КЪРТИЦАТА 2 : РАЗТЪРСВАНЕ /04.05- 11.05 /

  • 39 376
  • 1 047
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 418
+1 Според мен и повечето хора  Smile влизането на Вики, натовари къртицата. +1

# 61
  • Мнения: 3 865
Според мен новата къртица е Бориса и Русев много добре знае това. Договорил го е.
И именно затова каза, че къртицата е Виктория. Да отвлече вниманието от Бориса, т. е помага и както тя е помагала на него.

Или това или той наистина смята, че Вики е къртица и много иска да я лиши от спечелените пари като убеди зрителите да гласуват за нея.

# 62
  • Мнения: 83

И слава Богу, всички мъже не са като Евгени и Емо Русев. Борислав го харесвам, млад е още за мъж, преди 32-35г мъжете са още дечковци Mr. Green
Борислав има пълно право да е ядосан и озлобен, все пак продукцията целенасочено го очерни и направи всичко възможно участниците да се настроят против него, за да го изгонят. Такава кампания имаше само в чест на Борислав, защото беше най-силния играч.

Във връзка с това Сано беше казал нещо много вярно- Ако не се вкараш сам в такъв тип видеа,няма как да присъстваш в тях.Те не могат да монтират реплики  Peace Боби настрои против себе си всички в момента,в който реши да се прави на "кондуктор" и да определя еднолично финалистите.
Подобно нещо и за Русев може да се твърди,благодарение на Вики и продукцията беше очернен и всички се настроиха срещу него. Peace

# 63
  • Мнения: 4 418
Бурхан много си повярва, но и продукцията го отстреля, защото много скачаше на къртицата.

Но не се дава и не се дава, и извън шоуто търси възмездие.  hahaha

# 64
  • Мнения: 1 700
Значи, честно този Боби за мен е рядко противна личност. В началото му симпатизирах, но злобен със самочувствие за мен е една от най-отблъскващите комбинации.
Че е умен и пич пък направо ми звучи нелепо. Колко силен играч е, отказвам да коментирам. Да, има физически данни и в мисиите се справяше добре, но в тази игра това е крайно недостатъчно, дори бих казала е най-малко необходимо  Wink Иска се комбинативност, остър ум и евентуално чак тогава физически възможности.
И последно, стана ясно, че той е играл с къртицата, Бориса също е играла с него, ами нека всеки си направи изводите, кой е умният и по-подготвен играч. Язък, че ходи да им рови по дневниците и държа речи като партиен секретар.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 7
Сварих Русеви, Индира и Борислав-колко злоба има в това момче  ooooh!Изкара Евгени че вече има нещо с Бориса ooooh!Но забравя  че не всички мъже ( и слава богу)  са като него Mr. Green
И слава Богу, всички мъже не са като Евгени и Емо Русев. Борислав го харесвам, млад е още за мъж, преди 32-35г мъжете са още дечковци Mr. Green
Борислав има пълно право да е ядосан и озлобен, все пак продукцията целенасочено го очерни и направи всичко възможно участниците да се настроят против него, за да го изгонят. Такава кампания имаше само в чест на Борислав, защото беше най-силния играч. Откри Къртицата и за разлика от лицемерите Евгени и Бориска не си я пази подло само за себе, а беше пич и я сподели с всички/ на лайфа обвини Емо Русев и в очите му каза, че е Къртицата/....глупавите му съотборници, се потдадоха на страха и манипулациите на продукцията и го изгониха. Казвам страха, Георги единствен си призна, че е бил против Боби, защото му е  конкуренция и силен играч, другите си вадиха смешни доводи.....
Борислав с пълно право може да се държи така, и отделно си е абсолютно прав за евгени, той е дълбоко омагьосан и заблуден относно кифла Бориска, не изключвам, дори съм сигурна, че е увлечен/ възможно влюбен в нея.......няма логично обяснение на смешното ми залепване за нея, та той стана двуметрова жена-клюкарка, за да и се хареса/ визирам грознои му коментари за Ивайла, че плачела без очила, за да я видят всички, най-вече зрителите/. Дори последното да е вярно, грозно е да го коментираш, особено с подобна ехиодност, особено от човек имащ се за морален професор

aniram*** +1  Peace
Само да вметна, че Боби не е озлобен към никого, просто има силно развито чувство за справедливост. Дори не съжалява, че е навън и не е взел наградата за победител на Групата, а се радва, че е получил по-голямата награда - признанието и симпатиите на проницателните зрители.  И е много мил, приятен и точен човек  Peace
Angiell, по мое мнение въобще не си права - ясно е написано - "Такава кампания имаше само в чест на Борислав". Със сигурност може да се направи за всеки освен може би Сано, НО не го направиха за никой друг и това беше есенцията на изречението. А и сравнението, което си направила с Русев е крайно некоректно, но всеки си има гледна точка и мнение, аз уважавам твоето, въпреки че не съм съгласна с него  Peace

# 66
  • Мнения: 4 418
Това е само игра, бля бля бля, и извън играта продължава да е същият.

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo  rotfImbo  rotfImbo  rotfImbo

Бурхан дами и господа, владетелят на женските дреболии.

 rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao  rotfImao rotfImao

# 67
  • Мнения: 1 700
Сварих Русеви, Индира и Борислав-колко злоба има в това момче  ooooh!Изкара Евгени че вече има нещо с Бориса ooooh!Но забравя  че не всички мъже ( и слава богу)  са като него Mr. Green
И слава Богу, всички мъже не са като Евгени и Емо Русев. Борислав го харесвам, млад е още за мъж, преди 32-35г мъжете са още дечковци Mr. Green
Борислав има пълно право да е ядосан и озлобен, все пак продукцията целенасочено го очерни и направи всичко възможно участниците да се настроят против него, за да го изгонят. Такава кампания имаше само в чест на Борислав, защото беше най-силния играч. Откри Къртицата и за разлика от лицемерите Евгени и Бориска не си я пази подло само за себе, а беше пич и я сподели с всички/ на лайфа обвини Емо Русев и в очите му каза, че е Къртицата/....глупавите му съотборници, се потдадоха на страха и манипулациите на продукцията и го изгониха. Казвам страха, Георги единствен си призна, че е бил против Боби, защото му е  конкуренция и силен играч, другите си вадиха смешни доводи.....
Борислав с пълно право може да се държи така, и отделно си е абсолютно прав за евгени, той е дълбоко омагьосан и заблуден относно кифла Бориска, не изключвам, дори съм сигурна, че е увлечен/ възможно влюбен в нея.......няма логично обяснение на смешното ми залепване за нея, та той стана двуметрова жена-клюкарка, за да и се хареса/ визирам грознои му коментари за Ивайла, че плачела без очила, за да я видят всички, най-вече зрителите/. Дори последното да е вярно, грозно е да го коментираш, особено с подобна ехиодност, особено от човек имащ се за морален професор

aniram*** +1  Peace
Само да вметна, че Боби не е озлобен към никого, просто има силно развито чувство за справедливост. Дори не съжалява, че е навън и не е взел наградата за победител на Групата, а се радва, че е получил по-голямата награда - признанието и симпатиите на проницателните зрители.  И е много мил, приятен и точен човек  Peace
Angiell, по мое мнение въобще не си права - ясно е написано - "Такава кампания имаше само в чест на Борислав". Със сигурност може да се направи за всеки освен може би Сано, НО не го направиха за никой друг и това беше есенцията на изречението. А и сравнението, което си направила с Русев е крайно некоректно, но всеки си има гледна точка и мнение, аз уважавам твоето, въпреки че не съм съгласна с него  Peace
Ох, оххххх ooooh!
Демек на тези дето ни е противен, сме непроницателни, тъй ли  Laughing Ти как разбра, че това му е радостта, а да от проницателността ти  Grinning Mr. Green
 Това за чувството му за справедливост, просто звучи нелепо.
Красавице, много ти симпатизирам, анализите ти са ми много интересни, но по отношение на Борислав те смятам за абсолютно заслепена. Просто не виждаш реално.

# 68
  • Мнения: 83
little_ beauty и аз уважавам твоето мнение  Peace
Какви са тези вестници в базата  Mr. Green Вики в опасна близост до Пушката.Къде ли е Бориса,как е допуснала това да се случи  Mr. Green

# 69
  • Варна
  • Мнения: 7
[Ох, оххххх ooooh!
Демек на тези дето ни е противен, сме непроницателни, тъй ли  Laughing Ти как разбра, че това му е радостта, а да от проницателността ти  Grinning Mr. Green
 Това за чувството му за справедливост, просто звучи нелепо.
Красавице, много ти симпатизирам, анализите ти са ми много интересни, но по отношение на Борислав те смятам за абсолютно заслепена. Просто не виждаш реално.
Никога не бих си позволила да ви определям като каквито и да е било.  Peace
Всеки има своите субективни възприятия за нещата  Peace
Относно радостта му разбрах не от интервютата по тв Wink
И бих те помолила също да не ме определяш като "заслепена" и т.н., тъй като както и ти и всички останали аз имам право на гледна точка, а тя няма как да не е поне малко субективна  Peace

# 70
  • Мнения: 4 418
Кръстословици, судокуу, леле преди 10-15 години може би щеше да ми е интересно.  Smile

# 71
  • Мнения: 3 181
И аз съм на мнение, че Борислав е със силно чувство за справедливост. Просто му трябват няколко годинки опит и да по слегне, тогава ще може да бъде и стратег. Сега чувството му за справедливост му изигра лоша шега, ще се научи да мълчи и да не споделя с всички мислите си. За кое не беше прав Боби? Самият Георги, го защити на лайфа, като сподели, че Ивайла не е постъпила коректно, но нали е жена, простено и е, не разбира мъжките чест и достойнство. Дадеш ли дума-спазваш я.
Искам едно хубаво видео за Бориска, тогава ше е с 90 % вот на зрителите, т.е. номинирана/ ще има някой заслепен влюбен младеж в 10 %/. Вътре ще видим Генчо, професора по морал как ще я защити......Искам такова видео и за последния, нищо, че той достатъчно се изложи на лайфовете, но представям си какво имат още на запис Wink, което не ни е споделено.
За Борислав мога да кажа, че поне не е лъжец, лицемер и си държи на думата, да женкарче е, има още да се учи как да сваля жени, но.....както казах малък е няма 30г. зелен е за мъж

# 72
  • Мнения: 2 077

Някой гледа ли интервюто на Мицич тук? Голям смях  Joy
Водещите също с насмешка гледаха на нея.
Нямала била доказателства за Ивайла и нямало да ѝ дава колата си.   bowuu

# 73
  • Мнения: 83
Някой гледа ли интервюто на Мицич тук? Голям смях  Joy
Водещите също с насмешка гледаха на нея.
Нямала била доказателства за Ивайла и нямало да ѝ дава колата си.   bowuu

Аз го гледах  Mr. Green Тя самата Марина е една голяма смешка,как да гледат на нея  Joy

# 74
  • Мнения: 4 418
Марина е една голяма смешка,как да гледат на нея  Joy

С уважение?  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт