Слагате ли на децата си мартенички?

  • 2 356
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Досега не искаше мартеници, не ги одобряваше. Тази година се надявам да носи. Досега изкрънка един Батман (произведение на изкуството  Mr. Green), после една рибка. Ще видим на първи март с какво и как ще се закичи.  Grinning

# 31
  • Мнения: 2 407
Ще и сложа гривнички, а за якето и купух една закачаща и се надявам, че няма да я откачи!

# 32
  • Мнения: 4 187
Да слагам мартенички. Вързвам ги на ръчичката .

# 33
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Миналата година беше много малка и я закачих на количката. Сега ще и сложим гривна или герданче.

# 34
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
първа година ще е с мартеничка Grinning...ако ми иzпратят_ще ги zакача, но съм каzала, че ще му направя и аz специална гривничка.....

# 35
  • Мнения: 3 042
Да слагам мартенички. Вързвам ги на ръчичката .

PeaceИ аз така правя при малкия, а каката вече е голяма и иска мартеничка за врътлето.

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 6 932
Татито днес е купил свиреща мартеница.Много ни е интересна за момента!

# 37
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Да,ние им купихме гривнички,а от вукчо им получиха герданчета,носихме си ги без аварии. Grinning

# 38
  • Мнения: 505
ама може ли да ги пропуснем...даже си закичваме по няколко,..че нали събираме по много и да им се порадваме....

# 39
  • Враца
  • Мнения: 871
Миналата година имаше гривничка ,която непрекъснато хапеше.И аз се чудя тази година каква да бъде защото е много палав. newsm78

# 40
  • Мнения: 14 133
И аз слагах досега гривничка.Но видях идея да потърся и тук свиреща мартеница.Дребният много обича свирещи и пеещи играчки.

# 41
  • Мнения: 175
Да слагам задължително това е за здраве.Предпочитам на ръчичката и да има синьо мънисто.

# 42
  • Мнения: 2 784
Миналата година имаше няколко- на ръчичката, на количката, на кошарката, на ескимосчето бях сложила една щипчица- щъркел, носещ в уста вързопче със залепена мартеничка. За тази година съм взела само за ръката, че на другите набързо ще им види сметката.  Mr. Green
Малко не е по темата, ама нашето тате всяка година ми подарява мартенички с формата на сърце, всичките си ги пазя.  Flutter И имам една, дето е диадема с 2 рогца на пружинки в бяло и червено, не може да не сте ги виждали, като тръгна с нея, всички ми се смеят. Тази година се чудя дали да не купя още една такава за Калина.  Mr. Green Ама ще сме готини двете...

# 43
  • Хасково
  • Мнения: 995
Момичета моля, кажете какви са тези пеещи мартенички!?!
Иначе миналата година и ние ги връзвахме на ръцете.Тези дето се закачат с разните му там игли ме стряскат. Днес го оглеждах на базара за мартеници - чак страх да те хване от иглите им!

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 6 932
Нашта пееща представлява едно куче играчка и като му стиснеш корема то пее.Направена е за врата,конеца е бял и червен,кучето е други цветове.Мъж ми го е взел от Централна поща май за 2,50лв.Малко е кич,ама мен ми харесва Wink

Общи условия

Активация на акаунт