ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО-Тема№16

  • 85 302
  • 876
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 860
Аз пък се събудих от боли в сърцето, много силна болка, взех час за кардиолог.

# 61
  • Мнения: 15
Мили момичета, днес определено всички се чувстваме зле. И аз тъкмо си мислех, че започвам да се пооправям - но уви, сутринта ми изтръпнаха ръцете и краката и пак имам тежест в гърдите.
Искрено ви съчувствам!!! Дано всичко отмине по-бързо!!!

# 62
  • Мнения: 12
Искам да попитам преди 3 месеца  изведнъж получих топли вълни се едно че ми пада кръвното но всъщност не ми падаше стана ми замаяно все едно пила и това продължи докато не се прибрах вкъщи там се почувствах доста по добре .. на следващия ден като се сабъдих сутринта тръгвах за училище пак ми стана така само че този път не ми стигаше въздух беше ми доста задушно  .. не съм седяла гладна не съм и пушила .. това продължи доста време и винаги когато патувам сама по рейсове или отивам на някаде сама имам постоянното чувство че нещо ще стане даже избягвам да седя сама винаги гледам да има някой познат .. гледам и шише с вода да си нося .. това вече продължава 3ти месец по лекари не съм ходила само личната лекарка съм питала ама тя каза че е било от смяната на сезоните .. дръг пт не ми се е случвало пък и не вярвам да е заради сезоните .. някой може ли да ми каже дали е паническо разтройство или от нерви да ми става нещо знам ли .. newsm78

# 63
  • Мнения: 2 860
Ти на колко години си ?

# 64
  • Мнения: 12
на 18  г. съм

# 65
  • Мнения: 2 860
Първо трябва да се направят изследвания, поне кръвна картина, също и щитовидни хормони, не може да се каже това е от нерви ей така. Отиди при личната и настоявай да ти пусне изследвания и да те прати на специалист. Иначе най-малкото което мога да те посъветвам е много течности на първо време.

# 66
  • Мнения: 12
Благодаря за съвета ! Simple Smile) по принцип вече не ми става чак толкова зле колко в началото пак ми е малко задушаващо но гледам да не обръщам внимание и да се разсейвам с нещо когато съм сама .. личната ми лекарка ми беше правила ПКК обаче 2 дена преди това да стане и ми каза че всичко ми е наред

# 67
  • Мнения: 13
Здравейте  Stopпреди 5 г. за първи път получих първата си паник атака   Sad Cry но мога да кажа със сигорност че от 2г. вече имам паническо растроиство.Това не го пожелавам и на най големия си враг.Паниката ми се появява когато общувам с хора  PraynigИСКАМ ДА ЗНАМ МОЛЯ КАЖЕТЕ МИ  PraynigНЯКОИ ИМАЛИ ИЗЛЕКУВАН

# 68
  • Мнения: 15
Здравейте  Stopпреди 5 г. за първи път получих първата си паник атака   Sad Cry но мога да кажа със сигорност че от 2г. вече имам паническо растроиство.Това не го пожелавам и на най големия си враг.Паниката ми се появява когато общувам с хора  PraynigИСКАМ ДА ЗНАМ МОЛЯ КАЖЕТЕ МИ  PraynigНЯКОИ ИМАЛИ ИЗЛЕКУВАН
Здравей, Дани!!! Напълно те разбирам , защото моята паника също се засилва в присъствието на хора! А търсила ли си помощ от специалист?

# 69
  • Мнения: 173
Аз също имампроблем с общуването с хора. Трудно се доверявам, трудно говоря пред хора, трудно създавам приятелства. ПА атаки при мен леко започнаха да отшумяват, не знам дали съм на прав път, но послед бях стигнала дъното - не смеех да излизам сама, не смеех да ям и пия докато съм сама. Като се къпех пак гледах да е на бързо ако съм сама. Кошмарът беше пълен. Откакто ви писах и споделих съм значително по-добре. Спрях и ремотив да пия. Започнах само омега 3 + Б комплекс, магнезий и фолиева киселина. Отказах да пия АД тотално. Мисля,че те са патерица, не че лекуват. Четох доста и стигнах до извода,че при мен нещата започват от детството.  Моите "прекрасни" баба и майка още от дете ме поучаваха - "Пресичай внимателно, че Симо от другия вход помниш , че го блъсна кола и умря" или постоянно разказваха кой обрали, кой били  изнасили, кой се запалил и ей такива гадости, които сега провокират моите ПА.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Така израснах в страх и сега, когато живея отделно от тях тоя страх не си отива....

# 70
  • Мнения: X
Как ви се отрази земетресението? Ние бяхме навън с детето на едно заведение, и като ми се зави свят, прилоша ми, сърцето ми се разхлопа, помислих си ебаси страшната паник атака, уплаших се, проверявах си стола, клати ли се или ми се струва- 3-4 минути по-късно разбрах,че е имало силно земетресение, почти  с всички хора с които говорих им е прилошало- викам си този път проблема не е в моя телевизор! Но определено се уплаших, преди да разбера, че е земетресение, че получавам ужасяваща паник атака. Дано няма последващи силни трусове. Praynig Сега обаче продължава да ми е леко замаяно и един лек световъртеж и само гледам полюлея дали се клати или си е от мен. Mr. Green

# 71
  • София
  • Мнения: 749
Аз (благодаря на Бога!) не го усетих, понеже бях навън.
Обаче час след него, понеже мислех само за това, такова сърцебиене получих, че взех половин ксанакс. Сега изсмуках и един валидол. Но още ми хлопа сърцето. Sad

Оф, много, много съм лабилна. Най-малкото нещо ме вади от равновесие. Но добре, че не съм била вкъщи! Било е силно, гадно и продължително, блокът е пукал. Благодарна съм на Господ (сигурна съм, че има намеса), че 5 минути преди това изведох детето.

След земетресението преди 2 години ПА ми се засили и тогава започнах да вземам АД за първи път. Беше ме страх да заспя, да си седя у дома...

# 72
  • Мнения: 13
Здравейте Stopна въпроса дали съм се консултирала със специалист ДА Cry CryПърво бях при невролог който ме натъпчи с лекарства Thinking които по никакъв начин не ми помогнаха, от вън изглеждах като заспала а от вътре имах чувството,че ще експлодирам.Сега посещавам психолог Sad Cryно паниката продължава тъпча се със какви ли не хранителни добавки и капки БАХ но няма голям ефект. Blush Между другото и аз не разбрах за земетресението защото бях на вън но после много се притесних  Sickцял следобед бях много напрегната почти граничещо с паника.

# 73
  • Мнения: 2 860
Не усетихме въобще земетресението. Аз пък да чукна на дърво, днес съм по-добре.

# 74
  • Мнения: 173
Ох, от вчера имам едно вътрешно чувство на безпокойство. Бях на 9 етаж вкъщи като стана земетресението. Мъжът ми беше с мен за щастие. Днес се събудих в 6:00, от кошмар и отново сърцебоенето...ужасно е. Пих топло мляко с мед, вместо валидол и сега съм по-добре. Аз ли си измислям или е възможно от самоя трус да се отразява на тялото и да получаваме главоболие, сърцебиене и нервност? newsm78 Confused

Общи условия

Активация на акаунт