Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 9 май 2014, 23:16 ч.

Оnline-магазин за дрехи-2

• 127 501
  • 381
  •   2
Отговори
# 375
Дами, някоя проъчвала ли е от Shein? Ако да, доволни ли сте, колко време се чака за доставка?
Преди поне 3 години пазарувах от Shein и бях доволна. Има доста български влогърки, които правят ревюта на техни дрехи. Потърси в YouTube.

Имат ли директна доставка до Б-я? С карта ли се пазарува?

# 376
Дами, някоя проъчвала ли е от Shein? Ако да, доволни ли сте, колко време се чака за доставка?
Преди поне 3 години пазарувах от Shein и бях доволна. Има доста български влогърки, които правят ревюта на техни дрехи. Потърси в YouTube.

Според блогърките, които ранотят с тях, складът им вече е в Германия. Моята пратка беше май от Китай, защото я чаках към 3 седмици. Плаща се само с карта.

Според блогърките, които ранотят с тях, складът им вече е в Германия. Моята пратка беше май от Китай, защото я чаках към 3 седмици. Плаща се само с карта.
работят Simple Smile

Последна редакция: вт, 04 юни 2019, 01:34 от AnMary

# 377

Да, имат. Новият ми склад  за Европа е в Германия. Доставката става с Интерлогистик, а понякога и с DHL до адрес. Пазарува се с карта или пейпал. Мисля, че имаше безплатна доставка за над 50€

# 378
Някой поръчвал ли е от този сайт
https://-reklamen-spam-/
Скрит текст:
Става въпрос за съветти.ком
Виждам, че имат и магазин в София, но не мога да се ориентирам дали са истински предлаганите продукти.
Идват леко по-евтини от Арлен, например, но ме е страх да не са фалшиви
аз съм поръчвала, всичко е редовно.

# 379
Здравейте, харесала съм си една рокличка във Fashion revolution style, но за първи път попадам на тях - някой има ли впечатления?

# 380
Момичета, за Норакора (noracora.com) нещо да кажете?

# 381
Тези от емаг ме подлудиха. На 10.06 закупих продукт видеорегистратор за автомобил, от търговеца ГИГА ДРИЙМС, след като ми казаха, че се зарежда 7-8часа, което направих камерата така и не светна, не тръгна и каквото и да било друго действие. След което подадох молба за връщане през сайта на емаг, дадоха ми номер за връщане и се обадих и на търговеца, който като разбра, че искам да върна камерата каза ми какво да направя като прехвърли топката отново на емаг, след което вчера и днес до обяд не ми отг. на повикванията, изпратих им смс, че съм подала жалба до КЗП също така се обадих на оператор на емаг и заявих, че съм подала жалба до КЗП. Търговеца най-после ми върна обаждане и мейл, като започна да ми обяснява глупости и половина, че щял да ми замени камерата, ами не мерси, казах че искам да ми се върнат парите, той казва ще питаме отдела казвам никакъв отдел няма да питам, аз съм питала в КЗП и казаха, че парите до 14дни трябва да ми се върнат щом като не искам стоката и тя е дефектна, при което му затворих и същия ми изпрати майл как да си получа парите и как да върна стоката.
Ако още веднъж поръчам нещо от емаг моля да ме застреляте.

Общи условия

Активация на акаунт