БЪРЗИ КУЛИНАРНИ въпроси и отговори

  • 33 786
  • 737
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 22 867
Може ли да помоля за рецепта за крем за торта с течен шоколад.  Една кофичка Финети стои ей така и никой не я е докосвал.... за мое голямо учудване.

От шоколадовата торта на Лео  и от тортата на Пела.

# 451
  • Мнения: 503
Може ли да се използва за нещо друго пресечена при разбиване животинска сметана 30%?Взех я от Пени–campus за покритие на сладкиш , но при разбиване в чопъра/имам специална приставка/ се пресече.  newsm78

# 452
  • Мнения: 7 779
я лягай да спиш  #Cussing out   hahaha

# 453
  • Мнения: 22 867
Може ли да се използва за нещо друго пресечена при разбиване животинска сметана 30%?Взех я от Пени–campus за покритие на сладкиш , но при разбиване в чопъра/имам специална приставка/ се пресече.  newsm78

Споделен опит Peace

# 454
  • Мнения: 1 080
Може ли да се използва за нещо друго пресечена при разбиване животинска сметана 30%?Взех я от Пени–campus за покритие на сладкиш , но при разбиване в чопъра/имам специална приставка/ се пресече.  newsm78
Прекалено много си я била сигурно.

# 455
  • Мнения: 7 849

labrex, много благодаря! Hug Да, това е тортата, която търсех.



# 456
  • Мнения: 4 366
Ей сега видях тази рецепта за мекици,стори ми се лесна и реших това да е закуската днес. Дали ще се получи,ако не оставя тестото да стои в хладилник през цялата нощ? Или ,ако имате лесни рецепти със суха мая,също става  bouquet

дам,и рецептата,разбира се Embarassed http://-spam238-/%D0%BC%D0%B5%D0%BA%D0%B8%D1%86%D0%B8-%D0%B7%D0% … 0%B4%D0%B5%D0%BD/

# 457
  • Мнения: 961
Много спешно като за полуидиот, някой може ли да ми каже, как да сгъстя заквасената сметана? За първи път ми се случва да стане течна докато я разбивам.
Вкъщи имам гума гуар, но няма инструкция как да я добавя към сметана например или нещо студено. Имам и желатин.
  bouquet

# 458
  • Мнения: 447
С желатин ще стане. Едно пакетче е за 500 мл течност за силно желиране. Колко ти е сметаната като количество?

# 459
# 460
  • София
  • Мнения: 716
Момичета, сдобих се с огромно количество пресен лук. Някакви идеи за рецепти, освен със салати? Не съм привърженик на замразяването. Thinking

# 461
  • Мнения: 447

2 пакетчета трябва да са достатъчни.

# 462
  • София
  • Мнения: 11 061
Момичета, сдобих се с огромно количество пресен лук. Някакви идеи за рецепти, освен със салати? Не съм привърженик на замразяването. Thinking

Книжен кебап от гъби

Риба във фолио с кашкавал и тиквички

Спанак със сирене

# 463
  • Мнения: 961
Благодаря!
Дано да стане. Колко време ще трябва да изчакам, за да стегне сметаната преди да сложа блат отгоре?

# 464
  • Мнения: 9 151
Момичета, сдобих се с огромно количество пресен лук. Някакви идеи за рецепти, освен със салати? Не съм привърженик на замразяването. Thinking

бялата част за готвене и салати, а зелената - нарежи и изсуши, ще ползваш когато си искаш. Поне аз така направих с 4-5 нарЪча  лук до тук. Бързо се суши

Общи условия

Активация на акаунт