Слагате ли на децата си мартенички?

  • 2 353
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Винаги слагам-да е здрава. Когато беше по-малка използвах лепящи, за да не се убоде.

# 16
  • Мнения: 215
Разбира се че ще сложим мартеничка, наи вероятно на ръчичката под формата на гривничка, досега все така съм правила. В началото от любопитство бива дърпана и сваляна, но после като свикне с нея, няма проблем. Hug

# 17
  • Мнения: 8 769
Да,слагам. На дъщеря ми още от съвсем малка съм й слагала на ръчичката, закачала съм на блузката, а имаше даже и един голям заек за врата. Не е правила проблеми.
Сега е вече голяма, и ще има за ръката гривничка, както и за блузката.
На сина си ще сложа някъде по дрешките, може и на ръчичката.

# 18
  • Мнения: 641
Миналата година беше с тези от типа "значка" някаква гъбка или пеперудка newsm78, непомня точно. Тази година ще е с гривничка също като мама Grinning.

# 19
  • Мнения: 1 489
Да,слагам.Миналата година имаше на ръката гривничка.Тази година смятам съща да е гривничка,а на якето ще й я зашия.

# 20
  • Мнения: 3 537
Слагах миналата година и на ръката и на блузките ,но беше на 5-6 месеца и не я пипаше мартеничката.Сега незнам,ще го накича пак и ще видим,най много да я свали и да си играе с нея Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 15 222
Връзвам на Иво мартеничка на китката. И му украсявам креватчето с една голяяяма мартеница Grinning

# 22
  • София
  • Мнения: 1 621
Да, слагам на ръчичката, но тя ги маха.Миналата година бях сложила и на якето-не я дърпаше и не я тормозеше та май пак там ще слагаме. Laughing

# 23
  • Мнения: 2 910
Да си призная честно, не се сетих за този вариант да зашия на връхната дреха  мартеничка, та освен на ръчичката ще има и на якето Hug

# 24
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Да, миналата година й сложих и на ръчичката, и на якето. Сега пак така - няма как да се убоде, докато е с яке е под надзор винаги! Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 39 770
На Дияна й слагам мартеница гривна (макар, че ги губи) или мартеница колие (за вратлето). На якето ако слагам, я връзвам за ципа (да не я загуби) Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 291
Миналата година им бях вързала мартенички на ръчичките. Имаха и закачени на креватчетата. Точно днес им купих тазгодишните мартенички - голяма топка от прежда, направена като лъвче/или някакво такова животно/ с връзка за врата. Тези ще са колкото да се порадват и да играя, иначе пак ще им сложа на ръчичките.

# 27
  • Мнения: 3 271
И аз връзвам на ръчичката и окачам из стаята. Днес получиха от моята баба и поискаха веднага да ги закачим, което не ми хареса, дано не е прекалено лоша постъпка спрямо традицията Sad

# 28
  • Мнения: 1 202
Да разбира се.Макар и вече голям се радва и  брои колко мартеници са му вързали на ръката. Hug

# 29
  • Мнения: 98
Миналата година слагах на количката ,но тази ще направя гривничка за китката,а на якенцето от тези тип мекичките играчки.

Общи условия

Активация на акаунт