Милано - 4

  • 80 520
  • 740
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 46
... Летището на Бергамо предполагам е нон-стоп отворено, нали?
Да, отворено е цяла вечер.
Освен това от самия град Бергамо до летището как се стига?
Тук има информация за градския транспорт в Бергамо: http://www.tripadvisor.com/ShowTopic-g187830-i816-k2999782-Berga … amo_Lombardy.html

# 331
  • Мнения: 80
... Летището на Бергамо предполагам е нон-стоп отворено, нали?
Да, отворено е цяла вечер.
Освен това от самия град Бергамо до летището как се стига?
Тук има информация за градския транспорт в Бергамо: http://www.tripadvisor.com/ShowTopic-g187830-i816-k2999782-Berga … amo_Lombardy.html

Благодаря много . А иначе как го намирате това като идея? На летището има ли отворени кафенца вечерта. може ли да се изкарат няколко часа там?

# 332
  • Мнения: 80
Никой ли няма мнение по моето чудене Sad

# 333
  • София
  • Мнения: 2 147
Лично аз не бих си причинил такова неудобство. За да спестя няколко евро за хотел да вися цяла нощ на летището. Вземи си хотел. Наспи се. Почини си. И сутринта както всички в 5 часа на автобуса към летището. Малко ли ще ти е цял ден препускане из Милано или Бергамо, за да се тормозиш и през нощта.

# 334
  • Мнения: 464
Посетилите Пинакотека Аброзиана, моля разкажете аккво сте видели  bouquet

На мен Амброзиана ми хареса много. Невзрачната фасада на пинакотеката не бива да ви тревожи. По-известните картини, които помня, че са там: "Музикантът" на Леонардо да Винчи(самостоятелна зала, строго индивидуална охрана! Самият Леонардо е бил и музикант, а това е единственият портрет на мъж, който прави); "Кошница с плодове" на Караваджо - не е разположена подходящо според скромното ми виждане; "Мадона под балдахин" на Ботичели; "Портрет на Беатриче де Есте" на Джовани Амброзио; добре запазена фреска-копие на "Тайната вечеря"; а в невероятната библиотека се съхранява Codex Atlanticus - най-голямата сбирка на Леонардо от чертежи, ръкописи и рисунки...
това се сещам в момента, дано съм полезна.

# 335
  • Мнения: 743
Никой ли няма мнение по моето чудене Sad

летището се ползва като хостел от туристи които си спестяват хотела,но е масово разпространено по летищата където има ранни полети на лоу кост компаниите,виждала съм и семейства с деца да спят на земята и едвам се минава през тях,икономията е майка на мизерията както се казва,но всеки си решава.

същото е когато се избира хотел  далеч от центъра за да се спести и после се губи време и пари за транспорт.

# 336
  • Мнения: 80
Никой ли няма мнение по моето чудене Sad

летището се ползва като хостел от туристи които си спестяват хотела,но е масово разпространено по летищата където има ранни полети на лоу кост компаниите,виждала съм и семейства с деца да спят на земята и едвам се минава през тях,икономията е майка на мизерията както се казва,но всеки си решава.

същото е когато се избира хотел  далеч от центъра за да се спести и после се губи време и пари за транспорт.
Принципно е така, Всъщност за мен не е толкова проблем и да не спя, но аз съм навита да си платя, но разбирам и хората с мен, които нямат възможност и искат да спестят 100 евра, получава се така, че последната вечер в хотела си само няколко часа и разбирам тяхната гледна точка, но все пак се чудя последния ден да направя екскурзия до Венеция или Верона, не знам кое ще е по-удачно

# 337
  • Мнения: 2 860
Венеция бих предпочела аз, ако както предполагам не сте ходили. За един ден ще придобиете представа.

# 338
  • Мнения: 3 094
Zaharinka, мерси! Сега си розтгеждам снимки от Милано от преди година и половина, та ми домъчня...Направо вече новата програма ми е в главата - само да се отвори време, пари и настроение за тази дестинация.

# 339
  • Мнения: 80
Решено е от останалите, без нощувка сряда, от мен сега се изисква да организирам екскурзия сряда с тръгване сутринта и връщане вечерта, така че да се хване трансфера. Както стана ясно се влияем доста от цената, затова вариантите, който разгледах са:
1, Езерото Комо
2, Лугано
3, Генуа
4, Верона


Кой според вас е най-добре спрямо забележителности, красота и местоположение. Ще се радвам да чуя мнения

Последна редакция: вт, 26 авг 2014, 15:50 от Ani-Banani

# 340
  • Мнения: 3 094
И на 4-те места съм била и всяко от тях си заслужава.

# 341
  • Мнения: 743
Решено е от останалите, без нощувка сряда, от мен сега се изисква да организирам екскурзия сряда с тръгване сутринта и връщане вечерта, така че да се хване трансфера. Както стана ясно се влияем доста от цената, затова вариантите, който разгледах са:
1, Езерото Комо
2, Лугано
3, Генуа
4, Верона


Кой според вас е най-добре спрямо забележителности, красота и местоположение. Ще се радвам да чуя мнения

да разбира се, 100 евро не се намират на пътя и всеки си знае финансите,щом толкова много хора спят по летищата не е нещо ненормално или странно.

от изброените ти места всички си заслужават,с изключение на Генуа -толкова е западнал и за мен не особено сигурен град(един от най-бедните райони е в италия,нищо че е на север ,със съответните последици)
Лугано е като Комо но още по-лъскаво,Верона и езерото комо са много красиви,но ако вали не бих избрала езерото.
да отбележа че тук на север  тази година хубавите дни са много малко , лято нямаше а се леят проливни дъждове почти всеки ден,гледайте прогнозите макар че и те много -много не познават
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

последни нюз от райанер и летището в бергамо което е с лондон и дъблин най-голямата му база.
канят се да купуват cyprus airlines с цел полети на изток,но по-интересната новина е че до три -четиpи години съвсем сериозно имат намерения да летят от бергамо до ню йорк и лос анджелис,казаха за 17 евро.....ще видим и няма да пропуснем.

# 342
  • sofia
  • Мнения: 4 296
къде мога да видя нощния транспорт
тъй като ще трябва да се придвижа до централната гара, за да хвана рейса до Бергамо

# 343
  • Мнения: 46
къде мога да видя нощния транспорт
тъй като ще трябва да се придвижа до централната гара, за да хвана рейса до Бергамо
Нощния транспорт в самия град (Милано) ли ти трябва?

# 344
  • sofia
  • Мнения: 4 296
да и благодаря

Общи условия

Активация на акаунт