Север-Юг по БТВ-тема 13

  • 24 293
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 116
teddynm, привет и за теб! Hug
6 еп. само...ей, кофти е, ама няма как, ще чакаме до на есен. newsm78
Аз хем съм го гледала и пак ще ми е зор, а който не е, направо ще е геройство- зрителско геройство да издържи. Peace



Airra,  Hug така е, той и Гришо имаше рож. ден оня ден на 16-ти, ама нали се занимавахме с други "важни неща"  Mr. Green пропуснах го, хем ми беше на акъл да ви го постна и тук...  Crossing Arms
Скрит текст:
 newsm10  bg

# 721
  • Мнения: 18 592
Марийче  Heart Eyes wavey привет и на теб! Споко, аз поне никъде няма да изчезна, созмю / така ли беше на турски  newsm78 /  Joy Joy Joy Joy
Да, забравих да споделя и аз колко хубави и верни думи е споделила Марги за този колаж, дело на голямата любов на Джемре към Кузей ... съгласна съм с всяка дума. Особено за мястото на Зейнеп в него - това трябваше да и говори нещо, ама тя учената нищо не разбра ... дори Гюней липсваше там, това поне не и ли подсказа, че тя за Джемре не е случайна, че я смята за съществена част от живота им ... Завладяна е от гняв и омраза и не разсъждава трезво ... Само и се чудя ... вместо да е бясна на Кузей, тя тръгнала да се занимава единствено с Джемре  newsm78 Голям ербап го раздава пред бившата си приятелка, а пред Кузей изглежда като пребито псе ... много ми е жалка ... И въпреки всичко, на моменти ми дожалява за нея, чисто по женски, но само като си спомня какви ще ги дроби  ooooh! и бързо, бързо ми минава  Joy Joy Joy
Аирич  Heart Eyes ами ядохме Искендер кебап, Абат кебап, някакви много вкусни агнешки скари, различни предястия, мантъ, баклава, кадаиф, някакви понички, пихме турско кааве, бира Ефес и те така ... пръснахме се от ядене, от утре съм на диета hahaha
Ками  Hug, Дзаак е запазената марка на Зизка  Joy Joy Joy Joy
Теди  Heart Eyes Hug Heart Eyes как е бебока ?
Наде  Heart Eyes и на мен в лицето ми е най-красива Баде, ама не ми харесва фигурата и, а на Демет и много голям носът, иначе е сладурка Peace
Пък тази Тереса Палмер ли е каква е  newsm78  е открила топлата вода  Joy Joy Joy Joy ние от кога си знаем кой е най-добрият и красив турски актьор  newsm47 Така, така ... и още ще искат да играят с него, помнете ми думата, това момче няма да снима само в Турция ...
Да е жива и здрава Ивет ... връстница е на нашето момче, а ?

Последна редакция: нд, 18 май 2014, 19:27 от queen_fenka

# 722
  • Мнения: 1 012
Мацкии!  Hug

То красавиците се натискат отдавна да *играят* с Киво  Mr. Green Башакчето ще си има главоболия  Laughing

Пускам НОВАТА ТЕМА, докато мамата се държи френдли, че не се знае кога ще ме изхвърли  Rolling Eyes

# 723
  • Мнения: 18 592
Роминче  Heart Eyes  Joy Joy Joyпомниш ли, че и Парис Хилтън му беше хвърлила око, ама ... И все руси му налитат, а той руси не харесва явно  newsm78
Имам кофти новина, за дружките, с които гледаме Курт и Шура ...

Не мога да ги разбера тези турци, честно ... как може да не им харесва този филм  newsm78 а гледат някакви простотии, наречени комедия от 20.00ч. newsm78

# 724
  • Мнения: 18 674
Цитат
Аирич  Love ами ядохме Искендер кебап, Абат кебап, някакви много вкусни агнешки скари, различни предястия, мантъ, баклава, кадаиф, някакви понички, пихме турско кааве, бира Ефес и те така ... пръснахме се от ядене, от утре съм на диета hahaha

 Фенче, newsm09 ама ти си изяла ядене колкото за цялата  компания тука Joy Joy

За КСШ, просто нямам думи Rolling Eyesмного са т...пи тия турци Mr. Green

# 725
  • Мнения: 2 116
Ромина, привет и за теб! Hug
За форума- от вчера е много спокоен и услужлив, отваря бързо, работи нормално. Peace

Фенче, ама как изядохте толкоз нещо... newsm78 Joy
Виж за кадаифа ти завидях...признавам си. Grinning Hug
Едно време го имаше навсякъде, даже като полуфабрикат по магазините/само си го сиропираш/ сега- го няма.

За КСШ и зрителските предпочитания на комшиите, различни в случая от нашите/защото и аз харесвам сериала /ами хора- разни.
Изобщо не ме учудва, че не могат да му схванат сюжета на сериала, от там и да им хареса.
Далечен им е според мен, а и на фона на това което се случва при тях- струва ми се логично, колкото и да не ми харесва извода ми- предположение. Crossing Arms
Може би не случи на момент сериала, знам ли... newsm78
Не заслужава участта си сериала, дано успее да премине през трудния период в който е. Peace

# 726
  • Мнения: 1 012
Фенче, те в Тр обичат комедии и любовни драми. Исторически филми, сериозни философски сюжети... не са много по тази част. А и образованите хора са в големите градове, по огромна Турция най-вече простолюдие, няма как да харесат КСиШ.  Rolling Eyes Мен пък часът ми е супер, с разликата във времето.  Laughing

# 727
  • Мнения: 21 201
Привет и на скоропоявилите се. Hug.... Hug
Фенче, ми те го бяха обявили досега, че започва в 21 и 30 но откакто го смениха все към 22 часа започваше. Сега щом е обявен този начален час значи, ще започва към 22 и 30. ooooh!

# 728
  • Мнения: 18 592
А бе хора  Joy Joy Joy Joy ние бяхме 7 човека, да не мислите, че съм изяла всичко сама  newsm78 Просто пробвахме от всичко по малко, ама пак преядохме ... А кадаифът не е като нашия, дето го имаше едно време Марги ... уникален е !
Роминче  Heart Eyes права си, този филм не е за простолюдието ... много е различен, по западен образец, затова чужденците го харесват, а те не ...  такова нещо до сега не са гледали. Само да не го спират, пък ако искат да го гледат  hahaha
Наде  Heart Eyes и аз затова се притесних ... ще си лягаме къде 1.00 ч сигурно  ooooh!

# 729
  • Мнения: 5 109
Марги сватбата беше на мой колега от университета. Ама голям купон, кума купонджия страхотен, пя, танцува, младоженците и те не се спряха та и ние покрай тях. Краката ми ги няма  Joy Joy Joy Най-вече ми хареса, че си имат техни си традиции и ги спазват, но обръщат всичко от към веселата страна. Често ходя по сватби, но отдавна не съм се забавлявала така.  newsm44  bigdance2

# 730
  • Мнения: 2 116
Фенче, пак да отидете и заради мен една порция кадаиф да си хапнеш. Peace
Скрит текст:
И аз си похапвам най-вече баклава, работата на ММ нали е такава, че по селата бабите все го изпрашат с нещо в ръце. Joy
Особено по байрама- отяждаме си на слади вкусотии по техните им рецепти.
А за КСШ, аз си мисля, че няма точна и вярна статистика колко хора гледат сериала. newsm78
Пийпълметрията е доста податлива за манипулиране/поне според мен без да съм специалист/ и така рейтинга на нейна база не е много сигурен и достоверен за гледаемостта. newsm78
А доколкото съм чела/някъде из темите тук във форума беше/ на фона населението в Турция/  според уикипедия: 73 722 988 души /, много малък е броя на домакинствата с уреди за отчитане, а така за какво да говорим повече? ooooh!

Жалко, че един сериал е така тясно обвързан и зависещ от рейтинг отколкото с чисто художествената си стойност и внушенията на сюжета си. Crossing Arms
Но няма какво да се напрани от нас зрителите...уви. Mr. Green


Марги сватбата беше на мой колега от университета. Ама голям купон, кума купонджия страхотен, пя, танцува, младоженците и те не се спряха та и ние покрай тях. Краката ми ги няма  Joy Joy Joy Най-вече ми хареса, че си имат техни си традиции и ги спазват, но обръщат всичко от към веселата страна. Често ходя по сватби, но отдавна не съм се забавлявала така.  newsm44  bigdance2
Ина, благодаря, че сподели.  Hug
Такива работи да се чуват, само хубави и забавни да са емоциите и преживяванията!  newsm10
Ааа, те в този край са големи симпатяги, имаме близки приятели които имат рода там, та сме ходили няколко пъти.
 
Скрит текст:
Какво следваш, ако е удобен въпроса ми?

# 731
  • Мнения: 18 592
Инче  Heart Eyes радвам се, че си си изкарала супер!
Скрит текст:














Марги  Heart Eyes непременно! Peace
Момичета, я вижте моите балеринки  hahaha Heart Eyes преди малко ми ги постнаха майките ...
https://www.facebook.com/photo.php?v=10203009104804489&set=o … ype=2&theater




Последна редакция: нд, 18 май 2014, 21:12 от queen_fenka

# 732
  • Мнения: 4 642
   Още ли сте тук? Аз писах в новата тема!
   О, какви хубави снимки!

# 733
  • София
  • Мнения: 2 992
МИлИнки! Hug Hug Hug

Да си дойда на думата за Джемрето!

От петък пустосвате Зейнеб, че е гадна, отмъститела и каква ли не още, че искал да съсипе крехкото Джемре, но за ваше съжаление аз не видях такова нещо. Не разбрах в какво я обвинявате. Просто Зейнеб, започна с „нейните камъни, по нейната глава“-т.е главата на клетото Джемре.
Каза на Хандан (защото тя явно не е знаела) , че  връзката и с Кузей е вече минало,каза и защо. Казаното не е нито измислица, нито лъжа.
Каза на Джемрето и за Кузей- че го е видяла с непознато момиче. Единственото с което „до украси“, че е бил прегърнал момичето. Но всичко друго е истина нали?Още повече, че я успокои с нейните думи-че това е нещо нормално за Кузей, да не се разстройва,защото добре го познава, как изчезва и как не си вдига телефона и т.н.
И в двата случая, може би трябваше да излъже, та да не разваля рахата на Джемрето.

А що се отнася до това дали Джемрето не е отмъстителна,само  ще ви припомня някой сценки:
-уж наранената Джемре целуна Кузей,(в Анталия) за да си отмъсти на Гюней, че човека беше на работа там, и не и играеше по свирката, та тя реши да се заиграе с Кузей.Хей така –просто да си уплътни времето.
 -след като приключи с  Гюней се вкопчи в Кузей. (тук вече започна да си отмъщава на Гюней, че я заряза зради Бану). Обгради Кузей с една маниакална, обсебваща любов. Непрекъснато го преследваше. Тичаше след него. Звънеше по телефона като обезумяла.
-с Баръш се заигра, за да отмъсти на Кузей, че Кузей я отсвири и не я отразява, и се прави на недоскив. Правеше подли сценки, уж  случайни срещи, звънеше на Али, да се обяснява, че е с Баръш на яхтата му, защото много добре знаеше, че ще тази информация ще стигне  до Кузей. Няма да забравя подлата и усмивка след като Баръш отнесе крошетата. Даже злорадстваше и се кефеше на това, което е сътворил плиткият и мозък.
-на Зейнеб. Нарочно се върна в къщата на Али, след като ги видя да се целуват. Направи го напълно съзнателно. Правеше всичко възможно, да им попречи да са заедно с Кузей.Непрекъснато изникваше отнякъде, гледаше го втренчено, не го изпускаше от поглед. Даваше съвети на Зейнеб, да държи ръката на Кузей, а в следващият  момент, вече забравила за съветите, му се заобяснява в любов. Когато бяха с Кузей в бара и той каза хубави думи за Зейнеб,нашата  не го остави даже и да довърши.Зарони сълзи и му се обясни.Това са само една малка част от примерите.
Така,че до момента за мен това не отмъщение. Зейнеб и го връща, защото онази я направи на глупачка. Просто някой трябва да покаже на Джемрето, че не всички  са толкова тъпи като нея. Каквото повикало, това се обадило.
А пък за истерясването на Джемрето нямам думи.Крещеше, че Кузей само нея обича.
Може и да е вярно, но аз не съм много сигурна.Защото докъто онази си вярваше, че Кузей уж, обича само нея,Кузей не беше на това мнение-забърса Симай, направи и бебе, ожени се за нея. Заигра се с Зейнеб. Между Симай И Зайнеб имаше преспивания с още няколко девойки. Жалко само, че с Дениз няма да се получи нищо.Много ги харесвам като двойка.
И накрая  -  след последното истерясване на клетото Джемре, си мисля, дали Джемрето  няма някъкви по-дълбоки психически проблеми и отконения.
Все рони сълзи,гледа в една точка, лъже,маниакална любов, обсебващи ситуации,вече и истерии, и не напоследно място- клептомания.
Но... забравих,че всичко прави от любов, горкичката....толкова е добронамерена....
Исках и още някои неща да добавя, но ги оставям за утре. Нали трябва да си уплътним вечерта,щом няма да има епизод. Пък повече,не искам да ви лазя по нервите. Нали се стараем да смекчим тона.
Само да добавя и една снимка за разкош....

Скрит текст:
малко си поиграх докъто я намеря и спретна, но я добавям към любими.Другите две любими са ми от кареоки бара, и от разговора и с Кузей(където той я отряза). И на двете гледа като поднала от небето.Вече са ми три любими-засега. Но на тази изглежда лекинко  злобничка.


# 734
  • Мнения: 2 116
  Още ли сте тук? Аз писах в новата тема!
ORS,  Hug

Тук сме, нали трябва да се стигне до стр. 50-та... newsm78
Ама нищо, че си писала в новата, то не пречи...и ние се прехвърляме след малко. Peace

Фенче, много свежо изглежда Къванч в розово... Heart Eyes
Благодаря за снимките.  bouquet
Днес момичетата- фенове на Туба споделиха, че са я видели и разговаряли с нея на сета на КПА. Peace
Представяш ли си какво чудо е това за един фен??? Two Hearts
Аз дето не съм се развълнувах, не мога даже да си представя какво е в сърцето- фенско срещата с любимеца очи в очи! Heart Eyes


Ками, дори и да не съм съгласна с гл. ти точка, не ми лазиш по нервите.
Нямай притеснения да споделяш както я чувстваш героинята. Hug
Бих ти отговорила, но вече за всичко това съм писала, няма да се повтарям отново. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт