Оnline-магазин за дрехи-2

  • 242 049
  • 695
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 7
И аз си бях поръчала рокля от едрехи, пристигна нещо шито в час по трудово, нищо общо със снимката.

Аз олекнах със 120 лв от edrehi. Тотални измамници, моя приятелка ми ги препоръча и реших да ги пробвам. Видях условията за връщане и си казах, дори да не са наред ще ги върна и ще съм вътре само с доставката. Да, ама не. Изпълних всичко, както искат онлайн форма, тяхна форма за връщане, доставка до където искаха. Минаха 14 дни нищо, звъня, ще проверим и ще ви се обадим. Познайте дали ми върнаха обаждане. Звъня пак. Ами не сте попълнили във формата за връщане, кое връщате (?!?!?), казвам имам я снимана,заедно с дрехите, преди да я пратя всичко е попълнено. И няма да навлизам в повече подробности, проведох още 5 разговорас тях, измисляха какви ли не тъпотии и всеки път ще предам на колегите и ще ви върнем парите. На 2ри септември са получили дрехите, сега е почти 2 октомври, аз превод нямам. Ще се жаля на КЗП и ще се надявам да си видя парите Sad НО НЕ ПОРЪЧВАЙТЕ ОТ ЕДРЕХИ!!!

# 391
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Странно, снимките иначе им са хубави. Явно са поредните измамници.

# 392
  • Мнения: 15 033
Аз миналата година имах проблем с тях. Но казах, че ще сигнализирам КЗП и ми върнаха парите.

# 393
  • Радомир
  • Мнения: 128
Здравейте
Искам да попитам някой знае ли нещо за този сайт vipmaratonki.com  да е  поръчвал от него.
Снощи поръчах два чифта маратонки за мен и дъщеря ми от него.
Днес ми се обадиха за потвърждение на поръчката и В други ден ще пристигнат.
Моля за бърз отговор
Благодаря предварително

# 394
  • Мнения: 2 290
Лично аз този сайт не съм го чувала.
Цените са доста ниски, което ми прилича на китайски ментета.
Но пък ми направи впечатление, че имаш опцията "Преглед и тест", така, че като ги получиш -
провери си ги спокойно и ако нещо те притеснява просто не плащай Smile
И да не забравиш да ни информираш.

# 395
  • Радомир
  • Мнения: 128
Няма проблем Blush

# 396
  • Мнения: 15 033
Пазарували ли сте от trendo.bg? Харесала съм си една пола, но не мога да се ориентирам какво да очаква - китайски стоки ли са, стават ли?

# 397
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Пазарували ли сте от trendo.bg? Харесала съм си една пола, но не мога да се ориентирам какво да очаква - китайски стоки ли са, стават ли?
един бански - не ми хареса, за съжаление бански не може да се връща

# 398
  • София
  • Мнения: 13
А мнения за TOMALL?
Сега попадам и на Flaro===

Последна редакция: вт, 22 окт 2019, 15:48 от AnMary

# 399
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Да попитам и тук - някой поръчвал ли е дрехи от тук https://www.tomall.bg/collections/h%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D0%B … D1%88%D0%BB%D0%B8
Защото си харесах доста неща и се интересувам дали дрехите са като на снимките и какво  е качеството.

# 400
  • София
  • Мнения: 13
Да и аз си харесах, от там....

# 401
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Ама дали някой е поръчвал, та да каже какви са. Аз си харесах и блузи, и панталони, и какво ли не.
Разбрахме, че едрехи са измамници, а тези ги виждам за първи път, чудя се дали всичко е точно.

# 402
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Като гледам снимките изглеждат точно като от Aliexpress.

# 403
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Като гледам снимките изглеждат точно като от Aliexpress.
Ако изглеждат като на снимките, за мен не е проблем.
Освен да поръчам едно нещо и да видя.

# 404
  • Sofia
  • Мнения: 9 725
Всички подобни магазини са с китайски дрехи, то няма откъде другаде да зареждат.
Имам попадения, но и кофти покупки.
Днес обаче попаднах на много готино яке в един от тези магазини, ето това:
https://creative-bg.net/product/60844/damska-parka-s-kosam-v-tsv … tsa-kod-6037.html
На снимките не личи, но вътре е цялото с топла подплата и качеството ме изненада, за тази цена е просто супер (пробвах го в магазина им).
Явно понякога в тези сайтове имат модели, шити за някоя марка, наред с китайските евтини неща.

Откъде поръчвате хубави, памучни, бели тениски?

Общи условия

Активация на акаунт