В мен ли е грешката

  • 6 935
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 49
Много от момичетата в темата не ме разбират. Но аз се чувствам изключително комфортно в къщи. Съпругът ми работи много, тежка и отговорна му е работата, моята също и не смятам за необходимо да му правя физиономии и намеци, затова че не е седнал срещу мен и не ме гледа любовно в очите или да се цупя защо той не е направил омлета, това за мен са пълни глупости. Да хората са различни и различни неща ги правят щастливи. Така, че момичета борете се за щастието си, но струва ми се, че авторката е започнала тази борба по възможно най неподходящия начин, създавайки извън брачан връзка. Това лично аз не го приемам, извън брачна връзка , за нищо и никакъв проблем. Чудя се като я споходят големите, истинските проблеми, защото такива неминуемо възникват във всяко семейство, какво ще прави? Shocked

# 46
  • Мнения: 1 253
Така де, ама не сте ли забелязали, че след такова емоционално разделечаване почти задължително се появяват други хора в живота на някой от двойката? Без да ги търсят, рано или късно. И тогава другият се събужда и много съжалява и т.н. Повечето хора имаме нужда от някаква близост, споделяне, общи занимания. В такава връзка, въпреки че може да си е съвсем ок и много приятна, рискът да се появи някой/я душеприказчик/ца е много голям. Точно както е станало при авторката. Или пък се оказва, че мъжът дето само мълчи, изведнъж споделя много с някоя интернет танкистка или с колежка... И така нататък.

Няма еднозначни и лесни решения. Но рискове има и е хубаво да се знаят.

# 47
  • Мнения: 1
 Аз напълно разбирам авторката и аз съм в нейното положение, но пък моя мъж много помага в къщи /чисти, готви гледа децата/.  Проблема не е в това дали помага или не, а в това че не ти обръщат внимание и някак си не те гледа като жена - обект на желание, а като даденост. Аз като ми кипне и се сърдя. Не му говоря по цяла седмица после седнем та говорим уж се оправят нещата и така няколко дена и после пак същото. И аз се чудя какво да правя. Според мен ако правим повече секс няма да има време да се караме и сърдим, ама то нали за тая работа трябва и той да се включва, а той все изморен и му се спи. Мисля да пробвам със психоаналитик да видя дали ще стане.
 Ох тия мъже са егати тъпотията направо.... Като го погледнеш моя и направо да ми завиди човек отстрани, а аз живея като в кошмар. Той ме приема за даденост, а аз искам да говорим, да излизаме, да правим разни неща заедно, да се прегръщаме ей така без повод. Абе искам да се чувствам желана жена, а той дори не ме забелязва. На последък си мисля да се развеждам ама имам 2 деца /малкото е на 2г/ а и това най-лесно ама после какво.....
 Аз излизам и с приятелки, ходя и по партита, но то ако всеки си излиза сам и си има негови си развлечения, защо да живеем заедно изобщо?? Нали сем. е за да сте заедно и да сте си достатъчни. Ще следя за съвети и аз. Ако намеря решение ще пиша

# 48
  • Мнения: 58
... но струва ми се, че авторката е започнала тази борба по възможно най неподходящия начин, създавайки извън брачан връзка. Това лично аз не го приемам, извън брачна връзка , за нищо и никакъв проблем. Чудя се като я споходят големите, истинските проблеми, защото такива неминуемо възникват във всяко семейство, какво ще прави? Shocked
Хайде сега да нападнем грешницата с камъни  Laughing
 Никой, никога не търси никой. Просто нещата се случват сами. Всеки има различни разбирания. Когато ти липсва усещането, че си желана, вниманието, разочарован си и не си щастлив, залитането става много лесно. И никой не го използва като решение за нещо. То просто се случва.
 И не можеш да знаеш кой какви проблеми са го споходили. През каквото и да си минал, означава ли че трябва да подтиснеш останалите емоции и че нямаш вече нужда от нежност  Shocked

# 49
  • Мнения: X
... но струва ми се, че авторката е започнала тази борба по възможно най неподходящия начин, създавайки извън брачан връзка. Това лично аз не го приемам, извън брачна връзка , за нищо и никакъв проблем. Чудя се като я споходят големите, истинските проблеми, защото такива неминуемо възникват във всяко семейство, какво ще прави? Shocked
Хайде сега да нападнем грешницата с камъни  Laughing
Не го приемай като осъждане, а като различно мнение.    Simple Smile
Просто при наличието на семейни проблеми, една странична връзка не само нищо не решава, а създава още проблеми.

# 50
  • Мнения: 49
Неееее не я замерям с камъни, дори грешница не я наричам. Аз не съм Бог та да решавам кой е праведен и кой грешен. Просто наистина страничната връзка не решава проблема, според мен де. А този участник в извън брачната връзка, как ли ще реагира ако искате от него проява на внимание, каквото искате от съпруга си. Не се заблуждавайте, че като е мил с Вас и Ви изслушва през откраднатите 1-2 часа, през които сте заедно, е склонен да го прави 24 часа в денонощието. Обикновено мъжете се спущат в извън брачни връзки заради секса и излушват любовницата докато я вкарат в леглото.

Общи условия

Активация на акаунт