АВГУСТинки засмени разхождаме вече тумбита големи!

  • 25 497
  • 729
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 2 901
Най-добре сутрин и да си охладиш ръката.

Някъде гледах едно клипче с махане на халка от пръста с помощта на ластик или конец (ей го (в)на - http://www.wimp.com/removering/ )- увиваш около пръста си не на пълна стегнатост плосък ластик в посока от нокътя към пръстена, подпъхваш крайчето, което ще ти остане под пръстена и после изтегляш полека - получава се въртеливо придвижване върху видимо по-слаб пръст.

Не е нужно да разбираш английски, но чичкото говори някъде до 1/3 от филмчето и после показва.

# 706
  • София
  • Мнения: 1 740
На мен от студеното пръстите ми се свиват и направо ми стават големи пръстените, така че съм склонна да повярвам че леда ще помогне, но препоръчвам да го пробваш на сутринта, за да е още по-малък отока. Вечер са по-надути пръстите. Аз моята всеки път като се мажа с крем я махам и така поне знам дали излиза или не и ако почне да става много трудно ще я махна перманентно колкото и да не ми се иска.

# 707
  • Мнения: 190
И аз го открих това клипче. Ставало и с хирургичен конец ще го видим утре, сега се върти по лесно ама не излиза. Прочетох, че и ортопедите ги махали, та ако не стане в понеделник ще звънна на този дето ми оправя крака сигурно ще изпадне в потрес за какво го тревожа. От скъсани връзки до сваляне на пръстен хахаха.
Благодаря утре ще пробвам и това с ластика и конеца, че сега нямам материали. Ще пиша какво съм сътворила.

# 708
  • Мнения: 159
Здравейте момичета
Днес моето момче завърши детска градина и вече официално е във ваканция.Изкарахме да си тържеството и после ходихме да се черпим.Дотук добре
На път за вкъщи моят мъж , го втресе, върнахме се и се тръшна, вдигна и температура, 38,3 , а малкия се разпотсмърча.Да не говорим че щяха да ходят за риба.Да ама на моя мъж му светна и ми вика ще ходим утре с приспиване.Направо побеснях-значи, не ми е добре дай това дай онова, лошо ми е, мрън ,мрън,къщата кочина, със сума ти довършителни работи по ремонта,аз имам рожден ден 2,06-не ми се шета тежи ми, от всичкото нагоре трябва да поприготвя нещо за РД ,за колегите и за вкъщи,малкия рожденник 09,06, РД ще е вкъщи, двора е като бойно поле, с една камара плочки които незнам как за 5 дена ще се превърнат в залепени такива , точно на мястото където ще са масите за РД на малкия, а той ми вика ще ходя за риба,с полу болно дете и той с температура.Иде ми да си взема багажа и да се върна чак за РД на малкия .Оплаках се
Вчера имах малки капчичи течност по зърната-не ми се беше случвало.Чудя се трябва ли нещо да правя или не си бутам зърната.Малко тъп въпрос ама Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Айде момичета лека
Какво става ще се разхождаме ли на 1,06- или ще го оставим за по нататъка-мене не ми пречи и сега и после Hug Hug Hug.тъкмо малко да се разсея че това че нещата не случват вкъщи направо не побърква Sad Sad Sad

# 709
  • Варна
  • Мнения: 64
Лелее от кога не съм писала, че и много време не мога да ви изчета Simple Smile
Eti, мен щеше да ме затисне вратата на един магазин. Явно камерата нещо не ме хвана и вратата ме блъсна отстрани, не можа в корема.
Pelteshka, браво за квартирата. И ние след две седмици се прибираме във Варна и пак ще търсим квартира. Предната я освободихме, че много стълби имаше и няма да ми е удобна. Мразя квартирите...от няколко жилища сме на квартира..ама няма как Simple Smile
Инъче мога да ви се похваля, че вече съм госпожа  Mr. Green Сключихме граждански брак с половинката ми. После почерпихме роднините в едно ресторантче, получи се много добре Simple Smile
Покрай организирването на подписа, освобождаването на квартирата нямах много време. Дойдохме си и до София, малко мръднахме за три дена до Старосел. Който не е ходил и има възможност да отиде до там, да го направи задължително. Уникален комплекс, райско място Simple Smile В неделя съм кръстница на едно детенце, после в събота сме на сватба, мислим между тези събития пак да мръднем до някъде за три дена че после няма да имаме кога Simple Smile Абе нямам празен ден май  Mr. Green
От снощи дишам тежко и трудно. Посетих лекар, само зачервено гърло и хрема. Дано ми мине скоро. А контракциите си ги имам все още, въпреки четирите магнезия които пия всеки ден. Вие имате ли контракции. Не са болезнени ама си ги имам. Особенно навеждам ли се нещо, стоя ли малко повече наведена и се втвърдява матката. А малката си дивее инъче, не и пука много Simple Smile Уникално е да гледаш как вътре шава живо същество   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes изкача по някое краче, или решава да се надупи  Hug уникално е Simple Smile
А забравих да кажа, че днеска поръчахме количката и съм мноого доволна Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Ох, извинявайте за дългия пост но не бях писала отдавна Simple Smile

# 710
  • Варна
  • Мнения: 4 939
Tasty0703, тъкмо и аз щях да ти пиша за сапуна, но вече са ти споделили. Дано утре сутрин да я махнеш, че не е приятно точно халка да се реже.
mama hrisi, само ще кажа-мъжка му работа  #Cussing out нали като се тръшнат болни ти ще ги гледаш, а и ти се ядосваш сега, а не те, но не го прави. Давай го и ти спокойно, а пък когато стане. Аз съм за срещата, стига само времето да предразполага, че виж какво стана пак.  #Cussing out С всеки ден все повече вали и не го дават да се оправя.
Преди няколко теми обсъждахме цветните шишета на Авент и Томи Типи. Преди мъничко случайно намерих на Томи. Пускам ги ако някой все още се интересува.

# 711
  • Мнения: 296
  food010
mama hrisi то и ММ е така - малко болен - дай ми тва, дай ми онова, ама стане ли въпрос за риба - ела го виж -веднага е оздравял  Crossing Arms
xxxyyy честито мила - Всичко най-, най - ви пожелавам
Tasty0703 какво стана с халката - надявам се да си я махнала вече. На мен ми се надуха ръцете още в началото и свалих всичко от ръцете .

# 712
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 758
Пробвах с олио и сапун. Не че ме стяга просто ми там където е халката е по-свито, а пръта надолу е надут. Не съм я сваляла от повече от 2 години и винаги ми е бил леко надут пръста просто сега реших че се е надул повече но може и да си внушавам. И миналия път ми стоеше така ама не я свалих. А ни е с надпис отвътре и не ми се ще да я срежа...
Ели, къде е този златар?
Ще пробвам и със студена вода и лед
Беше преди години, в Пазарджик. Просто си спомних случая. Дано вече си успяла!

# 713
  • Sofia
  • Мнения: 3
Здравейте момичета, продавам чисто нова електрическа помпа за кърма Медела Суинг в гаранция. Родих бебето си месец март, но за съжаление нямах честта да кърмя. За повече информация погледнете тук http://olx.bg/medela-swing---chisto-nova-i50212785. Успех на всички,  на които им предстои да изживеят това щастие  Simple Smile

# 714
  • София
  • Мнения: 721
Привет на всички, тази седмица реших да съм в отпуска (и без това имам годишна, а ако приемат това да не може да се прехвърля за следващата година, реших да не се мина и да я използвам хих).
Много залежала домашна работа отметнах, даже и гардеробите пренaредих и изпрах зимните завивки, като гледам обаче тази сутрин беше 10 градуса, та незнам....
Ходих и на женска консултация, слава на Бога всичко изглеждаше наред, бях притеснена тъй като месец май беше тежък за мен... Sad
Успях оня ден и да се видя с доктора, който ще ми прави секциото ( първото ми раждане беше такова и сега така препоръчват). За мен беше важна среща, защото съм човек, който обича да има някаква яснота. Малко бях изненадана, че доктора ориентировъчно даде по- ранна от обмисляната от мен дата през август, тъй като бебето е по- едричко. На мъжа ми даже това казах, излизам в  края на юли в 45 дневен болничен и айде....А август яслата почива и чак на 15 септ започва градината- та батко ще е на бабин дом и тати му ще го закара...Живи и здрави дано се наредят нещата!
Пишете как я карате повече майчета!

# 715
  • Мнения: 35
xxxyyy Аз съм същата.. пия по 4 магнезия на ден ии пак имам контракции, но моите са болезнени заради скъсена шийка. Мисля, че няма проблем, ако при теб са безболезнени.
П.С. Честито за гражданския Simple Smile

Пелтешка честито за квартирата. Simple Smile


Момичета, някоя от вас беше писала, че записва вече тоновете на бебето. Не е ли малко рано за това? На мен доктора дори не ми е намекнал още.

Има ли такива мами, които са с по малък таз? На мен ми казаха, че ми е малък и може би щял да е проблемен, а вчера на женската не ми го измериха, имало време... има ли начин сама да си го премеря и колко трябва да е, за да мога да родя нормално?

# 716
  • Мнения: 110
Да попитам за обезкосмяването, досега използвах епилатора си за краката. Но вече трудно става,дали да не взема депелатоар и да накарам половинката да помага. От кола маската ми излизат доста неприятни пъпки.  Депелатоарът си е чиста химия. Някакви идеи, не ми се ходи с косми, особено сега през  бременността  ста ха повече.

# 717
  • Мнения: 186
Привет и от мен!
Много ме депресира това мрачно време, макар че от друга страна по-добре ,че в жегите ми е трудно да дишам Simple Smile
xxxyyy, и аз имам контракции, безболезнени,но чувството не е приятно въпреки това. По същия начин - като се навеждам,ставам и т.н ми се втърдява корема. Гледах един репортаж в предаването "тази сутрин" с една акушерка, която обясняваше ,че подготвителните контракции са полезни и за майката ,и за бебето. Уж е така, ама много лекари ги смятат за патология, особено ако са повече от 10 на ден.Е, моите са повече понякога...гледам да не мисля по въпроса.
Да не говорим,че напоследък само някакви стресиращи ситуации имам , и допълнително ми се обостря състоянието.

Тейсти, успя ли с халката? Аз махнах всички пръстени още към 3 месец, за да не ми заседне някой на пръста Simple Smile

Мама Христи,не се ядосвай ,няма смисъл  Hug
Ние ремонт не сме започнали още, уж ще е само козметичен, боядисване на всички стаи, ама пак като си представя каква лудница ще настане и не ми се иска да започваме.

Тонове мисля, че след 30 г.с най-рано ги започват, обикновено към 32-34 г.с  ама пак си зависи от лекаря. Доколкото знам се заплащат , не ги поема здравната каса.

# 718
  • Варна
  • Мнения: 64
frogcy, мен ме водят с тесен таз. Но акушерката и АГ ми обясниха, че било рано да се коментира, защото можел да се разшири а и много зависи бебето колко е голямо като тръгва да излиза. Мерят го с една металка скоба, щипка, ....пффф не знам даже как да го нарека. Слага едната част от пред на срамната кост а другата отзаде на опашката ( до колкото помня така беше) и измерва колко е. Моят е записан 19 в картона ми. Не знам до колко е тясно това.
Дано са само подготвителни контракциите ни. Да не са болезнени и да не ни създават проблеми Praynig  Praynig
Аз имам от началото на четвъртия месец...

# 719
  • София
  • Мнения: 2 901
Тоновете ми ги записаха в 29-та седмица и ми казаха преди прегледа в 32-ра седмица пак да мина първо в кабинета за запис.

Общи условия

Активация на акаунт