Последен триместър се задава и АВГУСТинка започна пазара!

  • 22 870
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
 Hug

# 46
  • Мнения: 68
Росинка, ние се спряхме точно на тази количка, но взехме в синьо. Аз държах да е с помпащи гуми, но ще видим дали ще ни е удобна. Не мога да дам още мнение!
Иначе с покупките сме още наникъде-само няколко дрешки, който съм купила от разходките по магазините. Сега сме в ремонт и се надявам като приключим да мога вече да започна да пазарувам.
Хайде весели почивни дни, мен ме чака чистене, но поне съм в болнични и когато ММ се върне на работа ще мога да си почивам. Laughing

# 47
  • Varna
  • Мнения: 201
Здравейте! Запис и от мен, с термин за 23 август ,но мисля ,че ще се появи по рано ,защото го усещам да рита от 2 март  Simple Smile Mr. Green)
Лекарите на последък ми казват ,че ще е на 27 което ме притесни и си мисля,че изостава,а корема ми е доста голям  Embarassed Joy
Трябваше и аз да лежа около 19 седмица , започнаха много болки бях се притоварила,качила бях само 4  килограма учудващото е ,че до сега са вече 8 кг,но доста полежах  Hug Hug и разбирам всички мами ,които минават през трудностите и притесненията  bouquet
Пих магнерод 3*1 и но шпа 3*1 ,а сега съм на Желязо ,оказа се ,че имам анемия.
Имам едно въпросче ,има ли майка която  си мисли ,че след като е пила магнерода или продължава да го пие,ще преноси или ще роди по трудно ,дали само аз забелязвам ,че на повечето пили магнерод им с случва това?
За дрешките и аз още нищо не съм купила,още не знам пола  Sad срамежливо е  Heart Eyes но взеха ,че ми дадаха кошара на една приятелка, на ММ брат му реши той да купи количката , а свекървата и майка ми и приятелката ми дадаха дрешки някои нови с етикети ,някои от децата ,а и бабата плела.За комплектите за кошарите взехме нови големи чаршафи  и от тях направихме комплекти ,а юрганчета и одялца от мен .
Много дълъг пост стана съжалявам,целувки д0о утре  Stop

# 48
  • Мнения: 296
Запис и от мен в новата темичка  Flutter . Пусти бременен мозък , кой да види, че имаме нова тема и се чудя, защо никой не е писал 2 дни  Embarassed . Даже си мислех днес/вчера де/ да пиша защо никой няма  Crazy 
Dandelionwine, maria90 стискаме палци всичко да е наред и да изкараме всички около термин  Hug
 Martin Vali добре дошла  Simple Smile
 За пазара - съм накупила основно дрешки и всички са ми от on-line , че все ми мрънкат около мене ММ и майка му, че рано било , те щели да купят нещата за бебетата #2gunfire - и да не ми оставят удоволствието да им купувам аз. Избрала съм си и количка и кошари  Wink - ще им ги оставя на тях .
 

# 49
  • Кюстендил
  • Мнения: 425
Здравейте и от мен. Току - що смогнах да изчета всичко, тъй като не бях влизала няколко дни. Браво на всички за покупките и успех на мамите с проблеми. При нас всичко е ок. Пича си рита редовно, не съм го виждала цял месец, за сметка на миналия, когато ме гледаха 7 пъти. В понеделник съм на ЖК и нямам търпение!  Hug

# 50
  • Мнения: 961
Добро утро  Simple Smile
Dandelionwine стискам палци бебоците да удържат колкото се може повече..Аз се бях притеснила за моята шийка,която е скъсена на 2 см,а ти си с още по скъсена   Hug
По отношение на помощите за близнаци,които дават от социалните са-2*600лв и 2*1200лв=3600 общо..Детските на месец са 150лв ако месечния доход на член от семейството не надхвърля 350лв.
maria90 стискам палци  Simple Smile
Martin Vali добре дошла.

# 51
  • София
  • Мнения: 721
Запис

Последна редакция: сб, 03 май 2014, 12:33 от Bossa Nova

# 52
  • Мнения: 8
Здравейте и от мен,
Моят термин е на 27 ми. Още не съм започнала с покупките, не съм избрала и количка.  Confused А като гледам Вие доста напредвате с покупките.
Искам да Ви попитам някой има ли мнение за тази количка http://www.shtarkel.com/products/386-detska-kolichka-mercury---chanta.html с пълно легнало положение ли е, удобна ли е, какви са недостатъците й?
Бихте ли ми препоръчали някаква комбинирана количка до 300 лв. Да е с пълно легнало положение, гумите да са големи, да е лека и маневрена.
В началото се спрях на MAG ENGLAND, но в магазините не съм я виждала.
Има ли мами от Варна, бихте ли споделили къде мога да намеря магазин за детски колички, бебешки дрешки. Не съм от Варна и познавам само района около Икономическия университет (основната сграда) , Колохозния пазар, Окръжна болница.  Laughing
И ако може да ми кажете къде във Варна мога да намеря магазин Джъмбо?
Благодаря предварително за отделеното време!
Желая Ви хубав и усмихнат ден! Simple Smile

# 53
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
 Simple Smileи аз да не видя, че има нова тема.От два дена си мисля, че всички заминаха някъде и никой не пише.Връщам се да ви чета.

mimi.nikolova
Джъмбо във Варна се намира във Владислав Варненчик, т.е. далеч е от центъра. Най-добре е да отидеш с кола, макар че ако вземеш автобус или тролей също може, просто трябва да се повърви малко.Аз съм ходила и пеша.
Количка купих от хиполенд, бяха намалени-ето такава:
http://www.hippoland.net/produkti/bebeshki/bebeshki-kolichki/lor … t-grey-miss-bambi

Последна редакция: сб, 03 май 2014, 10:41 от Lunno momi4e

# 54
  • Варна
  • Мнения: 64
mimi.nikolova, много колички има в магазин Слънце на бул. Владислав Варненчик  http://www.slunce-bg.com това е сайта на магазина, да видиш точния адрес. Друг магазин в който има е на центъра в пресечката зад МакДоналдс, щом познаваш района около Икономическия,познаваш центъра значи Simple Smile

# 55
  • Варна
  • Мнения: 4 929
mimi.nikolova, магазини за дрешки в района на Окръжна може да видиш www.abubu.bg и www.chochkobochko.com (в сайтовете има адреси).

# 56
  • Мнения: 2 653
Dandelionwine, аз съм в твоето положение, моля се, да дочакаме до началото на 9ти месец вече. Усещам, че ще е по-рано, но се надявам да удържим. И аз не пожелах да лежа в болницата, просто у дома си е по-комфортно. Сега съм на 4х2 магне б6 и 3х2 нош-па. На 9ти пак съм на преглед и май ще скъсим времето между прегледите вече.
Относно връзката м/у магнетор и преносване-
Скрит текст:
моята предна бременност лежах също в болница за задържане в 8ми месец май беше. Биха ми и една серия с инжекции по повода, но не помня какви, както и пиех магнерот доста. Като цял освен в кошмарната нощ, в която влязох в болницата аз контракции не съм усещала изобщо. 3 дена преди термин отидох за редовен преглед и се оказа, че ми е паднала тапата и са намалели околоплодните води. Лекарката направи някаква ръчна манипулация и ми каза, да се подготвям на следващия ден в 8 за раждане, като ми каза, да качвам стълби, секс, да вдигам тежко и т.н.  Grinning Е правих всичко това, но никакви контракции. Цяла нощ не спахме от вълнение. Отивам в 8, пуснаха ми система за предизвикване на раждане, аз спах цял ден! Следобеда решихме да е секцио, че имаше и малко притеснение около самото бебе. Всички ми казваха после- ами те те наблъскаха с лекарства и затова. Не знам, според мен е до организъм. Ето сега пиех до онзи ден 3х2 магне б6 в продължение на 2 месеца и получих адски контракции+ скъсяване на шийката. То магнеротът се спира на финала, но може би действа с натрупване.
Irina_Stoilkova, да зависи за какво точно се ползва помпата. Ако се наложи дълго цедене ще купя сигурно и аз ел. Но по-добре, да не се купи никаква и след раждането да се види как ще тръгне кърмата и т.н. и да се прецени на момента. Винаги таткото може да притича до някой магазин за помпа. Даже в болницата една сестра на ръка ми показа как да се цедя, за да тръгне коластрата, помпата започнах да я ползвам, за да пълня в шишенцето, че имах плоски зърна тогава и не се получи кърменето още от първия ден.

# 57
  • Мнения: 217
Аз препоръчвам ето тази количка
http://www.hippoland.net/produkti/bebeshki/bebeshki-kolichki/lor … t-grey-miss-bambi
Ние също я купихме покрай намаленията - беше 280 лв. Много е маневрена и сравнително лека. Иначе нашата е в друг цвят, но това няма значение. Заслужава си определено.

Иначе нашето бебче също е много активно, бих казала че доста даже, няма периоди на затишие при него  Grinning. Постоянно рита, даже го усещам вече докато съм седнала, а понякога и права, зависи от силата на ритниците. Наместила се е по диагонал горе вдясно й е главичката, а долу вляво са крачетата, които доста ритат. Нямам търпение почти да минават тези месеци и да си я видим, предполагам с всеки е така.  Simple Smile

# 58
  • Мнения: 114
Здравейте момичета  Hug

благодаря за новата тема не Ели...
на момичетата с проблеми бързо да се оправяте  Hug  bouquet
на тема покупки аз съм много зле нищо не съм купила....най-жалкото е, че ММ не проявява никакъв интерес  Crossing Arms все вика има време не бързай, а то времето си летии  Rolling Eyes
това от мен за сега
приятни почивни дни дами

# 59
  • по пътя
  • Мнения: 2 360


Ifchetu  и  аз за това я избрах, ама вие сте хванали по-голямо намаление. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт