Лещи за очи - 5

  • 133 937
  • 858
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 529
Подарък?  Rolling Eyes На мен такова не са ми давали никога.
Да, продължавам, тези са ми втори Цайс. Вършат работа. Дали ми харесват - не знам, защото първите ми бяха Б&Л - меки и изгубих едната. Прекалено малко видове съм пробвала. Цената играе роля при мен.  Confused

# 61
  • Мнения: 6 852
юХуУу да побутна темата и да питам. Все се чудя за този тип контейнерчета
Може ли да ми обясните каква  е разликата с обикновените? Доколкото разбирам при завъртане на капачето лещата един вид се самопочиства  newsm78 Или поне става по-добре  Rolling Eyes Rolling Eyes Удобни ли са за ползване? Как точно се слагат вътре, не мога да си го обясня по картинката....И като цена как вървят?

# 62
  • Мнения: 4 529
Писах на сайта на Джой Оптикс за кофти обслужването им в Кауфланд Банишора, отговор няма.  Confused



# 63
  • Мнения: 10 007
Писах на сайта на Джой Оптикс за кофти обслужването им в Кауфланд Банишора, отговор няма.  Confused





Преди около 1-2г, в оптиката им в Ст.Загора, не искаха да ми направят отстъпка на база код, пуснат тук, в бг-мамма..беше код за отстъпка на потребителите; писах в темата и взеха мерки..

ReName -тези ги виждам сефте Blush...заедно двете лещи ли се изваждат/прибират?

# 64
  • Мнения: 650
Писах на сайта на Джой Оптикс за кофти обслужването им в Кауфланд Банишора, отговор няма.  Confused
Естелче, всичко е наред, ще получиш официален отговор, след като разбира се се поговори и със служителите за изясняване на случая Wink
Майка ти свикна ли с лещите ?!

# 65
  • Мнения: 650
ReName, опитах се да публикувам снимка на контейнера в отворен вариант, но не ми се получи...
С две думи, капсулката, която е вътре в контейнера е разделена на две половини и се отварят като капачета. Виждаш на снимката, че те са сфери и във всяка една от тях ляга по една леща. Въртенето се получава чрез завъртане на част от капачката, която задвижва вътре именно тази сфера.
Не съм убедена, че този вид контейнера са особено удобни, но и те си имат своите фенове. Лично аз не ги препоръчвам поради риска от защипване на лещата при затваряне на капачето при сферата.

# 66
  • Мнения: 6 640
ReName, аз имам и от тези контейнерчета, разлика с другите при почистването не виждам. освен, че както е казала и Женя, всеки път внимаваш да не защипеш лещата, като затваряш капачето на капсулата. капсулата е във формата на буква "ф", всяка половинка е самостоятелна и се отваря самостоятелно. клипсът е много мъничък, сестра ми пък дори се затруднява да го отвори.
като цени нямам представа, в оптиката ми подариха едно, а другото ми вървеше с разтвора.

# 67
  • Мнения: 4 529
Майка ти свикна ли с лещите ?!
Да.
Носи ги малко повече от месец, свали ги, защото аз настоях.
Сега я офертирам за тримесечни Цайс като моите. Вече се научи да ги сваля, като цена са по-изгодни от силикон-хидрогелните с които тя беше.

Аз вдигнах диоптъра с 25 според рецептата и нямам проблеми.  Peace

# 68
  • Мнения: 650

Аз вдигнах диоптъра с 25 според рецептата и нямам проблеми.  Peace
Чудесно, засега оставаш с тази корекция... Нова проверка на визуса ще направим през зимата.

ReName, цената на тези контейнери е около 4 лв, но трудно се намират.
Има ги и като подарък към разтвора Cy Clean.

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 1 220
юХуУу да побутна темата и да питам. Все се чудя за този тип контейнерчета
Може ли да ми обясните каква  е разликата с обикновените? Доколкото разбирам при завъртане на капачето лещата един вид се самопочиства  newsm78 Или поне става по-добре  Rolling Eyes Rolling Eyes Удобни ли са за ползване? Как точно се слагат вътре, не мога да си го обясня по картинката....И като цена как вървят?
Аз  лично не ги харесвам,освен че може да се прищипе лещата .Внушила съм си ,че може  да се предаде зараза от едната леща на другата./бактерии ,гъбички и др. /
Май ,нямам основание ,нали са в почистващ разтвор  newsm78

# 70
  • Мнения: 6 852
Благодаря ви за отговорите...май няма да рискувам, щом няма особена разлика, пък и май излиза, че по-скоро да нараня лещата, отколкото да я съхраня  Laughing Laughing

# 71
  • Мнения: 4 529
Дойде ми отговора от Джой Оптик. Обясниха ми, че продавачката се е обучавала, извиниха се и ме канят да ходя да търся управител. Ще ида другата седмица.

# 72
  • Мнения: 8 392
Имам въпрос към носещите лещи: задължително ли е да се ползват ли капки за очи, кой вид (изкуствени сълзи или др.) колко пъти, след сваляне на лещите или върху тях или не слагате никакви капки?

# 73
  • Мнения: 10 007
Имам въпрос към носещите лещи: задължително ли е да се ползват ли капки за очи, кой вид (изкуствени сълзи или др.) колко пъти, след сваляне на лещите или върху тях или не слагате никакви капки?

Никога не съм ползвала; нося ежедневно по цял ден лещи от 20 години.

# 74
  • София
  • Мнения: 6 221
Имам въпрос към носещите лещи: задължително ли е да се ползват ли капки за очи, кой вид (изкуствени сълзи или др.) колко пъти, след сваляне на лещите или върху тях или не слагате никакви капки?

Не е задължително. Зависи от това как се чувстваш. Ако почувствам сухота ми се случва да капя от разтвора.

Общи условия

Активация на акаунт