Милано - 4

  • 75 046
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 3 771
Тази година Милано все ни беше на път, бяхме там 4 пъти.
Под елхата много подаръци ще бъдат от там...



БЪДЕТЕ ЗДРАВИ !

# 676
  • Milano
  • Мнения: 3 612
Честита Коледа и от мен!


http://www.prikachi.com/images.php?images/529/7802529L.jpg


Вчера почна ваканцията и заведох малката да види елхите в центъра и ''цъкнах'' няколко снимки.

После врътнах към ''модният квадрат''  Laughing да проверя твърдението на Люба  Laughing.

Нямаше много хора там, но в ''Тифани'' трябваше да си ''вземат билетче'' и Коледна музика се чуваше.



Блед, за кой списък говориш? В Романя ли? Успя ли да вечеряш в ресторанта на крепостта?

Последна редакция: ср, 24 дек 2014, 21:42 от regina di cuori

# 677
  • Мнения: 6 031
regina di cuori, чудни снимки!
Толкова ми харесаха, че отивам да погледна как вървят билетите.  hahaha

# 678
  • София
  • Мнения: 3 771
Блед, за кой списък говориш? В Романя ли? Успя ли да вечеряш в ресторанта на крепостта?

Да, почти всичко вече е история скъпа...
Ето този списък от пост 545
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=780802.540;topicrefid=20
в скрития текст.
Мисля, че има места, които ще повторя, точно като ресторанта !!!
Аз съм като попивателна, ако някой нещо ми каже или прочета някъде, докато не го видя, мира нямам.
Желая ти Невероятна Коледа и Страхотна Нова Година...
На Мими също, както и на всички останали, Бъдете здрави....

# 679
  • Milano
  • Мнения: 3 612
Благодаря, Блед!

Подобно на теб и семейството ти.

Видях по-надолу, че имаш още един списък (пост 551) Laughing

Радвам се, че ги посещаваш и ти харесват.

# 680
  • София
  • Мнения: 3 771
Благодаря, Блед!

Подобно на теб и семейството ти.

Видях по-надолу, че имаш още един списък (пост 551) Laughing

Радвам се, че ги посещаваш и ти харесват.

Да, пазя всичко...
И съм много стриктна и планувам всичко.
Сигурно ще ти се похваля скоро с изцяло изпълнена програма.
  bouquet    bouquet    bouquet

Последна редакция: ср, 24 дек 2014, 14:56 от Bled

# 681
  • Мнения: 12
Здравейте,
през март имам резервация в Беладжо. Може ли да ми помогнете с информация за транспорта или е по-удобно да си наема кола. Интересува ме с какво мога да пътувам от Милано до Беладжо. Как да се предвижа до гара или жп гара. Предполагам, че с феробот или някакви корабчета мога да се предвижа от Баладжо до Тремеззо и Комо. Благодаря предварително за изключително ценното инфо за мен, защото ще пътувам за пръв път до Италия.

# 682
  • Мнения: 6 031
Здравейте,
през март имам резервация в Беладжо. Може ли да ми помогнете с информация за транспорта или е по-удобно да си наема кола. Интересува ме с какво мога да пътувам от Милано до Беладжо. Как да се предвижа до гара или жп гара. Предполагам, че с феробот или някакви корабчета мога да се предвижа до Тремеззо и Комо. Благодаря предварително за изключително ценното инфо за мен, защото ще пътувам за пръв път до Италия.
Вариантите са доста.
С влак до Комо или Варена.
От Варена с корабче до Беладжио.
От Комо вариантите са два - с корабче и с автобус.

# 683
  • Мнения: 81
zdravei te az sam nova tyk no mi e vleznmala edna myxa v glavata za MILANO iskam da otida no SAMA tova sigyrno 6te vi se stori lydost no moiat krag pot priateli ne si padat po patyvaniata ot finansova gledna to4ka i zatova pak az rabotia na 2 mesta i mi se iska da se po4ystvma kato 4ovek.Iskam da popitam dali e vazmojno tova moe na4enanie spored vas.Ili ako niakoi ima nyjda ot kompania za tam moje da napravim zaedno patyvame. NE SAM OTKA4ALKA SPOKO tova v kraga na 6egata.Iska mi se da otida po molovete i da si pazaryvam kato jena na razprodajbi kade bixte me naso4ili .
Nadiavam se da me vzemete na seriozno

# 684
  • Мнения: 6 031
zdravei te az sam nova tyk no mi e vleznmala edna myxa v glavata za MILANO iskam da otida no SAMA tova sigyrno 6te vi se stori lydost no moiat krag pot priateli ne si padat po patyvaniata ot finansova gledna to4ka i zatova pak az rabotia na 2 mesta i mi se iska da se po4ystvma kato 4ovek.Iskam da popitam dali e vazmojno tova moe na4enanie spored vas.Ili ako niakoi ima nyjda ot kompania za tam moje da napravim zaedno patyvame. NE SAM OTKA4ALKA SPOKO tova v kraga na 6egata.Iska mi se da otida po molovete i da si pazaryvam kato jena na razprodajbi kade bixte me naso4ili .
Nadiavam se da me vzemete na seriozno
Писането на кирилица е задължително във форума!  Peace

Не виждам никакъв проблем да пътувате сама за където и да е.
Относно пазаруването - сигурна съм, че Милано е подходящо за целта.  Laughing

# 685
  • Мнения: 686
  Здравейте и от мен. Вчера купихме 5 самолетни билета с приятелки за Милано. Малко на сляпо, просто искаме да отидем някъде и там изпаднаха изгодни билети. Нищо не знам за града, на 20 март пътуваме за три дни. Започвам да чета назад и ще задавам въпроси  Simple Smile Не сме букнали хотел още, виждам, че и някакви апартаменти има, ще се радвам, някой ако препоръча нещо, предполагам е обсъждано, сега ще видя назад. Много се вълнувам, обикновенно аз съм организатор и съм сигурна, че благодарение на темичката ще създам хубав маршрут  Heart Eyes

# 686
  • Мнения: 8
Здравейте, ще посетя Милано началото на февруари, но ще съм там само 2 дни. За да не си губя времето в лутане дали можете да ми препоръчате магазин за детски дрехи, но нямам предвид скъпите марки Simple Smile Благодаря предварително!

Последна редакция: пн, 12 яну 2015, 14:22 от mu6moro4ka

# 687
  • Пловдив
  • Мнения: 382
Момичета помагайте, току що видях че на 8л02 има стачка на влаковете Трениталия, освен ако нещо съм объркала и не съм разбрала. Ние имаме закупени билети за връщане от Генуа към Милано точно на тази дата, освен това на другия ден рано сутринта ни е полета? Какво можем да направим?

# 688
  • Мнения: 659
Сигурна ли си в датата? 8.02 е неделя, не ми се вярва да стачкуват тогава.  newsm78 До колкото знам, стачките обикновено са  в петък.

# 689
  • Пловдив
  • Мнения: 382
Сигурна ли си в датата? 8.02 е неделя, не ми се вярва да стачкуват тогава.  newsm78 До колкото знам, стачките обикновено са  в петък.
Ferroviario  PERSONALE SOC. TRENITALIA DIREZIONE REGIONALE EMILIA ROMAGNA  8 ORE: DALLE 9.00 ALLE 17.00  Regionale 
Това е което пише за дата 8.02- който може точно да го преведе, ама май е за област Емилия Романя само? А Милано и ГЕнуа не са в нея, така ли е?

Общи условия

Активация на акаунт