Връзка с женен мъж

  • 48 462
  • 443
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 850
Lucky.me, имай милост - ако дъжда го обърне на сняг, първа се пускам да се пързалям, ама още вали само вода  Joy

 Embarassedсамо споделям. Може да ме харесат от някой вестник и току виж утре съм станала звезда и аз Party Party Party Party
По-добре се насочи към сценаристите на някой турски сериал Party

# 16
  • Мнения: X
По-добре се насочи към сценаристите на някой турски сериал Party

да бе...и като им напиша писмо на турски и като се залюбим...щото аз мога много обаятелно да пиша..пък и всичките сценаристи ooooh! доста трудоемко Blush Crazy Crazy Shocked Shocked Rolling Eyes Rolling Eyes но не невъзможно Peace

# 17
  • Мнения: 558
Според мен, нещо Венецуела, Колумбия.  Mr. Green Те са по-интригуващи откъм любовни триъгълници.  Laughing Турските са някак по-патриархални, пък и в случая не си предвидила ролята на главата на голамата фамилия, демек свекърът, да отсъди и раздаде правосъдие ...

# 18
  • Мнения: 24
Към авторката - няма да приключи добре. Особено, ако едната от другите половинки разбере. И ако той не показва чувства - за теб следва емоционален мазохизъм. Хем няма да иска да те загуби, хем... няма да му стиска. Не си струва. Ако можеш- прекратявай веднага. Не се залъгвай.

# 19
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Сигурно мъжа пие сини хапчета  Sunglasses за да може да е с жена си и авторката  Mr. Green

# 20
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Извинете,за несериозното отношение,ама не зн защо,като прочетох поста на Дес се сетих за това http://m.youtube.com/#/watch?v=Ajzpd-ONOdo

# 21
  • Мнения: 140
Край, тази тема развали празниците на мъжете които надничат във форума. Сега ще падне едно чудене дали жената или любовницата им е авторката и отиде празничното настроение. Joy Авторке, стой си сегашния, когато всичко е купон любовта идва бързо и бързо си отива като се стовари ежедневието.

# 22
  • София
  • Мнения: 5 499
Здравейте

Отскоро поддържам интимни отношения с женен мъж. Аз също съм семейна и двамата нямаме намерение да си разваляме семействата.  Старая се да не влагам чувства, но се усещам че се влюбвам. Той е скрита картина, за чувства не говори. Интересува ме някой, който е бил в моята ситуация да сподели колко често са се виждали, имало ли емоционално привързване, колко е продължила такава връзка.... В началото беше само като на шега, но колкото повече се виждаме толкова повече искам да го виждам...

Непременно гледай този филм, има го в замундата с превод. Много ще ти помогне, наистина!

# 23
  • Мнения: 832
Е стига де това нието е първия, нито последния случай...
Ами какво ще се случи: 1 ти ще си развалиш семейството, а той не. 2 Той си разваля семейството, а ти не. 3 и двамата ще си развалите семейството и между вас се получава, 4 двамата си разваляте семейството и не се получава.
Математически погледнато 1 от 4 или 25% вероятност за добър изход от ситуацията, освен ако не се разделите, когато си се наситите.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Много ме разсмяхте с някои постове, особено със сценария за сериал...
Аз съм била в подобна ситуация, с тази разлика, че не бях семейна и дори нямах приятел. Той също не беше семеен, но имаше приятелка, за която категорично заявяваше, че ще остарее с нея.
Та и нашата връзка беше уж само секс - приятелката му учеше в далечен град. Започнах да хлътвам и да подхвърлям идеи да я остави, да сме си заедно официално и постоянно...
Какво стана ли - замени ме с друга любовница. Страдах малко време - явно не съм била много хлътнала. С него продължихме да поддържаме добрия тон - срещахме се често по независещи от нас причини. След време ми сподели, че зарязал новата любовница, защото започнала да "му мрънка да оставял Х"...
Та такива ми ти работи... Човек понякога изтрещява. Взимай се в ръце, докато е време, за да не съжаляваш после!

П.С. За протокола, моят господин Казанова още си е с приятелката Х. Живеят на семейни начала в общо заедно закупено жилище. Минали са 10 години от тогава. Не знам дали има любовница в момента, но подозирам, че те имат "отворена" връзка или поне тогава имаха...

# 25
  • Мнения: 832
Да и аз мисля че такива мъже в много случаи изневеряват сериино. Знам двама такива, които почти постоянно поддържат изванбрачни връзки с разлчини жени. Попитай го имал ли е други преди теб.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Попитай го имал ли е други преди теб.

Ами к'во да го питам, като съм 99,9% сигурна, че е имал. Вече го виждам по-рядко и почти винаги е с приятелката/жена си, както и аз с ММ. ММ знае за "случките" между нас преди години, ама все пак един такъв разговор не би бил най-уместния...  Wink

# 27
  • Мнения: 832
Попитай го имал ли е други преди теб.

Ами к'во да го питам, като съм 99,9% сигурна, че е имал. Вече го виждам по-рядко и почти винаги е с приятелката/жена си, както и аз с ММ. ММ знае за "случките" между нас преди години, ама все пак един такъв разговор не би бил най-уместния...  Wink

Аз имах предвид авторката на постинга. Тя да попита. Ако е имал примерно 3-4 любовници преди това, ясно е че не търси връзка и обвързване, защото примерно с жена му не се разбират.
 За теб ясно че си приключила с този случай.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 7 147


Аз имах предвид авторката на постинга. Тя да попита.

Аааа, ясно!  Laughing
Мисля си, обаче, че може и да я излъже...  newsm78 Рядко тези Мачовци са така откровени като "моя".
Пък и авторката явно се отказа, като видя как я взеха на подбив...  Wink

# 29
  • sf
  • Мнения: 10 214
Ако наистина  не искаш да си разваляш семейството, прекрати връзката преди да хлътнеш прекалено много.
За протокола- смятам,че ако половинката не разбира, няма лошо от време на време по някоя кратка афера  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт