Добре дошли, ФЕВРУАРКИ 2015 !

  • 31 453
  • 759
  •   1
Отговори
# 60
  • NE
  • Мнения: 10 999
coco_bear Тихичко честито!  Hug Лека и спокойна бременност с пухче по термин. Hug

Аз се мазах с какво ли не и файда нямаше. Корема ми бе огромен за тялото ми и се нацепих зверски, но важното е че бебо се роди живо и здраво. Peace

# 61
  • Мнения: 92
Здравейте, Днес си пуснах ЧХГ...резултатите май ще са готови в понеделник  Sad Във вторник пък съм на лекар, за да проверим какво ще се види. Мисля и в понеделник да пусна ЧХГ, за да са минали 48 часа и докторът да види как се покачва...
Иначе за кремове не знам...другата седмица мисля да отида в някоя голяма аптека и да видя какво ще ми препоръчат. Чувала съм, че е най-добре да почнеш да се мажеш от самото начало и да не губиш време...

# 62
  • Мнения: 19
С първата бременност се мазах с какво ли не и накрая тумбака ми приличаше на великденско яйце Sad   Реши ли да се цепи според мен няма какво да го спре.

# 63
  • Мнения: 78
Аз може и да избързах да идвам тук, понеже днес имам кървене сутринта...

# 64
  • NE
  • Мнения: 10 999
coco_bear Бих те посъветвала да отидеш да те видят. И с двете си бременности имах кървене,но втората ми донесе бебче. Hug

# 65
  • Мнения: 92
И аз знам, че може да има кървене...почиай днес и утре и в понеделник иди на лекар, ако няма кой да те види уикенда...

# 66
  • Мнения: 78
Не мога, тук е скапано.
В Англия няма никакви доктори в събота.. трябва да чакам до понеделник и пак ще ми вземат само кръв.. нищо не правят тук.. не знам какво да правя сега ?

# 67
  • NE
  • Мнения: 10 999
А в спешното?

# 68
  • Мнения: 2 660
Колко кървиш? Имаш ли от къде да вземеш утрогестан? Лягай и се хоризонтирай, докато не спре.

# 69
  • Мнения: 78
Бях в спешното до сега. Покиснах си няколко часа.
Докторът, един индиец не беше особено изненадан. Първо една сестра ми измери кръвното, температурата и ме накараха да пикая в една епруветка. На кракто установиха, че наистина съм бременна. Каза каквото и да става не е твоя вината, но ми назначи скан за сряда, което е цяло чудо тук. Да сканират бременна преди 9тата седмица. Каза ми обаче, че на скана надали ще видят нещо, та общо взето седиш и чакаш... пиеш парацетамол ако те боли нещо. Мен нищо не ме боли, но тук дават парацетамол за щяло и нещяло.

Течението ми не е силно, слабичко е кафяво, не е червено. Не ме боли корем или нещо..
Общо взето само леко напрегнатите гърди и болките в зърната ми напомнят, че съм бременна от време на време. Иначе не се чувствам бременна.

# 70
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
coco_bear,  Praynig Тук в БГ лекарите в такава ситуация изписват Утрогестан 3*1(или 2) (това е Прогестерон и помага за задържане на плода) на ден и Нош-па 3*2 (за стопиране на свиванията на гладката мускулатура) ... Ако смееш да се самолекуваш и кажеш - ще ти взема и ще търся начин да ти ги изпратя ... Помисли си, порови се в нета и ако решиш пиши да се разберем как да ги пратя ... Иначе знам, че кафеникавото зацапване не е страшно ... лошо е, ако се засили и стане кървавочервено ...

# 71
  • Мнения: 78
Почти безобидн@, много си мила. Благодаря ти, но смятам да оставя нещата в ръцете на Бог или на природата, както искаш го наречи.
Те си знаят работата, така си мисля.
Нервно ми е, но в крайна сметка никой не може да избяга от съдбата си.
Каквото е писано, това е Simple Smile

Благодаря ти още веднъж за добрите намерения и куража  Hug

# 72
  • Мнения: 2 660
Казаха ли ти да лежиш?

И с двете си бременности съм кървила. Аз съм с нисък прогестерон и без препарат не бих могла да задържа бременност. Вярвам в естествения подбор донякъде. Давам си сметка, че естественият подбор беше зачертнал дъщеря ми, да ми е жива и здрава.

# 73
  • Мнения: 78
Не ми  е казал да лежа. Каза да не се натоварвам, но лежане не.
Тук и да искам няма какво да направя в този ранен етап.
Първо не мога да спра да работя в момента. Работата ми не е тежка.
И второ няма никакви лекарства за задържане. Ама никакви. Или поне не ти ги дават толкова рано.
Пише навсякъде че докато кръвта не е червена и обилна, съпроводена с болки, няма място за голямо притеснение.
Прочетох още, че е възможно да е стара събрана кръв около шийката на матката или леко течение при имплантирането на ембриона в по-дълбоките слоеве на матката, особено при късна овулация, каквато беше при мен.
Ще изчакам ултрасаунда, който ми назначиха в сряда, да видим какво ще кажат.


# 74
  • Мнения: 2 660
Стискам ти палци  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт