Бремелинки от Варна - тема 4

  • 82 795
  • 674
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 5
Yana Pencheva Благодаря!
Влючете и мен,ако правите отделна тема. Simple Smile

# 616
  • Варна
  • Мнения: 477
Беше шигичка, но явно има интерес за отделна тема Blush

# 617
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Беше шигичка, но явно има интерес за отделна тема Blush
Има,има Grinning

# 618
  • Варна
  • Мнения: 4 923
Беше шигичка, но явно има интерес за отделна тема Blush
Има,има Grinning

# 619
  • Мнения: 245
Здравейте,аз съм с термин 9 август жк "Победа"

# 620
  • Мнения: 166
Здравейте и Честита Коледа на всички! Много здраве и щастие за вас и вашите близки и леко бременеене до най - щастливия момент.

# 621
  • Мнения: 3
Здравейте да се присъединя и аз към вас!
Казвам се Мария с първа бременност  в 12 г.с. Embarassed

# 622
  • Мнения: 10
Здравейте, и моя термин е март месец-15 март Simple Smile Ще се радвам да съм част от групата Мартенки 2016  Simple Smile
Има ли някой от Възраждане Simple Smile

Последна редакция: вт, 29 дек 2015, 12:47 от Илиян Рени Петкови

# 623
  • Мнения: 3
Здравейте, момичета от кръвните изследвания е оказа, че съм с отрицателен резус фактор, а таткото е с положителен и малко се притесних от статиите, които прочетох.
Някоя от вас минала ли е през това и какво е решението?

# 624
  • Мнения: 166
Аз не съм се интересувала, но съм чувала за такива притеснения. Най-добре попитай лекар. Знам, че за момента не ти помагам. Дано всичко е наред.

# 625
  • Мнения: leet
Mi_mito, не е толкова страшно. Като се роди бебето се правят инжекции, не знам точно катлкви, но мои близки са като вас и нямат никатви проблеми с детето Simple Smile

# 626
  • Варна
  • Мнения: 926
Здравейте, момичета от кръвните изследвания е оказа, че съм с отрицателен резус фактор, а таткото е с положителен и малко се притесних от статиите, които прочетох.
Някоя от вас минала ли е през това и какво е решението?
Не е толкова страшно, още повече, че се знае. До 72ч след раждането на бебчто ще се постави инжекция имуноглобулин

# 627
  • Варна
  • Мнения: 4 923
Първо се изследва бебето. Ако то е - нищо не се прави, а ако е + както са ти казали вече се поставя инжекция, която е с цел при следваща бременност да не образуваш антитела към плода, а това при първа бременност не се случва, а и щом се знае предполагам ти пускат и изследване. Не е толкова страшно колкото е описано. При нас е същото- аз -, а ММ +.

# 628
  • Мнения: 2 721
Здравейте бъдещи и настоящи мамчета! Радвам се да се включа в темата. Бременна съм в 4 месец.  pregnant smile3504

# 629
  • Мнения: 166
Здравей, Маги! Добре дошла и лека бременност! Как се чувстваш, ходиш ли на работа или мързелуваш? От кой квартал си?

Общи условия

Активация на акаунт