Отговори
# 690
  • Мнения: 4 696
И аз си бях поръчала 50, Шоко!
Ох, направо бях забравила днес в 3 часа излизат резултати на ММ за хламидията, дано да я е утрепал тая гад!

# 691
  • Мнения: 2 660
Ми ай дано! Значи вземам за бременност да имам да тествам колкото си ща, а за овулация няма да ми трябват  Grinning

# 692
  • Мнения: 1 234
Голди супер ...правим вече групичка...някой още?  Rolling Eyes
Рости стискам палци...да се отчетеш после ей  Peace
Госпожице вземи си и от 2-та вида колкото прецениш,но да имаш достатъчно...знаеш ли си кога ти е Овуто горе-долу?  Hug А иначе от миналият петък  съм бременна hahaha
Есенче  Hug

# 693
  • Мнения: 2 660
Ихаааа, че ти си вече цяла седмица бременна! В понеделник тест, или?

# 694
  • Мнения: 1 234
Толкова рано...   newsm78 предполагам, че няма да отчете нищо тогава и само ще се разочаровам излишно...ще изчакам до сряда-петък  Rolling Eyes ама "Как бе младеж...как да издържа"  tooth

# 695
  • София
  • Мнения: 11 784
Шоколадова аз по същата причина не взимах тестове за О, викам си няма да ми трябват за следващия но след 2 месеца неуспех си рекох взимам много пък после ще ги раздавам за късмет, едни 30 лева не ги взимам за нищо, та и ти така после вместо прашец да ръсиш ще пращаш магически тестове за О и бременност Simple Smile  Joy

Мечтичка аз съм за понеделник за теб за тест ей така за спорта един  Blush

# 696
  • Мнения: X
Мечтичка нали на теб ти идваше така през няколко месеца  Simple Smile Сега дойде ли ти че съм пропуснала.

Тъкмо и аз се чудех колко теста за О да си поръчам, айде първо да вземе да ми дойде МЦ, пък тогава ще поръчвам. И да почна да ги правя от към 14тия ден, а? Няма смисъл по рано?

# 697
  • Мнения: 1 446
Минавам да кажа, че ме мързи. Не е бременен симптом, а естествено състояние! Целувки и гушки на всички!

# 698
  • София
  • Мнения: 781
Бланка, ММ познава едни религиозни хора, на които религията явно също не им позволява някои неща и от университета до сега нямат деца, независимо, че не се пазят. Поне да бяха отишли на лекар, но не, чакаме си чудото и това е. Ок, уважавам вярата, но на мен това ми дойде свръх. Ако ги боли зъб няма да разчитат да го оправят с молитви, ще отидат на зъболекар; не знаят какъв е проблемът, а може да е такъв, който да се реши с някое друго хапче. По тая логика да оставяме хората да измират като мухи без лекарства, защото явно е Божията воля да получат инсулт/инфаркт/тежко възпаление. Темата за бебеправенето е едно огромно блато, в което се наслагват какви ли не суеверия и табута, а не трябва. Ако не е Божията воля, и на глава да застана, няма да забременея, така че спокойно. Немисленето не е ключът към забременяването, оставянето по течението - също. Стресът може да окаже влияние, но не стресът причинява стерелитет, а стерелитетът - стрес, затова има психолози, които да помагат, а те съветват не да спреш да го мислиш, а да споделяш и да приемаш.
Приеми искрено съвета ми, не съм от хората, които се заяждат, момичетата, които са в темата от по-дълго, предполагам го знаят. Не пий повече противозачатъчи, защото акнето е следствие на наместващите се хормони. Първите няколко цикъла след спиране на Ясмин имах жестоко акне. Сега пак ми избива по някоя друга пъпка, но по малко. Това, което се случва, е че надбъбречната ти жлеза произвежда едни хормони, които се преобразуват или в естрогени при работещи яйчници, или в тестостерон. Затова в миналото жените на противозачатъчни имали повече окосмяване, а след менопаузата много жени развиват мустачки. Спираш естрогените. Дай време на яйчника ти да заработи нормално и ако с малко търпение нещата не се нормализират потърси лекарско мнение - гинеколог и ендокринолог, за да разрешиш и козметичния проблем, и да отстраниш евентуалната пречка за забременяването, но с противозачатъчни не лекуваш, а потискаш. Дори при ПКЯ вече се избягва да се дават противозачатъчни по тази логика, а се предприема друг вид лечение.


Благодаря ти, Естлар! Мисля да те послушам. В отчаянието си човек е склонен на какво ли не...

# 699
  • София
  • Мнения: 11 784
Мечтичка нали на теб ти идваше така през няколко месеца  Simple Smile Сега дойде ли ти че съм пропуснала.

Тъкмо и аз се чудех колко теста за О да си поръчам, айде първо да вземе да ми дойде МЦ, пък тогава ще поръчвам. И да почна да ги правя от към 14тия ден, а? Няма смисъл по рано?

