КЪРТИЦАТА 2 : РАЗТЪРСВАНЕ /04.05- 11.05 /

  • 39 348
  • 1 047
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8 544
.Тя влезе,за да му провали играта и да ги злепостави и това и децата го разбраха Peace :
E ,то по тая логика продукцията саботира сама себе си.Нали те са го избрали за къртица,пък после да го саботират....Русев има очи които лъжат,а и ушите му винаги се зачервяваха по време на лайфовете,беше много смешен.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 611
Добре бе, не ви ли се струва неестествена реакцията на Ани Владимирова, щом Русев обяви в събота, че има "вътрешна информация"? Не видяхте ли как го гледаше Владимирова? А миг след това, когато водещия я попита: "Ани, твоя коментар за битката?" тя само смотолеви "Чудя се кой е къртицата..." и заръкомаха нещо нервно.. тотално нетипична реакция за иначе изпечената психоложка!!!!
И на мен ми направи впечатление нейната неадекватна реакция. Обаче мисля, че целта на Русев е да клепа Виктория, за да не вземе случайно тя да спечели, не ми се вярва точно той да има вътрешна информация.

По-странно ми се видя, че психоложката коментираше доста първите 2 отбора прасенца, но отбора на Ивайла го пропусна, много вяло подмина въпроса как й се е сторила играта. Може би я обезсилиха множеството съмнения, които споделиха другите в студиото за себеотдаването на Ивайла  Thinking

# 47
  • София
  • Мнения: 595
Мици е по ТВ 7.

Пак нещо се обяснява на дълго и широко. Вито ѝ прави контра нон стоп, но тя не спира... Има световна конспирация срещу нея-журналисти, хора, работи... Тя иначе нямала нито едно копие за 2 месеца и 2 седмици, и само стечение на обстоятелствата и заради клипчето с 5-6 обиди към съотборниците ѝ, което е нормално, тя е била номинирана от публиката...
Аууу...разбрала е, че нямало филм с Мила Йовович от който са я търсели, както ѝ казаха на Изкушението... Разбрала е и сега има забележка към Продукцията...  ooooh!

Последна редакция: пн, 05 май 2014, 09:14 от desitka*

# 48
  • Мнения: 3 922
Направи ми впечатление, при теста на въпрос 2 изброиха родните градове на Къртицата, обаче казаха и Враца и Монтана.

Казаха и Пловдив, а като гледам никой не е роден там Thinking. Ако някой изкара възможните отговори от теста на всички въпроси, ми се струва, че може да изключим някой от заподозрените.

# 49
  • София
  • Мнения: 627
Ех , изтървах Мицич по тв 7  ooooh!

Ще чакам да качат видеото в сайта .

# 50
  • IT
  • Мнения: 3 704
И аз я опуснах, ще чакам и аз

# 51
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 054
Аз я гледах малко . Мн е зле тази жена   ooooh!
Тя дала вчера интервю , в което се извинява на Ивайла , на майка й и на дъщеря й за това , което казала . Нямала доказателства , отказвала се от думите си и от обещанието ,че ще даде колата си на нея , Ивайла щяла да си кара Роувъра си. Сърдита била на продукцията , че изваждала думите й от контекст им и така ние зрителите сме останали с погрешно впечатление за нея . Била се снимала в няколко клипа на Лияна и заради това ( защото била позата на публиката ) я номинирали зрителите (  или нещо подобно , не слушах особено внимателно ) . Трябвало после да й кажат ,че изкушението й било фалшиво .... и т.н. глупости .
И накрая Вито й каза ,че най-вероятно на есен щяла да е в ефира на тв7 no

# 52
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Благодаря за темата!
Аз съм в шах. Не знам кой е къртицата...Значи, ако е Ивайла, или самия Жоро, той много глупаво и демонстративно изигра теста. Не ми се вярва да е толкова тъп. От друга страна игра срещу Съществото...
Относно Георги, наистина ме притеснява насилието над животни, за което се говори. Той разказвал ли е лично нещо подобно, или това бяха свободни съчинения на Мицка?

# 53
  • Мнения: 83
.Тя влезе,за да му провали играта и да ги злепостави и това и децата го разбраха Peace :
E ,то по тая логика продукцията саботира сама себе си.Нали те са го избрали за къртица,пък после да го саботират....Русев има очи които лъжат,а и ушите му винаги се зачервяваха по време на лайфовете,беше много смешен.

Именно  Peace За мен е тъпо от страна на продукцията да поставя акцент върху К. по този начин.За очите  съм съгласна  Mr. Green
 
Чудя се обаче дали така се опитва да прикрие новата К., която за мен е Бориса, (както и тя само хвърля вината към други)
+1

# 54
# 55
  • Мнения: 83
Значи, ако е Ивайла, или самия Жоро, той много глупаво и демонстративно изигра теста. Не ми се вярва да е толкова тъп. От друга страна игра срещу Съществото...
Относно Георги, наистина ме притеснява насилието над животни, за което се говори. Той разказвал ли е лично нещо подобно, или това бяха свободни съчинения на Мицка?

Не са излъчвали Георги да е разказвал за насилие над животни.Това са думите на Марина и Костя,които бяха поднесени на лайф по време на номинации  Wink От инфото за Георги  знам,че обичал котките и има котка  Peace

# 56
  • Мнения: 4 418
След час има "на живо от базата на къртицата".

# 57
  • Варна
  • Мнения: 7
Тя влезе,за да му провали играта и да ги злепостави и това и децата го разбраха Peace 
E ,то по тая логика продукцията саботира сама себе си.Нали те са го избрали за къртица,пък после да го саботират....Русев има очи които лъжат,а и ушите му винаги се зачервяваха по време на лайфовете,беше много смешен.

Именно  Peace За мен е тъпо от страна на продукцията да поставя акцент върху К. по този начин.За очите  съм съгласна  Mr. Green

Според мен пък точно този ход е най-умният на Николов, така поставеният акцент разконцентрира вниманието на участниците и зрителите и ако си спомняте тук всички мислехте, че не може Русев да е К, точно заради влизането на Вики и прекаленото внимание.
Друг е въпросът, че един човек със силна психика (какъвто би следвало да е избраният за К) би трябвало да умее да остава хладнокръвен и да не издава емоциите си с прекомерно зачервяване и т.н., които и вие казвате, че сте забелязали  Peace

# 58
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Значи, ако е Ивайла, или самия Жоро, той много глупаво и демонстративно изигра теста. Не ми се вярва да е толкова тъп. От друга страна игра срещу Съществото...
Относно Георги, наистина ме притеснява насилието над животни, за което се говори. Той разказвал ли е лично нещо подобно, или това бяха свободни съчинения на Мицка?

Не са излъчвали Георги да е разказвал за насилие над животни.Това са думите на Марина и Костя,които бяха поднесени на лайф по време на номинации  Wink От инфото за Георги  знам,че обичал котките и има котка  Peace
Оф, тая Мицич много зле...Що си го причинявам да я гледам, не знам... Laughing
Да, понеже и аз му симпатизирам по "котешка линия" и за това се притесних сериозно. Нито Мицич ми е симпатична, нито Костя, така че се успокоих!

Последна редакция: пн, 05 май 2014, 10:46 от Кришка

# 59
  • Мнения: 3 181
Марина беше ли в Жените говорят днес?
Сварих Русеви, Индира и Борислав-колко злоба има в това момче  ooooh!Изкара Евгени че вече има нещо с Бориса ooooh!Но забравя  че не всички мъже ( и слава богу)  са като него Mr. Green
И слава Богу, всички мъже не са като Евгени и Емо Русев. Борислав го харесвам, млад е още за мъж, преди 32-35г мъжете са още дечковци Mr. Green
Борислав има пълно право да е ядосан и озлобен, все пак продукцията целенасочено го очерни и направи всичко възможно участниците да се настроят против него, за да го изгонят. Такава кампания имаше само в чест на Борислав, защото беше най-силния играч. Откри Къртицата и за разлика от лицемерите Евгени и Бориска не си я пази подло само за себе, а беше пич и я сподели с всички/ на лайфа обвини Емо Русев и в очите му каза, че е Къртицата/....глупавите му съотборници, се потдадоха на страха и манипулациите на продукцията и го изгониха. Казвам страха, Георги единствен си призна, че е бил против Боби, защото му е  конкуренция и силен играч, другите си вадиха смешни доводи.....
Борислав с пълно право може да се държи така, и отделно си е абсолютно прав за евгени, той е дълбоко омагьосан и заблуден относно кифла Бориска, не изключвам, дори съм сигурна, че е увлечен/ възможно влюбен в нея.......няма логично обяснение на смешното ми залепване за нея, та той стана двуметрова жена-клюкарка, за да и се хареса/ визирам грознои му коментари за Ивайла, че плачела без очила, за да я видят всички, най-вече зрителите/. Дори последното да е вярно, грозно е да го коментираш, особено с подобна ехиодност, особено от човек имащ се за морален професор

Общи условия

Активация на акаунт