Север-Юг по БТВ-тема 13

  • 24 294
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 642
  Здравейте, умнички момиченца!
  Ей, тук си е нещо като школо. Ето тази дума - "усмихна ме"... не съм я чула или чела на друго място. Много ми харесва. Не знам какво мнение би изказал някой българофилолог, но в една книга на Н.Хайтов "Огледалото" пише, че езикът търпи промени и развитие. Дори и жаргоът е приемлив. Щом нещо се е появило има място за него. На времето бях чела колко е неправилно да казваш "впечатлих се" вместо  "направи ми впечатление". Но на мен глаголната форма ми е по-изразителна и си я употребявам / и не само аз, явно/ и до сега.
  Относно наименованието на темата - моето мнение е да стане "Минали и бъдещи проекти на ...", но след края на сериала. И да не се сменя номерацията.
  Чета ви тези дни и се чудя какво толкова делите та ползвате такива некрасиви думи относно Джемре и Зейнеп. Ако толкова дължите да ги ползвате - отнесете ги към сценаристките. И друг път бях споделила, че образованието, възпитанието и въобще цялата визия /и на поведението също/ на Зейнеп
не дава предпоставки да се превърне в злобарка и клюкарка на махленско ниво. В края на сериала отново придобива цивилизования си вид, което потвърждава впечатлението ми. Т.е. това, което тя започва да прави сега е временно явление и се дължи на сценаристките хрумвания, а те изхождат от постъпките на средностатистическата турска жена, за която нямам прекрасно мнение от гледаните сериали до тук. Моля ви, не величая героинята. Не съм толкова пристрастна. Единственото ми пристрастие е Хандан - много отрицателно, и Кузей - великолепна игра на Къванч. Вчера тъкмо да ви постна линк с предаването по БТВ и видях, че бях изпреварена с 4 минути. Хубаво играят съседите. Слабите им страни са много малко на фона на добрите им постижения.
  Хубава неделя! И да си останем заедно - където и да се "разхождаме" пак тук да си се събираме!
  С обич!

# 706
  • Мнения: 2 116
ORS, привет и за теб! Hug

 newsm10 newsm51

Да ви предложа едно клипче, моментите от СЮ са излъчени, може всеки да го гледа спокойно! Hug



http://www.vbox7.com/play:b5f3aec16c

# 707
  • Мнения: 18 592
Тутуууууу ... как сте, милички ?

Марги  Heart Eyes просто си неуморима, ейвала! Благодаря ти за всичко!    bouquet
Орси  Heart Eyes много хубав пост, мило! Само дето не съм съгласна с теб за визията на Зейното ... баш такава муцуна си има, на гаднярка и злобарка  Mr. Green И много и отива ролята, като бяла и добра ми е фалшива ...
Нищо не делим тук с дружките, просто всеки си има фенски пристрастия  hahaha а разбира се, че сме пристрастни най-вече за Кузей. Та нали за неговото щастие става въпрос, как да сме безразлични коя мома ще го направи щастлив  newsm78 Аз съм доволна, че е момата, която ми е най-симпатична и като визия и като героиня thumbsup newsm47
Ще си догледам 9 серия на Сеитчо и после съм тук. Ама нарде са всички ? Много пусто днес в темата ...

Последна редакция: нд, 18 май 2014, 17:57 от queen_fenka

# 708
  • Мнения: 5 109
Пуф-паф кацнах аз момичета! Жива съм, така че ще продължавам да ви досаждам!  newsm47
Гушкам ви наред!  Heart Eyes Hug

# 709
  • Мнения: 18 592
Инче  Heart Eyes Hug wavey разказвай, как беше сватбата ? Много обичам да ми досаждаш  smile3534 newsm47

# 710
  • Мнения: 5 109
Инче  Heart Eyes Hug wavey разказвай, как беше сватбата ? Много обичам да ми досаждаш  smile3534 newsm47


Фенче кюстендилска сватба как може да е?!  Joy Як купон до зори... на хубаво място с хубави хора - супер!  Heart Eyes

# 711
  • Мнения: 2 116
Инче  Heart Eyes Hug wavey разказвай, как беше сватбата ? Много обичам да ми досаждаш  smile3534 newsm47


Фенче кюстендилска сватба как може да е?!  Joy Як купон до зори... на хубаво място с хубави хора - супер!  Heart Eyes
Ина, привет и на теб! Hug
И аз не отказвам на "досаждането" ти... Peace

Като каза Кюстендил и веднага се сещам за едно чудно местенце около него...манастир "Св. Лука"! Grinning
Дай повече инфо за сватбата- от коя страна бяхте, какво, що, как? newsm78


Фенче,  Heart Eyes Hug

# 712
  • Мнения: 2 472
Здравейте  Hug Hug Hug
При първото четене и аз не разбрах кога точно искате да се сменя името на темата, но вече съм наясно. Simple Smile Надявам се по време на почивката само да не се изгубим някъде и да продължим да си пишем  Hug

Марги  Heart Eyes

страхотни думи относно колажа на Джемре. На снимката, която си ни споделила, Джемре ми харесва много.
Благодаря ти и за клипчето  Hug Любимо ми е!  Прекрасна песен и сериал!

