След "Любов и наказание" /Aşk ve Ceza/ с Нургюл Й. и Мурат Й. ~5 в 1~ Тема 163

  • 38 523
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
# 721
  • Мнения: 326
А тази красота няма как да я пропусна...

# 722
# 723
# 724
  • Мнения: 326
Нови снимки на Бурчин!


# 725
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 357
Да се запиша за днес,че много закъснях.
Диме,много ти е боен ангела Joy Joy Joy
И да Ви напомня да гласувате,че в последно време много бавно се увеличават точките на нашите любимци.
И аз съм сигурна,че Нургюл и Мерт ще направят добър филм.Да започват снимки,че да има и за нас клюкини.

# 726
  • Мнения: 2 742
 wavey wavey wavey

Кати, Малчо Hug Hug

Дими-и-и Heart Eyes newsm10 smile3521 спойлера ми става любим!

И аз не го харесвам с мустаци, но още повече не харесвам да го няма на екран. А на тоя колаж ми е като някой познат от миналото, прадядо може би!  hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy

От днес:

http://gecce.com/magazin/haber/unlu-oyuncudan-uyusturucu-itirafi


Скрит текст:
Не мога до го пусна през  google Но в един не български форум са превели, че днес нито Мурат, нито Кенан Им. не са се явили пред съда. Адвокатът на Кенан е представил болничен, а за Мурат нищо не се казвало в статията.
Предполагам, че всичко това е по съвет на адвокатите. не знам дали съм права, но ми хареса! Така де, първо да си изясним кой е Мохамет и кой -   планината!


Хубава вечер и приятна почивка, че утре е събота, а после неделя!  Peace Вие си знаете!


Последна редакция: сб, 07 юни 2014, 00:27 от martali

# 727
  • Мнения: 1 863
   Привет, прекрасни!  Hug Hug Hug

  Първо да ви поздравя, да ви пусна 9 еп и сега ще се върна назад, че няколко дни нямах време да влизам  Simple Smile

 Но за тези погледи - имах  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ask ve ceza Prctures ep 9

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.483230628489568.107374 … 195115&type=1

# 728
  • Мнения: 8 465
Добър вечер ЛиНки  Hug Hug Hug
Танче Hug много е хубав слайда smile3525 и заедно с песничката са наслада за очите и ушите  smile3521
Хриси Hug,Алекс HugТони Hug,Дими Hug,Марти HugКати Hug
Чудесно инфо за Нургюл имаме  smile3521Мерт Фърат съм го гледала в 1001 нощ и в един филм в който беше глухоням и имам много хубави впечатления от него  smile3521 С Нургюл със сигурност ще направят чудесен филм smile3521
А Бурчин от последните  снимки е вечеряла в същото заведение в което Мурат и продуцента закусваха преди няколко дена  smile3521

# 729
  • Мнения: 2 742
Ени, Hug

Танче, Hug SUPEEEER! Кажи нещо за песента - кой пее, заглавие. Ето подкупвам те с нови снимки







Като ученик, който чака прилежно училищния автобус е тук! Joy Joy Joy

# 730
  • Мнения: 8 465
Марти на къде ли е тръгнал нашия човек с тая раница  smile3521.Миличкия как си седи и си чака светофара да светне зелено  smile3521Поне това ми изглежда ,че прави smile3521

# 731
  • Мнения: 1 863
  Марти, май почти нищо за сега не мога да кажа за песента, освен че ме грабна с първото слушане, въздействаща и нежна и нещо много тъжна. Опитах се с умното да разбера текста, но не можа да ми каже кой знае колко много  newsm78 За някакво покаяние, разкаяние става дума... май... Но 9 епизод си беше за разкаяние с тази опашата лъжа, която не хвана дикиш  Grinning



  Ени, ама тоя папарак представяш ли си го къде е залягал, че е снимал краката на столовете  Joy Joy Joy Joy

# 732
  • Мнения: 8 465
Танче голямо суматоха е настанала сигурно в заведението тоя пич като е почнал да снима    Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy




http://youtu.be/orMZ69DOuOM

# 733
  • Мнения: 2 742
Знам, днес прекалих с влизането и обещавам да не се повтаря! newsm10

Танче,наистина е много хубава песента, за снимките да не говорим. Завършва с "Любими, извинявай". Това разбрах.

А по повод последните снимки прочетох нещо, което ме развесели. Предполага се, че може да отива да спортува и казват: " което е абсолютно безочливо от негова страна, защото той пропада, всъщност отдавна трябваше да е пропаднал". /Иронизират разбира се/. Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Изчезвам!!!

# 734
  • Мнения: 1 863
  Ени, по-скоро ще да е някое моме, пич едва ли ще заляга между столовете  hahaha hahaha hahaha

  А сега чак ми остана време да се върна назад и да се посмея на ангела на Дими
Диме, веднага се сетих за моите баби, на които ме качваше постоянно една моя любимка... която между впрочем и в 9-ти епизод успя пак да го направи  Mr. Green






Скрит текст:



Общи условия

Активация на акаунт