по 5-10 на месец. Това означава, че трябва да допускаш варианта да не забременееш в актуалния месец... Ми не мога  Grinning

ММ преди малко каза, че ще кандидатстваме за непорочно зачатие. Било се случвало вече, значи може да сме вторите. Какво ли не правят мъжете, за да се скатаят от малко работа  Grinning

# 680
  • Мнения: 1 234
Есенче не съм се съмнявала в теб...просто за всеки случей...извинявай ако съм те обидила  Hug 
Ирене и аз си мислех за теб вчера....как е расте ли бебока Simple Smile
Mademoiselle Chocolate а защо не сте се заели по-сериозно с темата а  smile3513  Laughing

# 681
  • Мнения: 4 954
Бланка, ММ познава едни религиозни хора, на които религията явно също не им позволява някои неща и от университета до сега нямат деца, независимо, че не се пазят. Поне да бяха отишли на лекар, но не, чакаме си чудото и това е. Ок, уважавам вярата, но на мен това ми дойде свръх. Ако ги боли зъб няма да разчитат да го оправят с молитви, ще отидат на зъболекар; не знаят какъв е проблемът, а може да е такъв, който да се реши с някое друго хапче. По тая логика да оставяме хората да измират като мухи без лекарства, защото явно е Божията воля да получат инсулт/инфаркт/тежко възпаление. Темата за бебеправенето е едно огромно блато, в което се наслагват какви ли не суеверия и табута, а не трябва. Ако не е Божията воля, и на глава да застана, няма да забременея, така че спокойно. Немисленето не е ключът към забременяването, оставянето по течението - също. Стресът може да окаже влияние, но не стресът причинява стерелитет, а стерелитетът - стрес, затова има психолози, които да помагат, а те съветват не да спреш да го мислиш, а да споделяш и да приемаш.
Приеми искрено съвета ми, не съм от хората, които се заяждат, момичетата, които са в темата от по-дълго, предполагам го знаят. Не пий повече противозачатъчи, защото акнето е следствие на наместващите се хормони. Първите няколко цикъла след спиране на Ясмин имах жестоко акне. Сега пак ми избива по някоя друга пъпка, но по малко. Това, което се случва, е че надбъбречната ти жлеза произвежда едни хормони, които се преобразуват или в естрогени при работещи яйчници, или в тестостерон. Затова в миналото жените на противозачатъчни имали повече окосмяване, а след менопаузата много жени развиват мустачки. Спираш естрогените. Дай време на яйчника ти да заработи нормално и ако с малко търпение нещата не се нормализират потърси лекарско мнение - гинеколог и ендокринолог, за да разрешиш и козметичния проблем, и да отстраниш евентуалната пречка за забременяването, но с противозачатъчни не лекуваш, а потискаш. Дори при ПКЯ вече се избягва да се дават противозачатъчни по тази логика, а се предприема друг вид лечение.

# 682
  • Мнения: 2 660
Мечтичка, нещо ми се бави овулацията този месец. По принцип трябваше днес да имам положителен тест, обаче едва ли - вчерашният беше много отрицателен. Макар че ме наболява корема, та може и да наближава. Ти до къде я докара?

Освен това тези дни сме яко бач, лягаме в 1 и ставаме в 6. Да беше един трупа, да се погаврим, ама с тези два трупа за никъде не сме  Laughing

# 683
  • Мнения: 692
Момичета, пошегувах се Simple Smile
Засега нещата при мен не са прекрасни, ама няма значение - ще се нареди всичко.
Иначе коремчето май леко започна да се показва, ама засега по-скоро изглеждам все едно съм жестоко преяла и по-скоро гледам да го прикривам   Joy

Целувки на всички и да знаете, че ви следя !
Буци, стискам мноооого палци мила  Praynig  Hug

Последна редакция: пт, 09 май 2014, 14:47 от Irene I

# 684
  • Мнения: 1 234
Мечтичка, нещо ми се бави овулацията този месец. По принцип трябваше днес да имам положителен тест, обаче едва ли - вчерашният беше много отрицателен. Макар че ме наболява корема, та може и да наближава. Ти до къде я докара?

Освен това тези дни сме яко бач, лягаме в 1 и ставаме в 6. Да беше един трупа, да се погаврим, ама с тези два трупа за никъде не сме  Laughing
Щом наближава, а не сте я изпуснали....давай смело и безотговорно напред  hahaha Ще стискам палците  Hug
При мен,освен че за първи път от няколко месеца съм сигурна че имах Ову и се постарахме доста  Embarassed сега си бременея и чакам да мине време за теста  hahaha

# 685
  • Мнения: 2 660
От колко дни си бременна?

Кажете за тестовете за бременност и за ову. Колко да взема? Не мога да реша, а ММ казва, че не знаел.

# 686
  • Мнения: 1 391
А, Мечтичке, как ще се обидя, няма такова нещо! Peace
Шоко, вземи 7 или 10. После ще стават за подарък и няма да си се набутала много. Peace

# 687
  • Мнения: 2 660
Есенна, а за овулация да вземам ли? Имам за този месец. Евентуално може да останат и за половин следващ месец.

# 688
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Мадмоазел, аз взех 50. Още са запечатани. Ще ги отворя заради бременните тестове и другите ще ги подаря Laughing
С Мечтичка сме с един и същи термин. Кеф Sunglasses Някоя друга с нас???
Маняна, не се измъквай по тъча, нещо кафе туй онуй няма ли да пуснеш Crossing Arms
Къде е Стопанчето newsm78 Нещо ми се губи

# 689
  • Мнения: 1 391
У, сакън, не взимай! Нали сме се разбрали други неща, а и казана вещерския ври...да не пренебрегваме звездите! Crazy Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт