Мъжът Телец... The neverending story - 11

  • 23 009
  • 762
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 262

Че малко ли са ти жертвите в стадото, та и лъв да искаш да вкараваш ?  Thinking Mr. Green

Незнам BIC дали иска, ама аз искам. Все пак трябва да черпим информация от извора и да се учим от най-добрите  Flutter Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 331

Че малко ли са ти жертвите в стадото, та и лъв да искаш да вкараваш ?  Thinking Mr. Green

Незнам BIC дали иска, ама аз искам. Все пак трябва да черпим информация от извора и да се учим от най-добрите  Flutter Rolling Eyes

 Hug Hug Hug Много мило, но уви, мога да съм полезна само със съвети по отношение на деви, козирози, овни, стрелци, скорпиони ... телците обаче са  Terra Incognita  и пълно фиаско при мен  Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 231
Naughty
Не.
Голо тяло - ТВОЕТО тяло!
Той ще си направи сантименти с тази картина... Ще я свързва с теб... Не трябва да се МОТАТ други женки там Twisted Evil Така разваляш идеята,целта,концепцията....

Ако ще е гарга.... трябва да НЕ Е много рошава.... да загатва... еротика..

 newsm78.........може ли това да ми бъде разяснено.....нали телето обича покрай него да се навъртат мн женки hahaha (аз наистина съм на друго мнение ама да не чупя хатъра на останалите  Wink Peace)

# 33
  • Мнения: 119
Не знам Joy към кои ще ме броите.... hahaha аз съм ЗА идеалния любовник-съпруг
Ееее, ти пък всичко искаш, та и накуп Simple Smile)

# 34
  • Мнения: 231
Не знам Joy към кои ще ме броите.... hahaha аз съм ЗА идеалния любовник-съпруг
Ееее, ти пък всичко искаш, та и накуп Simple Smile)

Че ест  Wink колкото искаш толкова получаваш..... Mr. Green
Това казах и на телето когато се събирахме "за момента се задоволявам с наличното,но....след време искам и още ,и още ....и още... hahaha

а той си прави сметката "как,кога и какво"....важното е да го имам...... Joy Peace

# 35
  • Мнения: 0
Че малко ли са ти жертвите в стадото, та и лъв да искаш да вкарваш?  Thinking Mr. Green

 Grinning Без класа.... не става!
Това е ЛЪВИЦА!
Трябва да се понапъне Whistling телето Mr. Green

Скрит текст:

http://www.youtube.com/watch?v=yzgqfiGpXZw

# 36
  • Мнения: 119
Че ест  Wink колкото искаш толкова получаваш..... Mr. Green
Това казах и на телето когато се събирахме "за момента се задоволявам с наличното,но....след време искам и още ,и още ....и още... hahaha

а той си прави сметката "как,кога и какво"....важното е да го имам...... Joy Peace
Ти си от щастливките  Hug
Значи имаме какво да научим от теб Wink

# 37
  • Мнения: 699
Незнам BIC дали иска, ама аз искам. Все пак трябва да черпим информация от извора и да се учим от най-добрите  Flutter Rolling Eyes
fiolio, а ти какво искаш да научиш? От известно време чета темите и на всеки няколко страници се забавлявам, на моменти се смея от сърце Simple Smile. Да уточня, не се присмивам, разпознавам модела на поведение, виждам повторяемостта му и това ме забавлява Peace. Освен случаите на наранени. Имам дядо, баба, баща и брат телец, приятелка телец, но нищо преживяно с никой от тях не ме беше подготвило за връзката с мъж телец Simple Smile. Отзивите тук най-често са "осанна" или "разпни го". Не заслужават напълно нито едното Simple Smile.

# 38
  • Мнения: 0
newsm78.........може ли това да ми бъде разяснено.....нали телето обича покрай него да се навъртат мн женки hahaha (аз наистина съм на друго мнение ама да не чупя хатъра на останалите  Wink Peace)

Прекален светец и богу не е драг!
Бъркаш....свобода и свободия!
И в случая вместо да изпишем вежди, без да извадим очи...Ще го предизвикаш и докараш до: Каквото повикало такова се обадило.
Всичко има мярка и граница!
Нашите граници са мнооооого широки.... но ги има. Не ги пробвай
Не сей ветрове, ще жънеш бури!
Разбра ли ме newsm78

# 39
  • Мнения: 231
Прекален светец и богу не е драг!
Бъркаш....свобода и свободия!
И в случая вместо да изпишем вежди, без да извадим очи...Ще го предизвикаш и докараш до: Каквото повикало такова се обадило.
Всичко има мярка и граница!
Нашите граници са мнооооого широки.... но ги има. Не ги пробвай
Не сей ветрове, ще жънеш бури!
Разбра ли ме newsm78

споко....въпросът беше риторичен... hahaha но като едно типично теле в първия момент всичко се чете буквално Mr. Green Peace

а за подаръка вече го подартих.....така ,че..... късно е чадо... Peace Joy Joy Joy

# 40
  • Мнения: 57
Прекален светец и богу не е драг!
Бъркаш....свобода и свободия!
И в случая вместо да изпишем вежди, без да извадим очи...Ще го предизвикаш и докараш до: Каквото повикало такова се обадило.
Всичко има мярка и граница!
Нашите граници са мнооооого широки.... но ги има. Не ги пробвай
Не сей ветрове, ще жънеш бури!
Разбра ли ме newsm78


споко....въпросът беше риторичен... hahaha но като едно типично теле в първия момент всичко се чете буквално Mr. Green Peace

а за подаръка вече го подартих.....така ,че..... късно е чадо... Peace Joy Joy Joy

На какво се спря (ако не е тайна естествено)? Аз не стигнах по-далеч от "you know my methods, my dear Watson"  Wink

# 41
  • Мнения: 0
споко....въпросът беше риторичен... hahaha но като едно типично теле в първия момент всичко се чете буквално Mr. Green Peace

Скрит текст:
Щуротиите на малкия НиколА

Хич не бях доволен, когато мама ми каза, че една от приятелките й щяла да дойде у нас на чай с момиченцето си. Не обичам момичетата.
Тъпи са, знаят да играят само на кукли и на магазин и все плачат. Е, то и аз плача от време на време, ама само за важни работи, както например оня път, когато се счупи вазата в хола и татко ми се накара, пък то не беше честно, понеже аз не нарочно, пък тя и вазата беше една грозна и
аз си знам, че татко не разрешава да си играя с топка в къщи, обаче навън валеше.

— Дръж се прилично с Луизет — каза мама, — тя е чудесно момиченце и искам да й покажеш колко си възпитан.Когато мама иска да покажа колко съм възпитан, ме облича със синьото костюмче и бялата риза и приличам на палячо. Аз пък казах на мама, че по-добре да ида с приятелите на кино, да гледам някой каубойски филм, обаче мама ме погледна така, както гледа, когато не й
е до смях.

— И ще те помоля да не се държиш грубо с това момиченце,защото иначе аз ще се разправям с теб — каза мама, — ясно ли е?
В четири часа приятелката на мама пристигна заедно с момиченцето. Приятелката на мама ме целуна и каза, както казват всички, че съм бил вече съвсем голямо момче, а после каза още:

— Това е Луизет.

Луизет и аз се огледахме. Имаше жълта коса, плитки, сини очи,червен нос и червена рокля. Едва-едва си подадохме ръка. Мама донесе чай и това не беше лошо, защото, когато дойдат гости на чай, има шоколадови пасти и човек може да изяде дори две. Докато ядяхме,Луизет и аз не си говорехме. Дъвчехме, без да се гледаме. Като свършихме, мама каза:

— А сега, деца, идете да си поиграете. Никола, заведи Луизет в стаята си и й покажи какви хубави играчки имаш.
Мама се беше усмихнала широко, като казваше това, обаче ме гледаше така, както ме гледа, когато не й е до смях. Луизет и аз отидохме в моята стая и аз изобщо не се сещах какво да кажа. Тогава Луизет започна първа, тя каза:

— Приличаш на маймуна.

Това не ми хареса и аз й отговорих:

— Пък ти си момиче!

Тя пък ме удари. Идеше ми да заплача, обаче се сдържах, защото мама искаше да изглеждам добре възпитан, и дръпнах една от плитките на Луизет, а тя ме ритна по глезена. Е, тогава се наложи да извикам „олеле“, защото ме заболя. Готвех се да й лепна един шамар, обаче Луизет промени темата и каза:

— Какво става сега, ще ми показваш ли играчките си?
Тъкмо исках да й кажа, че това са мъжки играчки, и тя видя плюшеното ми мече, което веднъж наполовина обръснах със самобръсначката на татко. Обръснах го само наполовина, защото
самобръсначката на татко се счупи.

— Ама ти да не си играеш с кукли? — попита Луизет и започна да се кикоти.
Тъкмо щях да я дръпна за плитката, а тя се канеше да ме плесне по лицето, когато вратата се отвори и влязоха двете ни майки.

— Е, деца — каза мама, — забавлявате ли се?

