ФОРМУЛА 1 - сезон 2014 - ВРЕМЕ за НОВИ ЛЕГЕНДИ - тема 2

  • 53 406
  • 610
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 78

Честно казано не разбирам конспирациите, за това че от Мак прикриват нещо по колата, което е причина за катастрофата... Тези коли, нали минават тестове преди да стъпят на пистата, ако е имало нещо нередно, което би могло да застраши пилотите, ФИА нямаше ли да ги спрат... newsm78

може би именно точно това прикриват.. ако има някакъв пропуск и колата въпреки това е пусната. което на мен все пак ми звучи невероятно, търсят под вола теле сега.

# 601
  • Мнения: 201

Честно казано не разбирам конспирациите, за това че от Мак прикриват нещо по колата, което е причина за катастрофата... Тези коли, нали минават тестове преди да стъпят на пистата, ако е имало нещо нередно, което би могло да застраши пилотите, ФИА нямаше ли да ги спрат... newsm78

може би именно точно това прикриват.. ако има някакъв пропуск и колата въпреки това е пусната. което на мен все пак ми звучи невероятно, търсят под вола теле сега.

Точно, и на мен ми звучи така  Crazy



Резултатите от вчера. Пускам ги, защото ме радва цифрата обиколки на Макларън  Grinning
Има светлина в тунела  Peace
Надявам е днес и утре да не вали и да няма техн. проблеми за отборите, че време за протакане, не остана  Mr. Green Наближава часът на истината  Mr. Green А, аз нямам търпение вече  atwork

# 602
  • Мнения: 293
Привет банда. wavey
Тестовете свършиха и сега остават само 13 дни до старта в Австралия! Картите започнаха да се свалят.Ето и истинската кожа на RB11.
От материалите които четох и анализите на специалисти гледали всички тестове мога да направя обобщението,че Мерцедес са най-отпред и след тях са 3 отбора с изравнени възможности,като Уилямс,Ферари и Ред Бул! Най-голям скок са направили Ферари и са свалили повече от секунда спрямо миналата година. thumbsup Загадка си остава Мак-Хонда,но според японците има голям потенциал и ако си оправят проблемите с двигателя и задвижващата система ще се опрът на Мерцедес?!? Thinking Ха дано,за да стане интересно,ама надали. Wink За Люис искам да вметна,че ако не подпише договора си преди първия старт,ще го чака труден сезон.Самият факт,че Нико направи почти два пъти повече обиколки и километри на тестовете трябва да му говори нещо! Hug Ако не подпише,шансът му за трета титла е само,ако разликата между Мерцедес и останалите не е много голяма и още при пристигането в Европа да бъдат настигнати!Тогава, благодарение на таланта си,може да вземе титлата както през 2007-ма! Ако Мерца е доминант и няма конкуренция,най-вероятно германците ще заложат на Нико и на Теменужко Mr. Green  ще му е много трудно през сезона,както на мен докато дойде време да се вари новата ракия! bowuu tooth
На всички честита баба Марта на патерица и честит национален празник утре! България над всичко! Hug bowuu

Последна редакция: пн, 02 мар 2015, 13:31 от Tim-W05

# 603
  • Мнения: 293
Здрасти банда.  wavey
Новината днес е,че Алонсо няма да кара в Гран при на Австралия
"Фернандо Алонсо ще пропусне Гран при на Австралия, съобщи тимът му Макларън. Прегледите на испанеца не са показали тревожни симптоми, но лекарите препоръчват двукратният световен шампион да не кара в Мелбърн."
Този факт още повече показва на практика,колко глупости и лъжи се изрекоха за инцидента на Алонсо,от страна на отбора,а и от самия него!? Naughty Дали въобще ще кара за Макларън през тази година е въпроса,който ме вълнува? Thinking Цялата история здраво намирисва и за жалост Макларън и Хонда здраво сриват имиджа си! Мисля,че до първия старт ще излязат още любопитни факти и истината ще се разкрие. Peace

# 604
  • Мнения: 38
Здравейте,
и аз четох новината вчера.
Tim-W05 дано си прав и до първия старт цялата истина да се разкрие. Дано Алонсо да се включи за следващото състезание. На мен ми е интересно как ще се справи Магнусен с тази кола. Все пак е доста по различна от миналогодишната. Ама може да ме изненада. Дано. Е то това при положение, че двигателя на Хонда издържи цяло състезание.  Thinking Ще видим...

# 605
  • Мнения: 293
Привет банда. wavey
Днес попаднах на тази новина!"Електрически удар довел до катастрофата на Алонсо?" Ето и цялата статия: http://gong.bg/motorni/formula-1/elektricheski-udar-dovel-do-kat … -na-alonso-318937 Доколко е вярна бъдещето ще покаже,но аз съм склонен да повярвам в нея.  Wink  Hug

# 606
  • Мнения: 293
Привет мацки. wavey
Честит празник! С пожелание за много,много здраве, любов и усмивки! bowuu
И умната ей,че време не остана и след седмица започва шампионат 2015-та в Австралия! Peace

# 607
  • Варна
  • Мнения: 294
Здравейте банда  Hug

имам си една мечта  Crazy в събота и неделя да седна и да си гледам началото на шампионата  Crazy, ей така пред тАлАвизорчето (то май няма да е пред него, а пред таплопчето, както май съумявам да попрочета днес, щото нашите БГ разбирачи май май не са подписали договр) ...всъщност няяяма значение и на 14'' и на 7'' екран мога да гледам, само да имам времето и спокойствието и никой да нИ мЪ закача  Mr. Green ... а дано!

не можах да се включа хич, като прочетох за Алонсо ...изключително странен инцидент и за съжаление довел до строги превантивни мерки за здравословното му състояние. За съжаление няма да научим цялата истина, горчиво ти остава като четеш оправдания, безумни при това, но по-важното е самото здраве на пилота. Стискам палци всичко да бъде наред и да го видим да се състезава в Малайзия.

Някой иска ли да се заеме с направата на новата тема? Не съм сигурна, че този път ще имам време да я понаправя, че тази година си има размествания Simple Smile

# 608
  • Мнения: 293
Привет банда. wavey
Хайде време не остана и утре рано сутринта започват първите тренировки за сезон 2015-та! Успех на всички и дано сезонът мине без злополуки и със завързани състезания! Hug Относно Алонсо и глупостите и неистините които се изписаха думи нямам.Днес ми попадна статия, " http://www.grandprix247.com/2015/03/12/alonso-could-also-miss-ma … ysian-grand-prix/" че той може да пропусне и гранд при на Малайзия!?! Thinking Явно има голям проблем и ми е чудно докога ще го крият,а нас ще ни лъжат и правят на балъци?!? newsm78
Слънчев ден  на всички и дано има малко по-голяма активност тук през новия сезон! Hug

# 609
  • Пловдив
  • Мнения: 32
Някой от Вас чувала ли е нещо дали ще ни огрее да гледаме Формула 1 - сезон 2015 на живо и с висока резолюция в България newsm78

# 610

Общи условия

Активация на акаунт