К.О.Т.К.И.-те [тема 6]

  • 21 412
  • 754
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 659
Благодаря за разказите! Hug
Честит празник на всички!
Аз трябва да почерпя  Embarassed за имення ден на внук ми, но нали знаете, че още не съм се научила! Та пийте по едно за негово здраве, за Ети и за всички празнуващи! Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 13 131
Ети, честит рожден ден! Желая ти много щастие и късмет!  newsm59

Цлете, да ти е жив и здрав внука!  Hug

Честит имен ден и на всички именици в темата!   bouquet

И на останалите весел празник!  Hug

Белята, не ти е било лесно с такива спътници. И хем съдя само от първия ден.  Laughing Какво ли е било след това!  ooooh!  Иначе за уличките под Сюлеймание в посока Златния рог съм писала. Доста страшнички са. А ние бяхме улучили и бит пазар - върху найлони на земята се продаваха възможно най-окаяните и скъсани употребявани вещи. Снимки нямам. Мъжът ми предпочете да скрие фотоапарата и да минем възможно най-бързо.  Mr. Green

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Скрит текст:
    Затова си позволих да вмъкна тези неща в скрития текст... по някое време започнах да си мисля дали проблемът не е в мен и аз нещо не съм наред, а това, което правеха, да е нормално...

     Убедена съм, че и друг път е писано, но исках да наблегна на по-лесния начин за достигане на църквата... Добре се комбинира със Сюлеймание, но преходът между тях...
     Снимки имам две, и ние не бяхме настоени да снимаме... в главата ми беше само това, че ако стане нещо, освен всичките пари, в нас бяха все още и паспортите... та, не стига, че щяхме да ядем бой, ами и нямаше да можем да се приберем у дома ooooh!

     Снимките от първия ден - след малко.

     П.П. Ей ги... Хелънче, гледай, щото скоро едната няма да я има Mr. Green
     http://bili74.snimka.bg/travel/istanbul-05-039-2014.817078.33131548

Последна редакция: вт, 06 май 2014, 15:03 от beljata

# 18
  • Велико Търново
  • Мнения: 248
Николия, мерси за темичката.  bouquet

Ети, Честит рожден ден! Бъди здрава и много щастлива!  Hug Hug  bouquet  bouquet

Цлете, честит имен ден и на твоя внук!

Беличке, всичко прочетох и всичко видях.  Laughing Чакам продължението...

Да почерпя за здраве, че днес празнувам имен ден и аз.

Скрит текст:



От снощи форумът ме изхвърля и не ми дава да публикувам.  ooooh! Ама май сега успях!

# 19
  • Мнения: 14 413
Честит Празник на именяците-да са живи и здрави и само засмени newsm51
Благодаря за снимките и почерпката Wink

# 20
  • Мнения: 6 031
Честит празник на внука на цлете!
Честит имен ден на фиоре!

Честит празник на всички!

# 21
  • Мнения: 4 567
Фиорче, честит имен ден! Да си жива и здрава, и много успешна!
 Heart Eyes

Честит, имен ден на Цлетиния внук, да расте здраво и щастливо дете!

# 22
  • България, София
  • Мнения: 1 753
Колко  много празнуващи в темичката  Hug

Ети, честит рожден ден  Hug Жива и здрава, все така усмихната и лъчезарна, много, много обичана и безкрайно щастлива! Нека всичко, което ти е на сърце, да се сбъдне  Hug

Цлете, честит празник и на теб. Да ти е живо и здраво внучето и много, много за радва всички около него!

Честит имен ден, Фиоре! Бъди жива и здрава, с радост и гордост да си носиш името и само с добро да се споменава  Hug Честит имен ден на всички останали именици в темата! Бъдете обичани и здрави и нека Свети Георги ви пази и закриля!

Имам пак да наваксвам, връщам се да доизчета старата тема  Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 413
До сега изчетох всичко и разгледах всички снимки  Laughing и почвам подред, дано не пропусна нещо само  Embarassed

Чефи с малко закъснение добре дошла.  Hug Hug Hug
Четох, че Мими още е във Виена да хапне един виенски шницел и за мен.  Grinning
Сосчето беше писала, че ще ходи в двореца Врана, но така и не разбрах дали е стигнала до там, но по последни данни от средата на април сега е отворена само градината на двореца, а самия дворец ще бъде отворен за посещения през лятото.
Прочетох разказите и видях снимките на Беличка и Добруджанка, прекрасни са   bouquet , така ми липсва този Истанбул  Sad
Пине разгледах и твоя блог, много е интересен.   bouquet
Танче снимките от Истанбул са повече от невероятни, особено нощните от Сапфир, признавам, че от всички снимки, които съм гледала от Истанбул, включително и моите, вашите са си направо професионални, продължавайте все така.  bouquet
Ще чакам Госпожата да се върне и да разкаже за Крушунските водопади, това ми е едно от любимите места в България.
И не на последно място:
Фиоре  Hug Честит Имен Ден! Много здраве, късмет, любов, сбъднати мечти и всичко най най!

Цлете  Hug Честит имен ден и на твоя внук, да е жив и здрав и много щастлив!

# 24
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 448
 Hug HugЧестит Празник на всички!

Ети,да си жива и здрава,много щастлива в очакване на най-хубавите и желани подаръчета!
Светли ти очи,джанъм! Hug Hug Heart Eyes

Цлете,честито и на щерката,дамата,внука и цялата фамилия! Hug Heart Eyes Crazy

Фиорчеджим,Честито и на теб! Граанде Аморе а те! Hug Hug
С тез бунбонки няма да минеш заради Старата госпожа,отиди до Болярката
че запази галони и кенове,така в изобилие! bowuu bowuu bowuu bowuu
Добруджанче,много хубав разказ и снимки,сега се връщам да чета Беличката.
Кале,верно синчето те надминало,жив и здрав да ти е! Hug Heart Eyes
Беличке,бързо оздравяване на малките,поздрави на сестра ти! Heart Eyes Hug Hug

Ливърпул скивахте ли ги? Баси,може да загубят титлата,тюх да му се не види макар!
 Flutter ooooh! ooooh!

# 25
  • Мнения: 4 567
Миме, добре дошла и на теб! Чакаме разказ и снимки, както знаеш  Grinning Hug

Беличке, ако тази дето няма да я има си я скрила вече, ми я прати на лични! Моляяяяя.

# 26
  • Мнения: 14 413
 Heart Eyes Hug
До Враня не стогнах,защото не спря да вали #Cussing out

# 27
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 591
Привет момичета  Hug
Шебече, тенк ю за новата темичка  Hug Hug Hug  bouquet
Честит Рожден Ден на Ети и внучето на Цлете  Hug  bouquet и Честит имен ден на Фиорчето  Hug  bouquet Бъдете живи и здрави,винаги щастливи и усмихнати  Heart Eyes


Ливърпул скивахте ли ги? Баси,може да загубят титлата,тюх да му се не види макар!
 Flutter ooooh! ooooh!


Редемка, тихо,че цялата ни фамилия е в траур,ние сме заклети фенове на Ливърпул,а снощи как се прецакаха...думи нямам  ooooh!

Момичета,благодаря за разказите и снимките  HugДобре,че сте писали тук,защото напоследък "отатък" хич не ми се влиза,че само се нервя...
Някоя от вас,ако знае къде да намеря 7 серия на Курт Шеит и Шура с превод(за майка ми  Mr. Green),че във Вбокс всички преведени,само тя не е преведена.
Данииии  Hug утре очаквам включване   phoneuu да ви   remybussi
Варна гърлс,  Hug в неделя може и да съм на ваша територия,но не е сигурно още,та,ако стане сигурно,ако искате да спретнем една бърза среща да изпием по Ино кайве преди да  newsm01 за Бургас.Навити ли сте? Mr. Green

# 28
  • Мнения: 4 567


Е така да си закусваме и ние пожелавам от сърце!

П.П. Я да питам, всички ли имате регистрации в Снимка.бг?

Последна редакция: вт, 06 май 2014, 20:56 от Hellenn

# 29
  • Мнения: 14 413
Хелънче,не го виждам ,мила Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт