Смело раздават ритници, нашите сладки юлски мъници - Тема 18

  • 22 335
  • 723
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 71
Да, Лаленце, благодаря ти, видях. Регистрирах се и качих снимките повторно, кодовете за изтриване ги имам сега на имейла и после ще ги изтрия Simple Smile
Благодаря ти  Hug

# 676
  • Мнения: 83
Yulianka с теб май се засякохме веднъж в училището за бременни в Шумен или бъркам с друга Юлиянка- софиянка Simple Smile

# 677
  • Мнения: 10 874
Да, Лаленце, благодаря ти, видях. Регистрирах се и качих снимките повторно, кодовете за изтриване ги имам сега на имейла и после ще ги изтрия Simple Smile
Благодаря ти  Hug
Няма за какво. Hug Надявам се, че сега няма да има проблеми с изтриването.

# 678
  • Мнения: 58
fuzzyblue няма такова сладко животинче-ами че то се усмихва, душичка малка  Heart Eyes
josi_josi знаех си аз , че сте готини  Hug Отделно да вметна, че аз много обичам северняците, отраснала съм в този край, много различни са като хора от тукашните шопи /макар татенцето да си е шоп/. В Разград местните се водят капанци, знаеш ли дали и в Попово са така?
Namiby и вие сте много мила двойка  Heart Eyes
Аз ще изпусна срещата на софийските мами, нали трябва да лежа  Confused А ми се щеше да дойда..Вече ви чувствам, като приятелчета. За тези месеци прекарани на легло, основно вие бяхте хората с които разговарях, които ме разбираха, даваха ми съвети и бяха съпричастни с мен. Да си изкарате хубаво, ей  Hug
Borisa, Мимето 14 е избрала прекрасен бебефон,. Аз също ще си взимам от амазон, пак моторола, но малко по-обикновен. Като влезеш в сайта и се регистрираш, ще видиш, че един и същи продукт можеш да го вземеш от различни продавачи. Някои имат доставка до България, а други-не. Във втория случай, трябва да си избереш фирма превозвач,  която да ти докара бебефона до тук или както Мимето ти каза, просто да се върнеш назад и да си избереш друг продавач. Като превозвач аз ползвам Габко, но има и много други такива фирми.

# 679
  • Мнения: 208
И мен ме заредиха с много любов и положителна енергия вашите разкази  Hug
fuzzyblue голям сладур е гущерчето ви, ние си имахме тарантула, ама я оставихме на село за седмица и тя измръзнала душата  Sad
alek_stz мерсаж за поздравчето.

# 680
  • Мнения: 556
чакам с нетърпение да фикснем срещата. Ето и нас Sunglasses

# 681
  • Мнения: 6
Здравейте , записвам се и се връщам да чета последните 2 3 теми че не съм влизала доста време в форума .  Simple Smile че сте писали писали та сте се забравили ....

# 682
  • София
  • Мнения: 71
VeryMe, благодаря ти за хубавите думи. Аз много обичам родния си край и много съжалявам, че вече почти нищо не ме свързва с родния ми дом. Само ММ и неговото семейство. При мен един ден преди 9 години се наложи да си взема няколко дрешки в един сак и да дойда в София. Не съм и предполагала, че никога повече няма да се върна там, но както и да е. Обичам лудогорието, природата, безкрайните поля със слънчогледи... ехх... Майка ми е от Благоевград, там съм завършила средно образование, по-голямата част от родата е там, обичам и там всичко, но нищо не е като нашия си край. И да, много голяма част от хората там са капанци, ние обаче не сме. Баба ми казваше, че сме шопи, знам ли и аз вече... едно време една учителка ми се скара, че съм била много голяма дивачка и не слушам, а аз и отговорих така - тате е шоп, мама е македонка, няма как да съм по- различно изчадие при такава комбинация 50/50  Mr. Green
А пък ти да знаеш, че като не идваш на срещите сега, после няма да има как да се измъкнеш като ходим по разходки с количките  Hug

# 683
  • Мнения: 500
Yulianka с теб май се засякохме веднъж в училището за бременни в Шумен или бъркам с друга Юлиянка- софиянка Simple Smile

Ние от 2012 не живеем в Шумен

# 684
  • София
  • Мнения: 71
Bebe2, много сте готини и си подхождате много Simple Smile

# 685
  • София
  • Мнения: 3 524
ай, пак мног осте писали
почвам пък додето стигна - разледах снимките и на жоси и на намиби,  последните, на бебе2 сладки сладки много  Hug отивам да диря нещо и от нас на служебния комп да се "прикача" Simple Smile
историята за началото на връзките ви с татковците на бебоците са страшно мили, всяка една е много трогателна и забавна, очевидно се е случила в "правилния" момент и много се радвам за вас!!! пожелавам ви винаги да се обичате така, както и в началото! Hug

Fuzyyblue, гущерката ти е уникална, аз не бих казала че обичам гущери, но това животинче просто има нещо в него Peace

за среща в софия, пайчето предложи даже едно кафе в центъра.
аз лично нямам против от 23 май натам ,даже ще се радвам много да се видим наживо  Wink

за личната история, както каза бебе2, и аз няма д се стърпя
- запознахме се на един абитуриентски бал, на който и двамта бяхме поканени, на който аз не мислех да ходя дори, понеже беше в една събота, която се отработваше, бях уморена и бла, но най-накрая реших да ида. спомням си как още в момента в който ме видя се "залепи" за мен, разказваше ми много истории, каза че е актьор и сега макар да е от софия с целия си клас работи в стара загора, за града там, за какво ли не, опитваше се да ме омагьоса с приказки. само че аз не се поддадох на чара му, поради скорошна раздяла след дълга връзка, и аз като алек-стз и кой беше оше, не исках да се занимавам с никого на този етап, бях си самодостатъчна. освен това, той е по-малък от мен с близо 3 години и това не му беше бонификация тогава  Laughing след този бал, той бил много впечатлен от мен и поискал телефона ми от моя близка, която ме беше поканила там и която е и негова приятелка. аз работех с нея и ежедневно бях с промит мозък как съм луда да не искам да си дам телефона на това момче, той бил толкова добър, прекрасен романтичен свестен и прочие, пък и в крайна сметка, какво пък толкоз, идете пийте едно кафе, никой не те кара да се жениш за него.
аз размислих след някоя и друга седмица й си дадох телефона, той веднага ми се обади и ме покани на кафе, доста неловко ни беше на тази първа среща, малко като ученичка се почувствах, а той беше толкова внимателен и галантен през цялото време. започнахме да се срещаме по-често, на всяка среща ми носеше букет с цветя, които не смогваха да увехнат  Laughing най-забавната случка от тези първи срещи която си спомням е как се осмели да ме целуне за първи път - бяхме на спирката на трамвая, който идваше в този миг и преди да се кача, той си открадна една целувка и аз в изненадата си не намерих какво друго да кажа освен, че трябва да се избръсне ooooh!
мдаа, доста време ми го натякяваше на майтап това. предложи да се оженим веднага, но аз настоях да се оженим на датата на която се запознахме, но следващата година и така вече 9 години сме заедно, а той продължава да ме гледа все така нежно с безкрайно сините си очи, а аз все още съм влюбена, както в началото  Heart Eyes

# 686
  • Мнения: 181
alek_stz,благодаря за поздравчето   bouquet

josi_josi,ама големи сте сладури,все така лъчезарни бъдете  Heart Eyes

Лале в дъжда и bebe2-и вие сте големи симпатяги  dancing

bee_di,нещо друго освен тарантулка гледали ли сте си,че ми стана интересно? Crazy

Радвам се,че гущерицата ви хареса,и аз не обичам чак гущери,но се оказа,че това е хобито на приятеля ми,та си имаме такива симпатяги вкъщи Embarassed

Момичета,аз да задам вече задаван въпрос-май ще раждам в Шейново,имам записан час за преглед на 02.06 при д-р Велев(в миналото питане не му знаех името още).Та някой да се е срещал с него?

# 687
  • Мнения: 58
Ами освен да пусна и аз една снимка, та като дойде срещата с количките да се познаем  Wink

Последна редакция: пт, 16 май 2014, 13:35 от VeryMe

# 688
  • Мнения: 256
bebe_2 много сте  Heart Eyes
ох как ме разсмя elpet  Joy Joy Joy .......че трябва да се избръсне .......
fuzzyblue и аз забравих да кажа за гущерчето че е много миличко  Crazy

VeryMe снимката май не се отваря  newsm78

# 689
  • Мнения: 58
Уф, нещо не успях с тази снимка..Значи трябва да се регистрирам в прикачи.бг и да пробвам оттам

Последна редакция: пт, 16 май 2014, 13:40 от VeryMe

Общи условия

Активация на акаунт