Отговори
# 720
  • Мнения: 12
Здравейте на всички!

Аз съм от "новите" мами тук, за съжаление рядко ми остава време на седна на компютър спокойно и да ви изчета + да се включа. Ние се преместихме в Изток (има ли мами оттук?) и беше голяма лудмица. Днес сме на консултация и тепърва ще правим изследвания на малкия юнак, преди 1 месец беше 9500гр, сега сигурно е над 10кг.
Захранването върви добре, но бавно. За сега сме само  на няколко зеленчука, но пък си ги хапва с охота.
Вода не иска да пие, не знае какво да го прави това пусто шише. С лъжичка е отчайващо положението.
Мернах някъде за среща в Борисовата - изпуснала ли съм я? Много ще ми бъде приятно да се срещна с толкова ведри мами.

Много усмивки от нас и до скоро! Simple Smile

П.П Сетих се да ви споделя и за нощното хранене. Малкият се буди през 2 часа и само гърдата го успокоява. Тъй като е бил само на кърма не иска да пие вода от шише. Имате ли този проблем и как се справяте с него през нощта?

Последна редакция: сб, 26 юли 2014, 11:29 от TeodoraDim

# 721
  • София
  • Мнения: 5 283
Вода не иска да пие, не знае какво да го прави това пусто шише. С лъжичка е отчайващо положението.

С обикновена чашка дали си пробвала? Или обикновена сламка? Понякога простите неща са по-ефективни  Peace

Мернах някъде за среща в Борисовата - изпуснала ли съм я? Много ще ми бъде приятно да се срещна с толкова ведри мами.

Срещите в Борисовата са всяка седмица. В петък пускам "анкета" за избор на ден, в неделя обявявам срещата според гласувалите. Само дето вчера съм заспала с децата и едва днес стигам до компютъра  Embarassed

До момента във Фб има трима гласували за вторник. Обаче прогнозата за времето вече е всички дни без сряда - дъжд с гръмотевична буря. Сряда е станала краткотраен дъжд. Остава ли вторник среща в Борисовата при това положение?!?

# 722
  • Мнения: 436
Зелено човече всички са се прехвърлили в новата тема Simple Smile

# 723
  • Мнения: 12
Здравей, Зелено човече Simple Smile

Мислила съм си за обикновена чашка, но той с лъжичка се дави какво остава за чашка. Но в интерес на истината не съм пробвала и ще го направя. За сламка не става, защото той не асоцира със смукане, а само чешене на венци.

За срещата аз лично съм за сряда. В Синоптик пише, че само сряда няма да вали Simple Smile Но, ако се съберете за вторник ще нарамя раничката и пак ще дойдем Simple Smile Коя е ФБ групата, за да ми е по-лесно да следя за срещи? Благодаря Simple Smile

# 724
  • София
  • Мнения: 5 283
Зелено човече всички са се прехвърлили в новата тема Simple Smile

Е много хубаво. Всичките ли сте нови във форума, че не знаете как се приключва тема  newsm78


НОВАТА ТЕМА: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=792251.0

Общи условия

Активация на акаунт