Бремелинки от Варна - тема 4

  • 82 775
  • 674
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 2 721
Здравей, Маги! Добре дошла и лека бременност! Как се чувстваш, ходиш ли на работа или мързелуваш? От кой квартал си?

Здравей _ritta_ !! Simple Smile
2 дни след като разбрах, че съм бременна напуснах работа , защото не беше подходяща за бременна жена( работех в дискотека), от тогава мързелувам, е намирам си все какво да правя де , че несъм свикнала да бездействам. Откакто влязох в 4ти месец се чувствам прекрасно!! До сп. Патриарха , но от скоро се преместихме в Белослав защото ще е по-спокойно за бебчо!! Simple Smile

# 631
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Добре дошли на всички!

# 632
  • Мнения: 9
Здравейте, да се запиша и аз в темата, бременна съм с термин 9.04.2016г

# 633
  • Мнения: 166
Здравей,  Глори! Как си,как протича твоята бременност? Много близко си до мен. Моят термин е 31 март.

# 634
  • Мнения: 1 365
И аз съм с априлски термин Peace

# 635
  • Мнения: 9
Здравей,  Глори! Как си,как протича твоята бременност? Много близко си до мен. Моят термин е 31 март.
Здравей,ritta!Всичко за момента при мен минава нормално.Ако всичко остане така до края на бременността смятам да раждам нормално при д-р Танев в АГ. Миналата седмица бях при него на преглед бебчо в 29 г.с. тежеше 1.200кг

# 636
  • Варна
  • Мнения: 153
Здравей,  Глори! Как си,как протича твоята бременност? Много близко си до мен. Моят термин е 31 март.
Здравей,ritta!Всичко за момента при мен минава нормално.Ако всичко остане така до края на бременността смятам да раждам нормално при д-р Танев в АГ. Миналата седмица бях при него на преглед бебчо в 29 г.с. тежеше 1.200кг

Раждах при Танев септември , страхотен избор, страхотен лекар и човек, успех :*

# 637
  • Мнения: 8
Здравей,  Глори! Как си,как протича твоята бременност? Много близко си до мен. Моят термин е 31 март.
Здравей,ritta!Всичко за момента при мен минава нормално.Ако всичко остане така до края на бременността смятам да раждам нормално при д-р Танев в АГ. Миналата седмица бях при него на преглед бебчо в 29 г.с. тежеше 1.200кг

Раждах при Танев септември , страхотен избор, страхотен лекар и човек, успех :*




Zdravey i az rajdah pri nego moga da kaja,4e e nay-dobriq lekar.strahoten e

# 638
  • Мнения: 9
Здравей,  Глори! Как си,как протича твоята бременност? Много близко си до мен. Моят термин е 31 март.
Здравей,ritta!Всичко за момента при мен минава нормално.Ако всичко остане така до края на бременността смятам да раждам нормално при д-р Танев в АГ. Миналата седмица бях при него на преглед бебчо в 29 г.с. тежеше 1.200кг

Раждах при Танев септември , страхотен избор, страхотен лекар и човек, успех :*




Zdravey i az rajdah pri nego moga da kaja,4e e nay-dobriq lekar.strahoten e
Благодаря,надявам се всичко да мине нормално. Все още не съм решла на 5 или 7 етаж да избера . Ще съм ви благодарна да споделите вашите впечатления.

# 639
  • Варна
  • Мнения: 153
Аз бях на 7мия, не мога да кажа ,че отношението е страхотно, пък уж е вип, представям си на 5тия какво... важно е самото раждане където и да си всичко минало ли е добре, ще изкараш дните там, няма да мислиш много много от емоцията покрай бебчето. Ако нямате много финансова възможност, раждай на 5тия Simple Smile Там просто само от 17-19ч, ще могат да идват твой близки на 7мия е по свободно влизането.

# 640
  • Мнения: 5
Здравейте, момичета. Аз съм с термин 13.06.16 г и много ще се радвам да се видя с мами от Варна. Организират ли се срещи? Ще  е много приятно да си поприказваме и извън компютрите Simple Smile

# 641
  • Мнения: 245
Аз съм за 9.08 ,скоро не съм видяла да има срещи.

# 642
  • Мнения: 5
Да се организираме за март месец, ако имате желание Simple Smile ч да има достатъчно време за да могат повече мами да присъстват Simple Smile

# 643
  • Мнения: 245
Съгласна

# 644
  • Мнения: 8
I az sum suglasna.super idea

Общи условия

Активация на акаунт