АВГУСТинки засмени разхождаме вече тумбита големи!

  • 25 482
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 35
На мен също ми го измериха в началото на ЖК, явно наистина е рано да се каже, но все пак аз си се надявам да се разшири, за да мога живот и здраве да родя нормално Simple Smile А относно тоновете на 11 ти съм на преглед сигурно ще ми запишат тонове, ще видим.
Някоя от вас да има някакви наблюдения и информация относно водното раждане?

# 721
  • Мнения: 142
Здравейте мами!
xxxyyy Честито, много да се обичате и август да гушнете пухкаво и здраво бебче.
И ние се готвим юни да подписваме и с нетърпение чакам да минава и да започна с пазара за бебчо.
 По повод почерпката , аз се чудя какво се носи в болницата за почерпка като те изписват.
Има толкова важни въпроси, а аз понякога за такива неща се чудя  #Crazy

# 722
  • София
  • Мнения: 1 185
Аз носих бонбони, алкохол и безалкохолно. Има традиция да се носи торта на акушерките, но на тях от сладко вече им се повдига, та си мисля, че една погача и кошница със сирена и мезета ще им дойде много добре, така го планувам аз!

# 723
  • Мнения: 334
Pelteshka, честито и от мен, наистина няма нищо по - хубаво от спокойствието, а то няма цена. И аз се убедих в това преди няколко години, когато напуснахме къщата на родителите на мъжа ми, тъй като едва ги понасях. Сега си живеем в една крайградска триетажна вила и се наслаждаваме на спокойствието си /макар и да ни струва 15 години изплащане на ипотека, знам че ще се справим/.

Искам да попитам момичетата от София, тъй като в неделя на 1.06. ще идваме да си купуваме креватчето за бебо, дали в някой от големите магазини /Хиполенд, джъмбо/ ще има промоции по случай деня на детето?

В Айко има цяла седмица 20 % намаление на всички бебешки и детски неща. Ние от там си взехме легло тази седмица. За количка много се чудихме...беше намалена от 700 на 560 лв,но макар и първо бебе решихме да си вземем пералня, а количката да е втора ръка,така и така няма много да я ползва, а пералнята си е за много години.

# 724
  • Мнения: 69
здравейте, да се разпиша и преди да приключите темата.
Чета ви редовно, колкото мога, но вие бързо пишете и не успявам да се включа с мнение.
Първо тази седмица се видях с доки -  гледаме 10 мин на ехографа и само на сестрата казваше по нещо, те си знаят иначе бебоците са добре и ми изписа витамини огестан и продължавам с магнерота. За отоците по краката, каза че така ще бъде и повече почивка. аз и така правя - гледам да си полежавам, важното е да има нещо за ядене, а пък миене и чистене след следобедната дрямка или на другия ден Rolling Eyes.
Да се оплача - вчера вземам малкия от яслите и ми казват че има сополи и кашля, абе понастинал и сега си е у дома до вторник. Такъв карък-една събота да работи яслата и той болен  Mr. Green, то детето не е виновно че съм бременна и ми тежи, но и той е много палав. Другото като ни взе таткото от яслите към къщи спира пред една аптека да сляза-то мокро и една мозайка в тунел и аз се подхлъзвам. Подпрях се на стената, не можах да падна но така ме заболя срамната кост, явно се разстегнах. Тя беше спряла да ме боли, но от вчера е ужасно като ставам или като се завъртам в леглото. newsm45
и накрая нещо смешно - рових се за отглеждане на близнаци и се оказа най-леката част че е бременността с тях.  Joy
извинявам се за дългия пост   bouquet

# 725
  • Мнения: 469
xxxyyy, честито! Много дълги години да се обичате и да се уважавате, много семейно щастие и поводи за усмивки ви пожелавам! Аз се чудя къде се изгуби.
И аз Krass се нареждам на опашката, но сме подали документи за ипотечен кредит и като изповядаме сделката, живот и здраве, ще свършим и тази работа. Само да не взема да родя до тогава....
steli_3, ако не те затруднявам, ми ги пусни на лични тези статии.

# 726
  • Мнения: 190
Нещата не завършиха добре. Пръста много се наду, оказа се че процедурата е твърде болезнена и аз предпочетох да срежем халката. Доктора гледа с хирургическо огледало и запази надписа, но ще трябва златар. Пръста ми е отекъл и болезнен гадост. Оплаках се. Ако някой може да препоръча читав златар ще съм му благодарна. Ох много ми е жал за халката ама пръста е в ужасен вид.
Иначе вчера започнах да си правя проект на скринче и гардеробче за бебето, мебелите в новия апартамент аз си ги проектирах и ги дадохме в една фабрика да ни ги направят и ни излезнаха много евтино. Сега съм се вдъхновила от това, че е време вече.

Последна редакция: сб, 31 май 2014, 15:27 от Tasty0703

# 727
  • Мнения: 438
Запис на тоновете започва след 30-та гс и се прави през 2 седм или по често и се заплащат(при нас 10 лв)

# 728
  • София
  • Мнения: 550
Запис на тоновете започва след 30-та гс и се прави през 2 седм или по често и се заплащат(при нас 10 лв)

Моята лекарка ми каза, че  следващият понеделник започваме със записите.Тогава ще съм в началото на 28 г.с.
Странно, ще я питам, защо толкова рано.. Rolling Eyes

# 729
  • Варна
  • Мнения: 4 929
Нова тема

Tasty0703 все пак беше важно да я махнеш. Сега добър златар и няма да има помен, че е рязана.
Записа на тоновите зависи от лекаря и какво той смята за нужно. Някой правят чак след преносване, а други преди 30г.с.
Моите започват всяка седмица от 34г.с.

Общи условия

Активация на акаунт