— О, да, госпожо! — отвърна Луизет, ококори очи и започна бързо-бързо да мига, а мама я целуна.

— Прелестна е, просто прелестна! Същинско пиленце! — каза мама, докато Луизет мигаше с все сила, а после се обърна към мен: — Да й покажеш хубавите си книжки с картинки!
Другата майка също каза, че сме били същински пиленца и двете си отидоха.
Аз извадих книгите си от шкафа и ги подадох на Луизет, обаче тя не ги погледна, а ги хвърли на пода, макар че там беше и онази, дето е с нарисуваните индианци и е много щура.

— Книгите ти са загубени — каза ми Луизет, — нямаш ли нещо по-забавно?
После надникна в шкафа, видя моя самолет, хубавия, дето е с ластик и е червен, и лети.

— Веднага го остави, това не е за момичета, това е мой самолет! — казах аз и се опитах да си го взема, обаче Луизет се дръпна.

— Аз съм гостенка — каза тя, — мога да си играя с всичките ти играчки, а ако не искаш, нека да извикам мама и ще видиш кой е прав!

Аз не знаех какво да правя, не ми се щеше да ми счупи самолета, обаче пък не исках да вика майка си, защото щеше да стане гадно.

Докато разсъждавах, Луизет нави перката, за да се обтегне ластикът, и пусна самолета. Пусна го през прозореца на стаята ми, който беше отворен, и самолетът отлетя.

— Виж какво направи! — извиках аз. — Загуби ми самолета! И се разплаках.

— Не ти е загубен самолетът, тъпчо — каза ми Луизет, — виж, ето го долу в градината, само трябва да отидем да го вземем.
Слязохме в хола и попитах мама дали можем да излезем да си поиграем в градината, а мама каза, че било много студено, обаче Луизет направи номера с мигането и каза, че искала да погледа красивите цветя. Тогава мама й каза, че била пиленце и добави хубаво да се облечем, като излизаме. Това с мигането трябва да го запомня, изглежда, много върви!

В градината си взех самолета, за щастие нищо му нямаше, а Луизет ме попита:

— Сега какво ще правим?

— Че отде да знам — отвърнах аз, — нали искаше да погледаш цветята, иди ги виж, там има сума ти цветя.
Луизет обаче каза, че нямала намерение да си губи времето с моите тъпи цветя. Много ми се прищя да я перна по носа, ама не посмях,понеже прозорецът на хола гледа към градината, а в хола бяха майките.

— Тука нямам играчки — казах аз, — само футболната топка е в гаража.

Луизет ми каза, че това било хубаво хрумване.
Отидохме за топката и на мен ми беше адски притеснено, страх ме беше, че приятелите могат да ме видят как си играя с момиче.

— Застани между дърветата — каза Луизет — и се опитай да спреш топката.

Ама че ми стана смешна Луизет!

После се засили и — прас! — страхотна дузпа! Не можах да спра топката и тя счупи прозореца на гаража.

Майките изскочиха от къщата тичешком. Мама видя прозореца на гаража и веднага разбра каква е работата.

— Никола! — каза тя. — Вместо да играеш груби игри, по-добре забавлявай гостенчетата си, още повече такова мило дете като Луизет!
Аз погледнах Луизет, тя беше малко по-далеч в градината и вдъхваше уханието на бегониите.
Вечерта не ми дадоха десерт, но няма нищо, Луизет е чудесна и като пораснем, ще се оженим.

Бие страшни дузпи!

# 42
  • Мнения: 119
Благодаря ти Бик!
Винаги съм казвала, че детските книжки, крият много мъдрости.
Ето нещо и от мен, от блога на моя любимка http://stefibozhilova.com/?p=2754

# 43
  • Мнения: 331
Че малко ли са ти жертвите в стадото, та и лъв да искаш да вкарваш?  Thinking Mr. Green

 Grinning Без класа.... не става!
Това е ЛЪВИЦА!
Трябва да се понапъне Whistling телето Mr. Green

Скрит текст:


http://www.youtube.com/watch?v=yzgqfiGpXZw

Не мога да откажа на такова галантно (телешко!) предложение!

Скрит текст:


Настанявам се в ложата и ще се наслаждавам на представлението!
А вие гледайте да ме разплаквате само от смях, за да не ми се развали грима на котешките очета  Flutter

Скрит текст:

Последна редакция: пт, 16 май 2014, 23:12 от Норе

# 44
  • Мнения: 57
Благодаря ти Бик!
Винаги съм казвала, че детските книжки, крият много мъдрости.
Ето нещо и от мен, от блога на моя любимка http://stefibozhilova.com/?p=2754

Великолепно е! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт