КЪРТИЦАТА 2 : РАЗТЪРСВАНЕ /11.05- 18.05/

  • 51 492
  • 1 409
  •   1
Отговори
# 1 365
  • Мнения: 1 117
Нови снимки на Гери и Вики.
Скрит текст:




Добра почивка си правят.  Laughing

А Бориса е в Милано.

# 1 366
  • София
  • Мнения: 4 429
Тоя гиф ми избожда очите с белия си фон, по-яко ше е да е прозрачен. Иначе за другото, 6+.  newsm53

Eeee... ooooh! понякога си голям каприз
Скрит текст:
(с бял фон са, защото са с различен размер, а като намаля моята(gif), става назъбена и грозна)
но нали обичам да ти угаждам  Hug ето, заповядай, компромисен вариант.

# 1 367
  • Мнения: 4 418
Колко скучни почивки, друго си е да ядеш хлебарки и да държиш луната с копия.  Laughing

Мари  Hug за старанието, ше намеря аз по-добър вариант, всичко трябва да е изпипано.  Sunglasses


Опс готово: Мчи то не било тегаво  Mr. Green , твоя гиф мноо повтарящи се фреймове има и размера скача, падаш си по-големите ти. Ето запвядай:

Последна редакция: сб, 31 май 2014, 01:57 от Ocaso

# 1 368
  • София
  • Мнения: 4 429
Колко скучни почивки, друго си е да ядеш хлебарки и да държиш луната с копия.  Laughing

Мари  Hug за старанието, ше намеря аз по-добър вариант, всичко трябва да е изпипано.  Sunglasses


Опс готово: Мчи то не било тегаво  Mr. Green , твоя гиф мноо повтарящи се фреймове има и размера скача, падаш си по-големите ти. Ето запвядай:



 AУУУУ...ето, това е! който си го може, може!  newsm20 веднага си го приватизирам твоето(нашето) гифче  Peace

# 1 369
  • España
  • Мнения: 1 307
Някой гледал ли е какво става след Къртицата с моя любимец КОСТЯ? Интервюта,участия.... newsm78 ....къде се загуби това момче ...?

# 1 370
  • Мнения: 81
Омъжил се е. Joy

# 1 371
  • Мнения: 528
Някой гледал ли е какво става след Къртицата с моя любимец КОСТЯ? Интервюта,участия.... newsm78 ....къде се загуби това момче ...?


В Берлин е, твори, ще пуска нова колекция тениски и ще отвори онлайн магазин и за България.

# 1 372
  • Мнения: 6 555


Ирина и Бо в Барселона...всички в тая телевизия са навързани  Mr. Green

# 1 373
  • Мнения: 11 576
С тази лента Ирина ми заприлича на Марчето- доста се пулих да позная коя е. ooooh!

# 1 374
  • Мнения: 4 255
И аз я взех за Мария.А Бо-то няма ли си други дрешки?Едно и също бюстие носи.

# 1 375
  • Мнения: 4 418
Трябва да взема пример от теб с аватарите, като носни кърпички ги сменяш.  Laughing

Бо.  Heart Eyes

# 1 376
  • Мнения: 4 255
Обличам се според настроението.А тази ми е от игрите. Laughing

# 1 377
  • Мнения: 4 418
По твойта логика, Бо е толкоз стъпила на краката си, железна, че не си променя току така настроението. Стабиулна жена, не момиченце.  Laughing

# 1 378
  • Мнения: 4 255
Конкретен стил-конкретно настроение,но това не изключва смяна на дрехите.

Това
Скрит текст:
и това
Скрит текст:
не е едно също,но пък са толкова подобни и носят еднаква емоция.Разбра ме.Ти си умно момче Laughing

# 1 379
  • Мнения: 4 418
Отивам един път на магзин, вземам 7 чифтъ гащи и пиша с бродерия от пондрелник до ниделя и така имам повече време за какво... за форума.  Joy

Айде ше се записваме ли за къртицата 3, че ме е страх сам да ходя на кастинг? Някоя отракана кака да ме разкара бих желал.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт