Пазаруване от Aliexpress.com 28

  • 34 776
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2
Дали мога да си взема блузката, ако съм си загубила известието и тракинг номера ми е невалиден? Sad
Дали има шанс да проверят само по име?

# 706
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Дали мога да си взема блузката, ако съм си загубила известието и тракинг номера ми е невалиден? Sad
Дали има шанс да проверят само по име?
Най-малкото данните ти ги има на пратката. След сверка с лична карта ще ти я дадат. Не е драма.

# 707
  • Мнения: 388
Дали мога да си взема блузката, ако съм си загубила известието и тракинг номера ми е невалиден? Sad
Дали има шанс да проверят само по име?

Последната пратка, която получих беше с невалиден тракинг номер, по който не можех да проследя къде се намира стоката ми. Даже и в БГ пощи не се появи щом влезе в страната. Не бях получила и известие (аз по принцип не чакам такива де, направо отивам да си потърся пратката щом я видя в сайта, че е дошла). Отидох за друга пратка и случайно се оказа, че и тази непроследимата ме чака там Simple Smile. Спокойно! Ще пристигне. Само си я потърси Wink!


Vili_R
от мин.месец е ,но е ок.

Никид, благодаря   bouquet!

# 708
  • Мнения: 79
Скоро си купихме смарт тв.За да записвам педавания обаче трябва да му се добави памет-64 ГБ!Някой поръчвал ли е?Стават ли?
За запис от ТВ трябва usb HDD/твърд диск ,като на РС само ,че външен с usb конектор /. С usb flash няма да стане независимо какъв и е обема ! С "Флашка " след като си я включил в ТВ-то  можеш да гледаш видео ,снимки или слушаш музика след като предварително е записано в/у нея. От компа например. Но
в/у нея не може да се запсва от ТВ-то . И друго ако решиш да вземеш външен хард диск/usb HDD/ ЗА ДА СЕ ПОЛЗВА ТРЯБВА ПРЕДВАРИТЕЛНО ДА СЕ ФОРМАТИРА НА КОНКРЕТНИЯ ТЕЛЕВИЗОР!! Записа в последствие може да се гледа САМО на този телевизор . Успех!

# 709
  • Мнения: 12
iii  Благодаря   bouquet  bouquet  bouquet

# 710
  • Мнения: 1 291
Искам да попитам и още нещо. Открих, че имам върната сума от 9.94 евро в сметката ми, но не мога да разбера от кого са и за какво, не съм се уговаряла за такава сума никога. Как мога да разбера от кого са?

# 711
  • Мнения: 2
Дали мога да си взема блузката, ако съм си загубила известието и тракинг номера ми е невалиден? Sad
Дали има шанс да проверят само по име?

Последната пратка, която получих беше с невалиден тракинг номер, по който не можех да проследя къде се намира стоката ми. Даже и в БГ пощи не се появи щом влезе в страната. Не бях получила и известие (аз по принцип не чакам такива де, направо отивам да си потърся пратката щом я видя в сайта, че е дошла). Отидох за друга пратка и случайно се оказа, че и тази непроследимата ме чака там Simple Smile. Спокойно! Ще пристигне. Само си я потърси Wink!
Дали мога да си взема блузката, ако съм си загубила известието и тракинг номера ми е невалиден? Sad
Дали има шанс да проверят само по име?
Най-малкото данните ти ги има на пратката. След сверка с лична карта ще ти я дадат. Не е драма.

Благодаря за отговорите. Ще се пробвам! Simple Smile

# 712
  • Мнения: 71
Нещо не мога да се оправя....първата ми поръчка беше отдавна!Сега съм поръчала няколко неща,в поръчката има тракинг номер и линк на тяхните пощи където се пейства номера и се проследява пратката,нали така!!??Да ама не става,нищо не открива сайта!!!Аз май нещо не съм разбрала!!!А иначе някой неща чакат шипване,а на други пише Goods Awaiting Acceptance -това значи,че пътуват ли?!

# 713
  • Мнения: 71
Скоро си купихме смарт тв.За да записвам педавания обаче трябва да му се добави памет-64 ГБ!Някой поръчвал ли е?Стават ли?
За запис от ТВ трябва usb HDD/твърд диск ,като на РС само ,че външен с usb конектор /. С usb flash няма да стане независимо какъв и е обема ! С "Флашка " след като си я включил в ТВ-то  можеш да гледаш видео ,снимки или слушаш музика след като предварително е записано в/у нея. От компа например. Но
в/у нея не може да се запсва от ТВ-то . И друго ако решиш да вземеш външен хард диск/usb HDD/ ЗА ДА СЕ ПОЛЗВА ТРЯБВА ПРЕДВАРИТЕЛНО ДА СЕ ФОРМАТИРА НА КОНКРЕТНИЯ ТЕЛЕВИЗОР!! Записа в последствие може да се гледа САМО на този телевизор . Успех!
Много,много благодаря!!!Щях да набутам излишни пари!!!Ще проверя дали предлагат в сайта!!!  bouquet

# 714
  • Варна
  • Мнения: 282
Момичета, как се повдига диспут за частично връщане на пари по поръчка?
Днес ми дойде портмонето,  което очаквах да е естествена кожа, ама не! Мирише на китайско....само отвътре е като естествена кожа (ама не е сигурно).
Явно телетата в Китай са различни newsm78
За портмоне от миришеща кожа 20 долара ми изглеждат много. Аз ли не съм разбрала нещо от офертата:
http://www.aliexpress.com/snapshot/6078010836.html

А и да не ми върнат пари, поне на китаеца да му е неприятно, както и на мен цял ден.

Според описанието в офертата:
outside: genuine patent leather, inside: first layer genuine cow leather

Т.е отвън следва да е нещо като преработена/рециклирана ест. кожа, а вътре- първи слой ест.кожа, т.е от най-качествената естествена.

Мерси. английският ми не е мн. добър, и съм се подвела, инъче нямаше да си го поръчам. Ама и тяхната "преработена/рециклирана ест. кожа" много мирише  на китайско  Laughing

Днес ми дойде за Самсунга калъфчето, взех си червено-розовото  Wink, хубаво е (веднъж и аз да съм доволна)
http://www.aliexpress.com/item/Leather-Cases-for-Samsung-Galaxy- … p/1626236181.html

# 715
  • Мнения: 9
Вчера получих тези сандали http://www.aliexpress.com/snapshot/6077216995.html
Отговарят си на номера от таблицата, изглеждат като на снимката. Качеството е задоволително, за тези пари няма как да очаквам нещо повече! Надявам се да ме изкарат един сезон. Много са лекички и удобни!

# 716
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Помните ли , като ви споделих, че имам проблем с продавачката на бельо (тип Шанел уж), дето не ми се занимава повече с нея? Написах и , че съм разочарована, че пак ми изпраща грешен цвят и тя веднага реагира- иска да ми върне 5 $.

(I'm very very very sorry for it, I don't know what happened, I have told my colleague many times"be careful and nitice the buyer's message" , I'm have fired one guy, because he always made mistake, how about we give you $5 discont in next order as compensation, is that ok?)

 Чудя се как да реагирам - дали да се съглася? Или да поискам цялата сума? Нещо ми е малко неудобно, дайте съвет!

5$ ще ти дадат отстъпка от следваща поръчка! Ти решаваш дали да приемеш за евентуална бъдеща поръчка или да отвориш диспут Simple Smile

# 717
  • Мнения: 174
Здравейте, искам да попитам някой пазарувал ли е от този продавач и ако е, с каква буква започва тракинг номера ви при него?

# 718
  • Мнения: 69
Днес получих пратка на която не бяха написали имената ми само телефон и адрес, добре че ме познават в пощата  Joy

# 719
  • Мнения: 96
Получих това за малкия доволна съм ,той също мн му харесва да си чешка зъбките Simple Smile http://www.aliexpress.com/item/3-Sizes-3-Colors-Large-Diameter-S … d/1743602431.html

Общи условия

Активация на акаунт