В мен ли е грешката

  • 6 936
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 381
Подходящо за описаната ситуация:
Скрит текст:
Аз бих излизала сама или с приятелки. Намери си хоби навън от къщи. Ако сте в голям град, възможности много.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Спри му интернета, току виж се върнал в реалния свят.

Ама ако има опция да го спре само за него, а тя да си го ползва  Joy

Нали?  Joy Joy Joy
Бих го спряла, ама няма как да работя без интернет. Пък и той не е бебе - ще си го пусне...
При нас има промяна - купил ми е ел. четец за РД и сега понеже аз се ровя из форума, той чете книга до мен...  Heart Eyes Предпочитам, но знам, че ще е временно!

# 17
  • Мнения: 9 077
Ми, просто връзката ви е достигнала до такъв етап - съквартиранти. На много хора се случва, когато нещата влязат в коловоза на битовизмите.
Принципно не вярвам във възраждането на отношенията - те няма как да бъдат като в началото. Ако има нещо подобно, то е резултат на някакво по-сериозно сътресение и не продължава винаги. Та вариант е или да приемеш ситуацията така или да търсиш друго развитие.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 901
Ами да ви кажа, има на този свят и неинициативни хора. Може много да се впечатлява от предложенията ви, ентусиазирано да се впуска в нови територии, ама опре ли той да предлага - да не може. Според мен това не се учи - или ти е вродено, или не.

Ако вие сте инициативна личност и ви харесва да ръководите парада и някой да ви следва - ок. Ако не сте, значи сте със същия проблем - скучно ви е, но не можете да измислите какво да правите.

Най-лесно е да си направите традиция с приятелки и да се забавлявате. Ако ви харесва, какво ви пука на Писанчо вкъщи пред компютъра колко му е зле. Ако искате с  него - просто бъдете инициативни. Лесно се затъва в коловози. Иска се малко повече драпане, за да излезеш, но си струва. Другото е "хем ме сърби, хем ме боли".

Конкретно към авторката - верен, кротък и прощаващ забежките мъж трудно се намира. Не го провокирай прекалено. Просто приеми, че ти си по-инициативната, и ако искаш и на двама ви да ви е добре, идеите ще даваш ти.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 349
 Naughty Naughty не е там грешката

# 20
  • Мнения: 2 674
Ми, просто връзката ви е достигнала до такъв етап - съквартиранти. На много хора се случва, когато нещата влязат в коловоза на битовизмите.
Принципно не вярвам във възраждането на отношенията - те няма как да бъдат като в началото. Ако има нещо подобно, то е резултат на някакво по-сериозно сътресение и не продължава винаги. Та вариант е или да приемеш ситуацията така или да търсиш друго развитие.
Абсолютно! Случва се почти във всички семейства. Номерът е на намериш начин да си набавяш енергия и емоция някъде от вън. Хоби, книги, пътувания с приятелки, нещо което не е свързано със съпруга ти. В смисъл- не чакай той да се погрижи за твоя духовен комфорт, а сама намери начин да си доставяш радост.
п.п. извънбрачните връзки не са вариант, само ще влошиш нещата ако завъдиш любовник  Peace

# 21
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Подходящо за описаната ситуация:
Скрит текст:
Аз бих излизала сама или с приятелки. Намери си хоби навън от къщи. Ако сте в голям град, възможности много.

Ами спокойно можеш да се разведеш тогава и да си излизаш сама и с приятелки. Голям изход, няма що, с това ще решават всички проблеми.  ooooh! Докато се разпадне окончателно семейството.

# 22
  • Мнения: 2 674
Не е задължително да се развежда, за да излиза с приятелки  Wink Излизанията, както и страничните занимания, ще й помогнат да не се вторачва толкова в мъжа и в отношението му.

# 23
  • София
  • Мнения: 6 166
Организирай сама забавленията. От това няма да се почувстваш по-малко обичана или по-малко уважавана. Поставяй го пред свършен факт: купих билети за еди-какво си, запазих нощувка за еди-кога си... По-късно може и той да прояви инициатива, а може и да си остане твое "задължение". Може просто да не му се удава тази дейност. Чудо голямо, прави го ти, а той ще поеме други дейности.

А ако не се сеща за помощ в домакинството - помоли го, напомни му, дай му конкретна задача.

Днес следобед какво ще правите? Кажи му, че ти се яде торта и искаш да отидете на сладкарница, тъкмо ще е и закуска за детето. Щом наближи момента, започвай да се обличаш и да го подканяш.

# 24
  • Мнения: 609
Спри му интернета, току виж се върнал в реалния свят.

Абе не при всеки е така,виж ако кажа на моя,че му спирам нета,ще се метне заедно с лаптопа от 8-мия етаж.  Rolling Eyes Пък и твоя не е като да кажеш да играе ЦС до 3 сутринта ,така че - винаги знай,че има и по-зле.  Grinning

# 25
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Пък и твоя не е като да кажеш да играе ЦС до 3 сутринта ,така че - винаги знай,че има и по-зле.  Grinning

Какво е ЦС?
ММ стреля танкове и понякога откарва и до 3 сутринта...  #Cussing out

# 26
  • София
  • Мнения: 4 349
Пък и твоя не е като да кажеш да играе ЦС до 3 сутринта ,така че - винаги знай,че има и по-зле.  Grinning

Какво е ЦС?
ММ стреля танкове и понякога откарва и до 3 сутринта...  #Cussing out

Готви се за война  Mr. Green Mr. Green

# 27
  • Варна
  • Мнения: 7 147

Ааа, тя отдавна е започнала и съм твърдо решена да я спечеля...  Mr. Green

# 28
  • Варна
  • Мнения: 801
Според мен най-важното в една връзка е разговорът, ако двама души не разговарят помежду си нещо не е наред.

П.П. Бракът не е бойно поле, а тих и уютен пристан където човек да отдъхне от и без това достатъчно сложната действителност. Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 4 349
Това с разговорът е супер, ама нали за да промениш нещо трябва да го осъзнаеш. А в повечето случаи например прекарването на времето в нета не се приема като грешка или проблем  Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт