БРОДИРАНА КРАСОТА Тема 123

  • 38 380
  • 729
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 862

did_tag мерси за линка отивам да изпробвам няколко варианта. Иначе не съм от София  Simple Smile

И аз не съм от София, бях останала с впечатление, че сме селски, затова го казах........

половин пловдивчанка съм по баща, но не живея там  Hug

този сайт с рамките голяма занимавка  Simple Smile

# 31
  • В страната на мечтите
  • Мнения: 737
Mibobo, аз бих заложила на много светложълто паспарту, с другото мисля, че прекалено ще зеленяса  Mr. Green

Ей ми го Мечо Пух, непран, негладен, и с една липсваща дървена пръчка отдолу (тази отгоре ще я скъсявам):

Съжалявам, снимката е ужасна...100 пъти се пробвах и все го размазвам значи, хич ме няма с фотографията...
Сега почвам този за второто бебе на сестра ми,живот и здраве момиченце, чакаме го в края на август:


Колкото до фейсбук и дискусиите там - няма по-дразнещо нещо, още преди 2 години си изтрих профила и не съжалвям! Хора всякакви, всеки със свое мнение - не си го слагайте на сърце!Пийвайте биричка и си боцкайте с кеф!

# 32
  • Мнения: 289
Да се запиша и аз в новата тема   bouquet

# 33
  • Мнения: 643
Отидох да купя от тая новата бира значи , не се търпите  Grinning

Наздраве и минавам на третия лист аз ,децата са у майка ми...

# 34
  • Мнения: 228
Бяло Цвете, извинявам се, вероятно се бъркам!   bouquet
В последно време не шия неща по последна мода и едва ли някой ще се впечатли, но все пак - да не се записвам в новата тема /за която благодаря на Бачийска!  Hug/с гол запис, етап от следващото ми начинание, започнато преди много години.
Скрит текст:

# 35
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Наздраве! Сипах си една биричка и аз!  cheers Но моята си е нормална - тия безалкохолни са за пиене само с нещо твърдо! Mr. Green

Мибибо, представих си го със светло-зелено паспарту, но както казва life_is_love да не зеленяса много. Трябва да пробваш на място с различно паспарту.
Определено не харесвам /по принцип/ бяло паспарту и не го виждам с такова сякаш ми виси в нищото.
Много е важно според мен и там, където рамкираш да ти помогнат с наистина добър съвет.

# 36
  • Мнения: 11 375
Охо новата тема и чак на 3-та страница Ви хващам. Нямам за показване. Hug

# 37
  • sof
  • Мнения: 437
Наздраве, макар Каменицата да се оказа нискоалкохолна, специално ходих да купя да почерпя за новите ми конци. Много благодаря за моралната ви опора, аз вече съм така запасена с конци, че ще се обаждам дълго време в този хубав форум - каквото и да стане с този сбъркан сайт. Да видим митницата какво ще ми каже.

За паспарту съм винаги, mibobo, като избираш нюанси, съобрази се и с избраното помещение, където ще си окачите рамкираната красота, цвят на стена/тапет, общ интериор, хубаво е да се "преливат" нещата, създава приятна хармония. Да покажеш на любопитните...

# 38
  • Мнения: 199
И аз да се запиша в новата тема. Мисля, че достатъчно далече съм се скрила, понеже пак нищо няма да показвам, а даже не си взех гоблена тук с идеята, че толкова ще работя, че няма да имам време.
Аз затова не си правя труда да коментирам във фейсбук групите (макар и в малко да участвам) и само гледам картинки и поклащам глава: "каква загуба на труд и време", "това пък какво ще да е" и т.н. Има и хубави неща от време на време, да ми разкрасяват стената като вляза да убивам време, че иначе само ще чета скандали по други групи. Аз се чувствам сякаш хората си избиват злобата във фейсбук, защото всеки си има някакви проблеми, ама като не може да си го изкара на правилното място и си търси друго, а фейсбук групите са удобни за такива неща, защото кой те знае, кой те познава, пък и шансът някога да се срещнеш реално с тези хора и да се разпознаете е достатъчно малък. Според мен това много допринася за тази злоба из групите (и пак казвам, не само гобленарските).
Стига съм писала, че няма да има кой да ми чете глупостите. Отивам да си взема прането, че ще ходя да работя. Някой да иска кафе? Досега само добри коментари съм чула за кафето си

# 39
  • Мнения: 571
Ааааааааааа ти не си взе нищо за шиене от тук, но ако все пак се окаже че имаш доста свободно време, винаги можеш да си пуснеш една поръчка в 123, че и доставката ще ти е малка... и ще имаш какво да шиеш. Желание и време да имаш само...

# 40
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 099
  bouquet

утре повече  Hug

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 1 439
Отдавна не съм влизала в темата и докато прочета всичко нещо пропуснах сайта за рамкирани гоблени. Може ли пак да го пуснете ?

# 42
  • Мнения: 580
Вики, направо ти завиждам. Много конци и гоблени бих си купила от ebay.
Да направиш снимки и да пуснеш някоя. Всяка седмица по една да видим как се мени природата там.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 414
Отдавна не съм влизала в темата и докато прочета всичко нещо пропуснах сайта за рамкирани гоблени. Може ли пак да го пуснете ?

Това ли? Заповядай:

http://www.ramkite.bg/designer/

# 44
  • Мнения: 199
Оленка, за съжаление няма да видим промяна като миналата година. Нямаше сняг като дойдох този път (а уж по-рано пристигнах). Сега просто никне трева, дърветата позеленяват... Малко по малко ще имаме и ние пролет, едно лято ще мине бързо и после може и да хвана ден два от есента. Ако не, все ще се намери някой от колегите да направи някоя снимка по-късно да покажа.
Колкото до поръчките на гоблени - не им е дошло време. Имам си план и ще се постарая да си го спазя. Първо да изкарам парите дето съм дала да дойда, после парите да си сменя лаптопа, че само дето не е издъхнал и чак тогава може да се мисли за такива удоволствия.
Хайде, лека нощ от мен, че сега затворих кафенето, и след 6 часа трябва да съм обратно там да го отворя.  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт