Бремелинки от Варна - тема 4

  • 82 957
  • 674
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Много благодаря Simple Smile Казаха ми я  вече нея, явно е много добра и известна, но е много натоварена. Не съм звъняла, предполагам, че ще ми откаже.

Е, ти пък пробвай. От опит глава не боли.
Друга известна е Д-р Харитонова, но тя е до Пикадили Център, в Ситиклиник. И при нея има много народ, но забелязвам, че работи с график, който спазва стриктно и сякаш няма големи закъснения.
Иначе при Д-р Светла Янева е по-спокойно засега, но тя няма специалност детски болести. Въпреки това гледам, че доста мами водят децата си при нея. Може би защото е хомеопат. Тя работи в МЦ "Нова". Това е във Възраждане, точно преди завоя горе на бул. "3-ти март".

# 91
  • Мнения: 164
Martin Vali аз пък ще те посъветвам като ходиш в АГ да се качиш на 7-мия етаж и да потърсиш д-р Александров  Peace 40 лева е прегледа , но трябва да се заредиш с търпение , понеже има много чакащи за него .. а той прави и фетална на всеки преглед - обстойно оглежда мъничето , но просто не го споменава , само ако има нещо притеснително , той си е малко странен доктора но е мн добър специалист  Peace  Hug

Понеже не останах доволна от док. който ме следи за ранната ФМ и бях решила днес да ходя да се запиша при Балев- но се оказа че ще преглежда чак след 26,05 и затова реших да взема в предвид поста ти и отидох при Александров. Много съм доволна от прегледа и отношението му! Вярно, чаках 2 часа, но си струваше. Прегледа ме обстойно, обясняваше ми, показваше ми кое какво е и се държа доста свободно в добрия смисъл на думата. Видях бебо, крачета, ръчички, главичка, пъпна връв и т.н. Получих и диск за моя най-голяма изненада- таткото ще има да гледа и той Simple Smile Успокои ме, че всичко е наред с бебето и нямам никакви основания да се притеснявам. Измери каквото трябва. Препоръчвам го за ехографски прегледи- не знам как е при Балев, но от Александров съм мноооого доволна!!!! Simple Smile

# 92
  • Мнения: 759
По принцип прегледа в аг е 30лв... в аг бях..,но незнам кой доктор беше и как се казва ... но дано не попадна на него пак..
С час ли беше или...? Какво не ти хареса при въпросния неизвестен?

# 93
  • Varna
  • Мнения: 201
измерването... не не бях с час.......... казаха ми да отида и да си чакам.... а Александров дали го прави това изследване и къде да намеря каква смяна е в понеделник?

# 94
  • Мнения: 13
Понеже не останах доволна от док. който ме следи за ранната ФМ и бях решила днес да ходя да се запиша при Балев- но се оказа че ще преглежда чак след 26,05 и затова реших да взема в предвид поста ти и отидох при Александров. Много съм доволна от прегледа и отношението му! Вярно, чаках 2 часа, но си струваше. Прегледа ме обстойно, обясняваше ми, показваше ми кое какво е и се държа доста свободно в добрия смисъл на думата. Видях бебо, крачета, ръчички, главичка, пъпна връв и т.н. Получих и диск за моя най-голяма изненада- таткото ще има да гледа и той Simple Smile Успокои ме, че всичко е наред с бебето и нямам никакви основания да се притеснявам. Измери каквото трябва. Препоръчвам го за ехографски прегледи- не знам как е при Балев, но от Александров съм мноооого доволна!!!! Simple Smile

При кой ти беше ранната ФМ? А на Александров какво му каза - че си за ФМ или просто за преглед? Колко ти струваше прегледа + диска? И ако знаеш в кои дни и от колко часа преглежда ще съм ти много благодарна за информацията  Hug

# 95
  • Мнения: 7
И аз се включвам към варненки-на 26год.съм, с термин 14.09.,втора бременност,мома  Flutter
И аз се интересувам от Александров. Информацията ще е от полза за доста мами.

# 96
  • Мнения: 164
Добро утро момичета!

 Lady Fortuna, Martin Vali като се обадих да питам как мога да си запиша час за Александров
Скрит текст:
ми казаха "той преглежда от 10 до 14ч, отивате и чакате, не се записва час". Отидох към 11ч имаше само едно момиче преди мен. До 12.30ч се събрахме около 5-6 моми. Той дойде там някъде, но някой моми бяяха само за показване на изследвания и минаха напред. Самия Александров ми каза, че си е там всеки ден и преглежда от 12 до към 14ч и не записва часове предварително. Знам че в сряда преглежда доц. Маркова от 9 до 13ч.
Прегледа+диск =40лв - първите 40лв които дадох с кеф за направения преглед.
Казах му че съм 12 седмица + някой си ден и искам да си направя изследване за Даун и знам че преди това ми трябват данни от обстоен преглед. Той ми каза, че не може да ми помогне за Даун, защото не правели, но да свалям гащи че ще ме прегледа Simple Smile Включвапе апарата ту на 2Д, ту на това жълтеникатово- не знам какво е, ту на синьо и червено да гледаме пъпната връв. Вярно, каза ми като цифри само колко в дълъг плода и в кое седмица си отговаря, а за нухалната тран...не знам какво си(не мога да запомня) каза че е в норма и че всичко си е в норма. Което за мен е добре, щото и да ми каже цифри, аз като не знам колко са референтните стойности- файда няма Simple Smile Не искам да излезе, че ви агитирам за Александров, но наистина съм доволна,а рядко се случват подобни неща.
Иначе на ЖК ходя в МД на частно, но за пускането на БХС и прегледа преди това док.закъсня и ме претупа и нищо не ми каза нито показа.Само -всичко е ОК. Аз виждам каквото трябва. Не поставям под съмнение опитността на док. но ми се искаше и аз да видя бебето и да се успокоя,че до сега ми е едно абстрактно всичко
За Балев ще се пробвам за следващите 2 ФМ, но за тази нямах намерение да го чакам...
Желая ви успех!

# 97
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
да , забравих да кажа ,че за 40 лева получаваш и диск ,което не е никак малко ,  аз съм натрупала вече доста и не ми прави впечатление Simple Smile) а преди третия месец на всеки преглед дава снимка , а съм чувала за доктори при които отиваш на частно и за снимка ти искат още 15 лева .. а за диск не мога да си представя колко ще ти вземат . При тези Давидков и Балев съм чувала също ,че е доста скъп прегледа - около 100 лева , вярно ли е това ?? На мен не ми се е налагало да ходя при други лекари  честно казано  нямам и намерение да го правя ,просто съм много доволна от Александров ,за това и ви го препоръчвам , много добър специалист и не се интересува само да ти вземе парите ,а да ти помогне наистина  Peace

# 98
  • Мнения: 164
на мен снимка не ми даде, но не съм разочарована от това- нали си имам цял диск Simple Smile
С. Алекс ти коя седмица си? Аз се изненадах малко че ме гледа с вагинален, ама...
За Балев четох че първия е 70, после са по 50лв
За Давидков нямам инфо, но сигурно е по-скъпо- съвсем в негов стил. Не бих отишла при него

# 99
  • Мнения: 7
За Балев и аз знам, че първата ФМ е 70лв, а следващите са по 50лв. А Александров всъщност само бременни ли преглежда или и с проблемно забременяване се занимава? Питам, защото сестра ми иска да си смени лекарката и се опитва да забремее от 3 години.

# 100
  • Мнения: 164
 shushulkova мисля че ще й помогне

# 101
  • Мнения: 7
Благодаря за бързия отговор и дано!!!
А всеки ден ли е там от 12 до 14ч?

# 102
  • Мнения: 164
така ми каза, че все имало някакви процедури да се правят (за неделя обаче едва ли )
а и все пак 7-мия етаж го водят Център за асистирана репродукция

# 103
  • Мнения: 7
А на този 7-ми етаж кой друг преглежда?

# 104
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
ами главно той , гледам ,че влизат и при доц. Ковачев , но мисля ,че тези при него са покрай процедурите за инвитро , нормален ехографски преглед -на бременна или не , мисля ,че само Александров прави . Аз съм в 24 г.с. ,като до 13-14 г.с. ме е гледал само на вагинален , чак след това почва през корема , когато бебо наедрее Simple Smile ааа забравих да кажа ,че бачкат и събота , а неделя само почиват

Последна редакция: сб, 17 май 2014, 10:31 от С. Алекс

Общи условия

Активация на акаунт