ФОРМУЛА 1 - сезон 2014 - ВРЕМЕ за НОВИ ЛЕГЕНДИ - тема 2

  • 53 493
  • 610
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 9 963
Хахахахаха, Tim, явно имаме имен ден заедно, но и аз не го празнувам. Малко изневиделица се появи последните години, та ми е като прикачен Joy Да си жив и здрав!

Tennessy, добре дошла! Сподели нещо за себе си като фен - какви предпочитания имаш, откога си запалена...ей такива разни Simple Smile

Теменужко, да ви кажа, трябва да бъде пратен при батко си Нандо на курс за любовния си живот - най-лесната формула е: нов отбор - нова жена  Crazy

# 571
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Тя пък все в началото на сезона го оставя и като натрупа малко победи и хоп,пак се събират  Crazy Joy

# 572
  • Мнения: 38
Здравейте, от скоро имам регистрация и сега като видях че има тема за Формула 1 просто нямаше как да не се запиша.  newsm44 Нямам много приятели фенове на спорта, така че ще се радвам да коментирам новия сезон с вас. Гледам формула 1 повече от 10 години, а най-любим отбор ми е Макларън.

# 573
  • Мнения: 293
Привет банда. wavey
Tennessy, Yana_GM  добре дошли. Hug
Относно Теменужко,надявам се в новия договор за който преговаря с Тото да има и клауза да му намерят и жена Мерцедес,но да не е кака и да не толкова отворена като Никол,а някоя млада скромна хубавица,работлива и послушна. Mr. Green Ех мечти,мечти ..... ooooh!  Ама ако не успеят нищо чудно догодина Ферари да избарат някой италиански кавър на Моника Белучи и да го подлъжат да им спечели 2 титли през 2016-2017 -та! tooth yes tooth

# 574
  • Мнения: 78
Хахахахаха, Tim, явно имаме имен ден заедно, но и аз не го празнувам. Малко изневиделица се появи последните години, та ми е като прикачен Joy Да си жив и здрав!

Tennessy, добре дошла! Сподели нещо за себе си като фен - какви предпочитания имаш, откога си запалена...ей такива разни Simple Smile

Благодаря Simple Smile Преди около 5 години сама се запалих, реших, че трябва да видя какво толкова им харесват на тези коли и така... Grinning  От началото номер 1 ми беше Бътън, но после почна и Хамилтън много да ме радва. Като цяло си най-любимият ми кръг е този в Сингапур.   Wink

# 575
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Аз така се запалих сама 2007 г,ама няма как беше култова година  Crazy Joy преди 2006 хвърлях поглед  Crazy

# 576
  • Мнения: 293
Привет банда. wavey
Малко ми е натоварено тия дни,но се надявам вторите тестове във Валенсия от 19.02 да успея да ги проследя задълбочено и да си изградя някаква по-точна представа лично за мен,кой къде е. Thinking
Днес е задушница и освен мир за душите на умрелите ни близки,не знам какво друго бих могъл да кажа.  bishop
Относно празнуването довечера,аз ще почета св Трифон Зарезан и виното! Wine Glass
На тези от вас които празнуват св.Валентин  и наблягат на любовта желая хубави и бурни емоции и умната ей,за да не стане като тази случка описана вчера в един от новинарските сайтове! Mr. Green

# 577
  • Мнения: 293
Привет банда. wavey
Остават още 4 дни до вторите тестове в Барселона.
Днес ми попаднаха две интересни снимки на 2-ма големи шампиони и един идол и с кеф ще ги постна в темата. bowuu Предварително се извинявам,ако са били публикувани и коментирани тук! Peace

# 578
  • Мнения: 293
Ало групата! wavey Нещо никакви ви няма тази седмица?! Thinking
Днес започнаха тестовете в Барселона.Заубер са с ново оцветяване ,което на мен ми харесва. Simple Smile
Надявам се и вие да коментирате интересни неща,за да не си говоря сам?! Peace

# 579
  • Мнения: 38
Здравейте група!
Tim-W05 няма да те оставяме. Аз съм на работа и много много няма да мога да следя тестовете днес и утре, но ще се включвам. Болида на Заубер изглежда доста добре тази година.
Надявам се на тези тестове Макларън да се представят по-добре и да видим малко скорост от тях.  Praynig

Tim-W05 ти къде следиш резултатите от теста?

# 580
  • Мнения: 38
Хамилтън не се чувства добре и са го пратили да си почива. След обяд ще го смени Паскал Верлайн. Дано да се оправи за събота.

# 581
  • Мнения: 293
Здрасти банда. След вчерашния тестови ден,в който имаше доста интересни събития,като неразположението на Люис,кастрофата на кака Сузи с Насър,първото време на Пастор и реално първото време на Кими и Ферари (заради гумите!),Проблема на Мак-Хонда в задвижващата система, се надявам днес да е не по-малко интересно! Hug
Да видим дали Нико си оправи болежките, и дали Мак ще изкарат болид днес за тестове?! Thinking
Ето интересен график за тестовете по дни!
Яна,гледам лайвтайминга на живо на  f1.f-e-n.net!  bowuu
Една хубава новина. Нико Розберг,ще става татко. https://twitter.com/nico_rosberg/status/568675455705985024/photo/1
Hug

Последна редакция: пт, 20 фев 2015, 10:07 от Tim-W05

# 582
  • Мнения: 38
Да му е честито на Нико!
Графика за тестовете е супер! Някои пилоти не ги бях виждала като малки.
Още не съм гледала какво се случва днес на тестовете. Сега влизам да проверя.
Дано Мак да са по-добре днес  Praynig

# 583
  • Мнения: 201
Тимо, много сладък график  Heart Eyes
Не следя тези тестове, че нещо са ми скучни  Crazy Но разбрах, че Теменуж е болен, и аз така...хм  Mr. Green

Айй и падока се размножава прогресивно  Mr. Green Честито да им е на младото семейство  Peace
Колко станаха татковците  newsm78 ? Дино, Пасторчето, РоГро, Кимич и Себчо  Mr. Green пропускам ли някого...  newsm78 Сега Нико, и предполагам, че скоро ще има включване и от Мичибата  Wink

Ми, онези- заклетите ергени, те си знаят кои са, какво ще ги правим  Wink

На Фетел, всъщност му отива червеното  Thinking

# 584
  • Мнения: 201
Току що реших да прегледам тестовете и видях, че Алонсо се е ударил..., има и линейка...



Не знам, какво се е случило, отивам да чета... Дано всичко да е наред  Praynig

п.п

"Каталуния: Алонсо е катастрофирал преди завой 4. Линейка трябваше да иде на място. Той е добре и в съзнание "
http://f1.f-e-n.net/

Малко е разнопосочна идващата информация за случилото се...,
Говори се, че Алонсо не е ударил колата, а е отбил, защото му е станало лошо по някаква причина преди това... Закаран е с хеликоптер в болницата...
Чакам добри новини  Peace

Последна редакция: нд, 22 фев 2015, 14:37 от iulyia

Общи условия

Активация на акаунт