От коя марка детски обувки сте доволни

  • 218 617
  • 1 767
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 572
абе ессо са хубави обувки... ама чак пък да немърдат, моят си ги направи на баници от есентта до сега. Аз също нося ессо...ми мърдат, по-бавно от другите, ама не са вечни Wink но пък са уникално удобни.


И грозни Tired
Според мен не внасят всички модели, защото съм купувала онлайн от САЩ и тук ги е нямало.

# 46
  • София
  • Мнения: 44 084
не внасят, да...аз от миналата година си ги пазарувам  от германия и тук има много малка част от моделите, които откривам в амазон.

# 47
  • Мнения: 4 755
абе ессо са хубави обувки... ама чак пък да немърдат, моят си ги направи на баници от есентта до сега. Аз също нося ессо...ми мърдат, по-бавно от другите, ама не са вечни Wink но пък са уникално удобни.


И грозни Tired

Изказването ''грозни'' ми изглежда малко в стил ''лисицата и киселото грозде''  Laughing

На мен лично ми допадат - както детските, така и за възрастни.

# 48
  • София
  • Мнения: 44 084
е, чак пък, всеки с вкуса си... не всичко дето е скъпо трябва да се харесва от всеки, аз също не бих носила сума ти скъпи  модели обувки защото са ми грозни и не са ми в стила.

Последна редакция: вт, 27 май 2014, 08:23 от Angel_Dust

# 49
  • Мнения: 14 487
абе ессо са хубави обувки... ама чак пък да немърдат, моят си ги направи на баници от есентта до сега. Аз също нося ессо...ми мърдат, по-бавно от другите, ама не са вечни Wink но пък са уникално удобни.


И грозни Tired

Изказването ''грозни'' ми изглежда малко в стил ''лисицата и киселото грозде''  Laughing

На мен лично ми допадат - както детските, така и за възрастни.

Ще кажеш, че само Еко са скъпи обувки ли? Аз дори не знам колко струват, но почти сигурно е, че имам доста по-скъпи от тях.

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 23 656
Говорим за ДЕТСКИ, нали? Аз на ЕССО лично за себе си не им харесвам дамските модели, нося маратонки от колекциите за момчета Mr. Green Тоест скоро големия ми син ще почне да ми краде маратонките Simple Smile Но самите обувки са много стабилно изработени, носих едни повече от 8 години, накрая така ми бяха омръзнали, че ги дадох на баба ми да си ги носи на село, и тя ги носи за селска работа още толкова сигурно. Много и харесваха Simple Smile Сегашния ми чифт маратонки са на повече от 5 години, на 6 може би. Мога да снимам и детски ботушки носени от трите ми деца, още имат форма.

# 51
  • Мнения: 74
предпочитам да нося различни модели обувки затова не си купувам много скъпи обувки .защото имам много обувки и не мога да ги износя

# 52
  • София
  • Мнения: 44 084
предпочитам да нося различни модели обувки затова не си купувам много скъпи обувки .защото имам много обувки и не мога да ги износя

за детето става дума, не за теб Wink
там по-важно е обувките да са качествени, защото се формира тепърва крак, походка, стойка и т.н.
Пък на теб какво ти пречи да си износваш обувките не знам... предполагам вече не ти расте кракът.

# 53
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Сигурно излизат от мода или и омръзват Mr. Green

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 23 656
Сигурно излизат от мода или и омръзват Mr. Green
Каква мода за маратонки?! С тях излизам до магазина, набързо да закарам децата до училище или да бягам.

# 55
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Кой говори за маратонки?

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 23 656
Аз Mr. Green Ох, не ми обръщайте внимание, днес бях на турнир на детските градини и ми бръмчи главата Simple Smile

# 57
  • софия
  • Мнения: 49
Удобни ли са тези кроксове? Искам да му взема на моя, но според мъжа ми са глупост.

Страхотно удобни, незаменими в много отношения.

Аз купувам Рихтер, Примиджи и маратонки Найк или Адидас.
Миналата година от Фууд комфорт му взех сандали Биркинс, от тези с ортопедичната подметка - не мръднаха.
Ниско бюджетни за съжаление не съм взимала, някак не ми вдъхват доверие Blush.

Абсолютно подкрепям, че трябва да се редуват минимум 2 чифта. Този сезон редува 3 чифта маратонки, като ги комбинираме като цвят с дрехите, а идеята е и да изсъхват, защото крачето се поти, няма как.


Абсолютно подкрепям, няма значение какви обувки може да си позволите за детето то трябва да има поне 2 чифта, иначе живота на единствения чифт се скъсява до 3 пъти, не могат да исъхнат, кожата се деформира по бързо, и се захабяват много по-бързо. Обувките трябва да почиват поне 24 часа между обуванията.  Peace

# 58
  • Мнения: 1 883
Къде в София има обувки на Понки?

Вчера ходихме до Дайхман ,не можах да купя сандали на детето. Крачето и  е по широко и не успя да влезне в сандалите. Станаха и някои модела ,но бяха от изкуствена кожа и не ги купих. Потят и се крачетата и не искам изкуствени. Само едни чехли и станаха. Днес пак ще ходим да мерим. Ще пробваме на ипанема. Моделите на Понки ми харесват, но се смея да купувам по интернет ,без мерене. Като тръгнем да и купуваме обувки, направо се лудите ме хващат.

# 59
  • Мнения: 8 236
Richter, Ecco, Chicco...това са обувки които е носило детето. Не слагам тук маратонки или гуменки.
Откакто миналата година се появи и Рихтер в БГ само от там пазарувам.
Някой по-напред беше писал, че взема по няколко чифта обувки. И аз така правех...миналото лято поръчах от Рихтер, два чифта сандали. Едни затворени и едни отворени. Прани са в пералня и не са мръднали. Сега ги пуснах в продавалник...като нови са.

Следващите сезони детето ми беше с по един чифт обувки...сега отново съм взела едни сандали. Влюбих се в други така, че най-вероятно и тях ще поръчам. Цените не са космически. Ботуши с Гортекс или Симпатекс са около 200 лева. По спомен ние ги взехме за около 100 лева. Сега сандалите са 50 лева. Но знам че ще изкара с тях цялото лято.

Харесва ми че Рихтер предлагат услуга да изпратят няколко чифта за проба. За сандалите поръчах 2 модела и детето си хареса единят,че му бил по-удобен.

Общи условия

Активация на акаунт