ББ кремове 5

  • 160 212
  • 749
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 799
Е сега да споделя каква я свърших.Мацотих се с доста мостри и накрая реших че най ми допада ББ на Гарниер,цвят,покривност,не лъщи,не стои като маска.Накрая си го взех,прибирам се и чета на опаковката че бил за мазна кожа,а аз съм по-скоро със суха Close И сега незнам дали да го употребявам,да не би да ми изсуши прекалено кожата,иначе ми харесва като резултат който искам да постигна.

Щом ти е харесал Гарние, пробвай мостра на Ревлон - аз замених Гарние с Ревлон и съм доста по доволна  Peace

# 61
  • Мнения: 50
Благодаря ви за съветите момичета  bouquet

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Доволни ли сте от ББ-то на Ла рош ?? Ползвам Биотен в момента и съм много доволна, и като цвят и като покривност и не ми се омазнява кожата, но май ми се иска да пробвам по-висок клас. Има ли някой който ги е пробвал и двете Simple Smile
Да,ползвам в момента Биотен и съм много доволна,наскоро мила съфорумка ми подари при размяна мостра на ББ на Ла Рош и също е разкошен,но няма някаква кой знае каква разлика с Биотен

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 127
Доволни ли сте от ББ-то на Ла рош ?? Ползвам Биотен в момента и съм много доволна, и като цвят и като покривност и не ми се омазнява кожата, но май ми се иска да пробвам по-висок клас. Има ли някой който ги е пробвал и двете Simple Smile
Да,ползвам в момента Биотен и съм много доволна,наскоро мила съфорумка ми подари при размяна мостра на ББ на Ла Рош и също е разкошен,но няма някаква кой знае каква разлика с Биотен
Благодаря ти, точно това исках ако може да се сравнят

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Да,само на Биотен не ми харесва,че като се нанесе лепне и трябва задължително да се сложи пудра,на Ла Рош няма такъв ефект

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 127
На мен не ми лепне, слагам тънък слой. Не слагам пудра, нито крем отдолу. Само бб-то Simple Smile

# 66
  • Мнения: 9
Привет!
Отдавна не съм влизала в темата. Ползвам си ВВ кремчетата на SKIN79 и съм супер доволна, обаче сега съм малко объркана. през лятото ползвам Skin79 The Oriental Gold BB Cream SPF25/PA++, станал е неоткриваем на нормална ценаа и като цяло липсва.
Молбата ми е и по специално към tamar , видях, че го ползваш. Моля те, препоръчай ми продавач, някой от който си купуваш лилавият скин с ружчето отгоре!
Предварително благодаря!

# 67
  • София
  • Мнения: 4 051
Момичета, моля не ми се сърдете, че вероятно задавам за 100-тен път този въпрос, но прочетох темата и не намерих отговор, а стари теми не ми се ровят.
 Rolling Eyes Моля, обяснете ми разликата между BB и CC кремовете!

п.с. Имам един BB на NIVEA, но ми е ужасно тъмен (взех си го защото се имам за мургава) и ми лъсва кожата с него.

# 68
  • Мнения: 1 206
Момичета, моля не ми се сърдете, че вероятно задавам за 100-тен път този въпрос, но прочетох темата и не намерих отговор, а стари теми не ми се ровят.
 Rolling Eyes Моля, обяснете ми разликата между BB и CC кремовете!

п.с. Имам един BB на NIVEA, но ми е ужасно тъмен (взех си го защото се имам за мургава) и ми лъсва кожата с него.


http://blog.themall.bg/bg/blog/kakva-e-razlikata-mejdu-bb-cc-i-d … vete_l.ba_id.1542

Също така е коментирано, че при мас марките няма съществена разлика между ББ и СС кремове. ДД не съм засичала и тествала..

# 69
  • Мнения: 50
Да споделя как се разви моята ситуация с ББ крема на Гарние.В крайна сметка го замених със светлия ББ крем на Микса и не съжалявам изобщо.Много добре покрива пигментните ми петна и лицето изглежда чисто.
Останах изненадана обаче от СС-то на Микса.Пробвах тестера,оказа се че няма цвят Rolling Eyes

# 70
  • Мнения: 912
Огледало,скоро и аз го търсих за приятелка,но почти го няма,а където има е на ужасни цени.http://www.ebay.com/itm/SKIN79-The-ORIENTAL-GOLD-BB-CREAM-Genuin … sh=item43c0c1662c,това е най-евтиното,което намерих  ooooh!

# 71
  • Мнения: 799
Момичета, моля не ми се сърдете, че вероятно задавам за 100-тен път този въпрос, но прочетох темата и не намерих отговор, а стари теми не ми се ровят.
 Rolling Eyes Моля, обяснете ми разликата между BB и CC кремовете!

п.с. Имам един BB на NIVEA, но ми е ужасно тъмен (взех си го защото се имам за мургава) и ми лъсва кожата с него.


Моя съвет е да тестваш  Peace  На някои марки СС е по покривен от ВВ на други. Въпросът е на твоята кожа кое как седи и колко покривно искаш да е  Hug   

# 72
  • София
  • Мнения: 4 051

http://blog.themall.bg/bg/blog/kakva-e-razlikata-mejdu-bb-cc-i-d … vete_l.ba_id.1542

Също така е коментирано, че при мас марките няма съществена разлика между ББ и СС кремове. ДД не съм засичала и тествала..


Моя съвет е да тестваш  Peace  На някои марки СС е по покривен от ВВ на други. Въпросът е на твоята кожа кое как седи и колко покривно искаш да е  Hug   

Много ви благодаря, момичета!   bouquet

# 73
  • GYM
  • Мнения: 814
В момента ползвам ББ на Л`Ореал Youth Code Luminize BB Cream
Скрит текст:
Между него, ББ на Виши, Розовият на Скин 79 и Миша Сигначър - този ми е най подходящ. Може би няма да е подходящ за дами с мазна и смесена кожа, но на мен ( суха, зряла кожа) ми е перфектен. Много леко, озаряващо покритие, приятен лек аромат и добър цвят. Не знам дали се намира вече в България, от чужбина съм купувала Peace

# 74
  • pomorie
  • Мнения: 848
Аз да споделя какъв екстремен тест направих вчера на ББ-то на Гарние против бръчки  #Crazy #Crazy сложих го сутринта в 5ч и го свалих на следващата сутрин в5ч......това беше "удоволствието" от изборите хихихи.Бях тръгнала преди седмица да купувам СС-то на Биотен,обаче никак не ми харесаха коментарите,че лепне,хич не обичам лепкави неща по мен,отидох в Лили и пробвах на Гарние за мазна кожа,който всъщност ми трябваше,но имаха само тъмният,който е доста тъмен,та така се спрях на този против бръчки.Ами не мръдна 24часа,кожата ми доста се омазнява в т-зоната,върху него естествено матирах леко с прозрачната пудра на Бен Най и отгоре сложих метеорити,но все пак 24часа са страшен тест....Имам и този на Римал-матиращият,но той ми идва една идея по-покривен от колкото ми се иска,а Гарние-то ми е ок.... Hug

Общи условия

Активация на акаунт