# 713
  • София
  • Мнения: 2 992
Фенче Hug Hug Hug

Това "Тутуууууу" от къде го измисли?  rotfImao rotfImao rotfImao трябваше да добавиш и "бау" Joy Joy Joy  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Фенче, ти преди време не викаше ли и "Дзаккк" или се бъркам... Joy Joy Joy

# 714
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
Тутуууууу ... как сте, милички ?

Марги  Heart Eyes просто си неуморима, ейвала! Благодаря ти за всичко!    bouquet
Орси  Heart Eyes много хубав пост, мило! Само дето не съм съгласна с теб за визията на Зейното ... баш такава муцуна си има, на гаднярка и злобарка  Mr. Green И много и отива ролята, като бяла и добра ми е фалшива ...
Нищо не делим тук с дружките, просто всеки си има фенски пристрастия  hahaha а разбира се, че сме пристрастни най-вече за Кузей. Та нали за неговото щастие става въпрос, как да сме безразлични коя мома ще го направи щастлив  newsm78
Аз съм доволна, че е момата, която ми е най-симпатична и като визия и като героиня thumbsup newsm47
Скрит текст:
Ще си догледам 9 серия на Сеитчо и после съм тук. Ама нарде са всички ? Много пусто днес в темата ...
И аз съм доволна Фенче Hug именно поради тези причини, че ми е приятна и като актриса, и като образ за разлика от Мерве, и образът й на Зейнеп.
Иначе от всички жени най ми харесват като излъчване Бану и Демет.
Марги, Hug Орси, Hug Мария, Hug Ина, пуф-паф, Joy добре дошла Hug след празненството.

# 715
  • Мнения: 18 674
Здравейтеее Hug Hug Hug

Фенче, бързо казвай какво яде в турския ресторант Wink Sunglasses

Откраднах нещо, което беше постнала Госпожата днес в съседната тема, надявам се да не се обиди: Hug




Famous Hollywood star would love to work with Kıvanç Tatlıtuğ!
Teresa Palmer: For Kıvanç I could work in Turkey!
According to the Hollywood crowd Teresa Palmer is the new Nicole Kidman. She also has the likeness to Kristen Stewart, Charlize Theron, Scarlett Johansson ve Naomi Watts. The actress will be co-starring with Cate Blanchett in there new film Kupalar Gecesi (Cup Night).
Hakan Gence for the Hurriyet newspaper had a chat with her & asked if she knew any Turkish stars. To which she replied:
" Fatih Akın & Nuri Bilge Ceylan are very valuable directors. I also know some actors but would have to see theire faces to recognize them".
SHE IS THEN SHOWN A PICTURE OF KIVANC ON THE IPAD!
" Vaaay..... Kivanc is a very handsome man. I would love to take part in a project with him. I would even come to Turkey to work if need be ".

Та с две думи известната холивудска звезда Teresa Palmer, която е спрягана за новата Никол Кидман, би искала да работи с Къванч Татлъту и дори би дошла в Турция, ако работата го изисква. Казва, че Киво е много красив мъж Grinning Sunglasses

# 716
  • Мнения: 21 201
Аира, Hug брех, че инфо.

# 717
  • Мнения: 2 116
Мария, Ками, Airra, привет и за вас! Hug

Мария, пиша си аз, нали само сериала ми е в акъла. Grinning
Радвам се, че ти допада, благодаря!    bouquet
А за колажа на Джемре, изобретателно ни е момичето в подаръците, ама Зейнеп и тя ще се представи подобаващо.
Но да не издавам, че това тепърва предстои. Peace

Наде, Heart Eyes Hug

Airra, благодаря за новината.    bouquet
Че то с професионалист, при това красавец кой няма да иска да работи?  Joy


п.п.
Нещо извън темата, но част от случващото се около нас...при това повод да се усмихнем! Grinning
Скрит текст:


Ивет Мирославова Лалова-Колио е българска лекоатлетка, състезаваща се в спринта на 60, 100 и 200 метра. Европейска шампионка на 100 м от 2012 г. и 200 м (в зала) от 2005 г.

Днес навършва 30г.  newsm59
Да е здрава и много успехи и в спорта и в живота!  newsm10
Нови поводи да се гордеем и ние като българи с успехите й!  bg

# 718
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 427
Здравейте сладурки Hug Hug Hug Hug Пак сте изписали много,връщам се да чета,действа ми адски успокоително,че ни чакат поне още 6 епизода преди да ни спрат филмчето Peace Heart Eyes newsm47 newsm44

# 719
  • Мнения: 18 674
Ха-ха, сигурно ще искат и други холивудски красавици да "играят " с Киво. То тая красота и талант не остават незабелязани Heart Eyes Peace

Мария Hug, и аз се надявам да се "виждаме" и през лятото Sunglasses
 
Теди Hug, а ние не ти ли действаме успокоително ? Wink
 
Скрит текст:
я се похвали нещо за бебока ти Simple Smile

Марги Hug, наистина Ивет е много голям повод за гордост Peace

Общи условия

Активация на акаунт