почни по-рано към 9,10 или 11 ти ден, първия месец за да се ориентираш горе-долу кога е О Simple Smile

# 700
  • София
  • Мнения: 11 784
[
Скрит текст:
quote author=Blanca_82 link=topic=779418.msg28140104#msg28140104 date=1399633908]
Бланка, ММ познава едни религиозни хора, на които религията явно също не им позволява някои неща и от университета до сега нямат деца, независимо, че не се пазят. Поне да бяха отишли на лекар, но не, чакаме си чудото и това е. Ок, уважавам вярата, но на мен това ми дойде свръх. Ако ги боли зъб няма да разчитат да го оправят с молитви, ще отидат на зъболекар; не знаят какъв е проблемът, а може да е такъв, който да се реши с някое друго хапче. По тая логика да оставяме хората да измират като мухи без лекарства, защото явно е Божията воля да получат инсулт/инфаркт/тежко възпаление. Темата за бебеправенето е едно огромно блато, в което се наслагват какви ли не суеверия и табута, а не трябва. Ако не е Божията воля, и на глава да застана, няма да забременея, така че спокойно. Немисленето не е ключът към забременяването, оставянето по течението - също. Стресът може да окаже влияние, но не стресът причинява стерелитет, а стерелитетът - стрес, затова има психолози, които да помагат, а те съветват не да спреш да го мислиш, а да споделяш и да приемаш.
Приеми искрено съвета ми, не съм от хората, които се заяждат, момичетата, които са в темата от по-дълго, предполагам го знаят. Не пий повече противозачатъчи, защото акнето е следствие на наместващите се хормони. Първите няколко цикъла след спиране на Ясмин имах жестоко акне. Сега пак ми избива по някоя друга пъпка, но по малко. Това, което се случва, е че надбъбречната ти жлеза произвежда едни хормони, които се преобразуват или в естрогени при работещи яйчници, или в тестостерон. Затова в миналото жените на противозачатъчни имали повече окосмяване, а след менопаузата много жени развиват мустачки. Спираш естрогените. Дай време на яйчника ти да заработи нормално и ако с малко търпение нещата не се нормализират потърси лекарско мнение - гинеколог и ендокринолог, за да разрешиш и козметичния проблем, и да отстраниш евентуалната пречка за забременяването, но с противозачатъчни не лекуваш, а потискаш. Дори при ПКЯ вече се избягва да се дават противозачатъчни по тази логика, а се предприема друг вид лечение.

Благодаря ти, Естлар! Мисля да те послушам. В отчаянието си човек е склонен на какво ли не...
[/quote]

Аз не съм съгласна за всичко. Според мен всеки организам е индивидуален и по различен начин действат хапчетата при всеки. Аз пиех Джаз, най-добрите противозачатъчни, и след спирането им ( правех си почивки по 2-3 месеца) никога не съм имала проблеми с цикъла.  А съм с ПКЯ. Изчистваха ми лицето, окосмяването ми намаляваше, отслабвах, противно на всички други изказвания за противозчатъчните. Но съм съгласна че ти първо трябва да си изследваш хормоните, плюс това бебеправите няма смисъл за едни пъпки да пиеш противозачатъчни. Не знам защо толкова лошо се гледа на противозачатъчните те все пак са концентраптив и са за масово приложение, жени без проблеми ги пият за да не забременяват.

# 701
  • София
  • Мнения: 716
Ирен, много се радвам да прочета, че си добре! Hug

Mother of PrincesS, ако ще се тестваш за първи път, наистина най-добре почни към 8-9 ден, дори да си с по-дълъг цикъл. Не знаеш от къде ще изскочи зайчето... Hug

Рости, още 15 минутки. Стискам палци за хубави резултати! Hug

Шоко, колкото и да вземеш, все няма да ти стигнат...тези за бременност, де! Като почнеш да се тестваш от вдругиден, че и по няколко пъти на ден... Hug

И аз не прекалявам с тестовете за овулация, затова и сега си купих едни на Oview, че хем ми трябват спешно, хем знам, че този месец ще е моят и занапред няма да ми трябват. Mr. Green
Само се чудя ще отвикна ли да си меря БТ някога...вече го правя в просъница, несъзнателно - събуждам се към 6 меря и заспивам. А по принцип меря между 7.30 и 8.00. ooooh!

От 13 часа съм на сух режим, заради теста за О, обаче не можах да издържа и преди половин час пишках. Сега ще стискам и при следващия толкова силен порив ще се тествам. Rolling Eyes

Аз ще съм бременна от началото на следващата седмица, по план тогава ще съм в Ову. Whistling

# 702
  • Мнения: 935

Маняна, не се измъквай по тъча, нещо кафе туй онуй няма ли да пуснеш Crossing Arms

Малко ми става гузно да поствам кафета,заради Буци  Laughing ,че на нея нали сега ѝ е забранено WinkНаправо мисля да се разпиша вместо кафе с новата тема  Laughing
С тестовете за О и аз бях така до скоро.Отказвах да си закупя преди да е дошла лелката  Mr. Green и си купувах само колкото за следващият месец,но в последно време започнах да се запасявам поне за 2 месеца напред....
Стопанка,и мен много често ме мързи  Mr. Green

# 703
  • Мнения: 21 310
Мале,здравейте,колко много сте изписали,за съжаление нямам време да ви чета само си видя ей тъй из форума ,от днес съм така за утре  #Crazy

# 704
  • Мнения: 1 820
Момичета,не съм писала много време,но все не ми остава такова.Почнахме ремонт и като се разчистих намерих останали тестове за О. ако някой иска да ми пише на лични  Hug

Общи условия

Активация на акаунт